Berson

Berson

współpraca płatna
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-17 08:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Do serwisów streamingowych trafił właśnie remix od Kobika.Utwór z gościnnym udziałem Bersona otrzymał swoje drugie życie dzięki duetowi producenckiemu Foxs i ADZ.

video
dodano: 2022-02-03 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

"Od zera do stówy i dalej do zera/Muszę to od nowa pozbierać" rapuje Siles w nowym singlu z gościnnym udziałem Bersona. "Boomerang" nagrany na agresywnej, drillowej produkcji to kolejny utwór Silesa wydany w ostatnim czasie, podkreślający jednocześnie jego aktualny głód wypuszczania muzyki i zaznaczenia swojej pozycji.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-31 18:02 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dziś swoją premierę ma debiutancki album tegorocznego Młodego Wilka i z tej okazji otrzymaliśmy również ostatni singiel zamykający to wydawnictwo, czyli drillowy posse cut "TOP" na którym udzielili się PLUS, Lewy BRD, Maszkin, Frosti, Mario, Jankos, Włodar, Kacper Małolat i Skotar. Za produkcję numeru jak i całego albumu odpowiada @atutowy.

dodano: 2021-12-21 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Berson zamknie bardzo udany dla siebie rok, wypuszczając w Sylwestra swój legalny debiut "Żelbeton Solo" (preorder zamówicie tutaj). Z tegorocznym Młodym Wilkiem porozmawialiśmy o drodze do albumu, naukach od @atutowego, zajawce na drillowe brzmienie czy współpracach z Mesem, Rahimem i VNM'em. Członek Spółki ZOO wskazał nam też czego najwięcej słuchał w 2021 roku.

Tagi:
recenzja
dodano: 2021-12-09 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tegoroczny Młody Wilk postanowił swój nadchodzący debiut w nietypowy sposób, w modelu podobnym do promocji "Ziomalskiego Mixtape'u" Żabsona. Raper upubliczniał na przestrzeni całego roku co miesiąc nowe single wraz z klipami, od początku mówiąc, że znajdą się one na jego nadchodzącym krążku, a w międzyczasie, przy premierze jednego z nich członek SP ZOO odpalił preorder płyty.

Teraz wyczekiwanie fanów dobiegło końca - "ŻELBETON SOLO" ukaże się już 31 grudnia (preorder znajdziecie tutaj). My mieliśmy okazje osłuchać się z tym albumem przedpremierowo i wynotowaliśmy 5 powodów, dla których warto po niego sięgnąć. W ramach mikołajkowego tygodnia mamy też konkurs, w którym możecie wygrać album - znajdziecie go na końcu tekstu!

video
dodano: 2021-12-07 14:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Już niespełna 2 tygodnie zostały do premiery debiutanckiego LP Bersona, a w najnowszym singlu reprezentant SP Z.O.O. łączy siły z Miłym ATZ na bicie @atutowego. Sprawdźcie tę miejską opowieść.

Tagi:
video
dodano: 2021-11-09 23:36 przez: Kontakt (komentarze: 0)
fot. Dagmara Szewczuk

Berson obiecywał, że do końca roku wypuści płytę i tak też robi! Ruszył preorder krążka, a całość promuje nowy numer z Włodarem.

„ŻELBET EP” oraz „ŻELBETON SOLO LP” można będzie zdobyć w wersji fizycznej. Łącznie 15 singli zawartych na obu płytach wyprodukował @atutowy. Co więcej, EP-ka będzie dostępna wyłącznie w preorderze. Na wersję fizyczną trafią takie numery jak „GATTUSO”, „KWA KWA”, „GŁOWA”, „PLAN” i „PALESTOPA”.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-31 15:11 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Berson zaprezentował dziś kolejny singiel zapowiadający jego debiutancką płytę, która ukaże się pod koniec roku. "Asfalt" to klubowy banger stworzony z myślą o fanach motoryzacji. W numerze gościnnie udzielił się Smolasty, a za produkcję odpowiada @atutowy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-27 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)
fot. @po_buchu

Paluch, który aktualnie jest trakcie trasy koncertowej. zorganizował na swoim Instagramie Q&A. Raper zdradził, jaki gość możliwe, że pojawi się na jego nowym albumie oraz jak się czuje po powrocie do grania i jak wydane pod koniec zeszłego roku "Nadciśnienie" wypada na koncertach. Oprócz tego szef BOR wypowiedział się o sanah i tegorocznym Młodym Wilku, Bersonie.

Tagi:
dodano: 2021-07-23 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 1)
fot. Roch Jasnos

Dziś w nocy w sieci pojawił się pierwszy teledysk nowego reprezentanta SPÓŁKI ZOO. Włodar, bo o nim mowa, zaprezentował się słuchaczom numerem pod tytułem "Się wjeżdża", za którego produkcję odpowiada Pedro.

dodano: 2021-04-29 13:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Misja" to kolejny singiel z debiutu Bersona, który ma ukazać się pod koniec roku. Za produkcję numeru po raz kolejny odpowiada @atutowy. Realizacją klipu zajął się Borys Bernacki.

Tagi:
video
dodano: 2021-04-02 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedziami do sieci trafił nowy singiel Bersona, w którym gościnnie udział wziął inny tegoroczny Młody Wilk, Hodak. "OSIEDLE" to numer z typowym dla Bersona ulicznym sznytem. Za jego produkcję oczywiście odpowiada @atutowy, natomiast za klip Borys Biernacki.

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

dodano: 2021-03-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tym razem nie w ramach Młodych Wilków, a na swój solowy dorobek. Berson zapowiada, że jego nadchodzący singiel ukaże się na przełomie miesiąca, a jego gościem będzie inny Młody Wilk, Hodak.

Tagi:

Strony