Bęsiu

Bęsiu

video
dodano: 2023-06-23 18:05 przez: Redakcja (komentarze: 1)

W dniu premiery albumu "Młody Bęś" Bęsiu prezentuje wyczekiwany numer z członkiem Bone Thugs-N-Harmony. W utworze pojawia się także DJ Decks, który przygotował cuty.

video
dodano: 2023-06-14 19:56 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Tydzień po premierze teledysku Bęsia z Soundkail przedstawiamy jego collabo ze Sztossem. “Szpan” to czwarty singiel z albumu “Młody Bęś”, który ukaże się w przyszły piątek. Za bit odpowiada 6L4NK.

Bęsiu w relacjach na IG pisał, że “Szpan” to nie ostatni singiel zapowiadający krążek. W przyszłym tygodniu ukaże się utwór z gościnnym udziałem Layzie Bone’a z Bone Thugs-N-Harmony.

Tagi:
video
dodano: 2023-06-07 20:20 przez: Redakcja (komentarze: 5)

“Lepszy czas jeszcze nadejdzie” to trzeci singiel z albumu “Młody Bęś” , która ukaże się 23 czerwca. Bęsiu ogłosił kilka tygodni temu, że na jego albumie usłyszymy francuski duet. Dziś ukazał się klip, który Bęsiu nakręcił podczas kwietniowego wyjazdu do Paryża. Data premiery nie jest przypadkowa. Dziś mija dokładnie 20 lat od premiery teledysku WWO - “Nie bój się zmiany na lepsze” z gościnnym udziałem Soundkail i Fu.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-31 22:24 przez: Redakcja (komentarze: 1)

“Prawdziwy” to drugi singiel promujący płytę “Młody Bęś”, która ukaże się 23 czerwca. Jak wcześniej informowaliśmy, gośćmi na albumie będą m.in.: Layzie Bone z Bone Thugs-N-Harmony oraz zespół Soundkail. Dzisiejsza premiera to ukłon w stronę fanów klasycznego hip-hopu.

Tagi:
kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-05-23 16:11 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Bęsiu w opublikowanym dzisiaj nagraniu przedstawił dwa mocne featy ze swojego albumu “Młody Bęś”. Na płycie pojawi się Layzie Bone z Bone Thugs-N-Harmony oraz Soundkail. 7 czerwca, czyli w 20-stą rocznicę premiery teledysku WWO - “Nie bój się zmiany na lepsze”, ukaże się teledysk Bęsia z Soundkailem.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-12 17:10 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po licznych zapowiedziach na przestrzeni ostatniego roku, Bęsiu rusza z promocją albumu. Krążek “Młody Bęś” ukaże się 23 czerwca. Utwór “Dziewica wchodzi do klubu” to storytelling na trapowym bicie Zdolnego. Czytelnicy Popkillera dobrze znają jego produkcję do utworu Tau feat Paluch “List Motywacyjny”, który uzyskał nominację publiczności w kategorii “Singiel Dekady” Popkillerów.

Tagi:
video
dodano: 2022-12-28 17:33 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Dwa tygodnie po premierze producenckiego albumu pt. “8”, Dj Decks wraca do roli dja w utworze “Nie Możemy Przegrać”. Dzisiejsza premiera to drugi teledysk Bęsia w tym miesiącu (informowaliśmy o jego poprzednim klipie z udziałem Fu). Tym razem, obok Bęsia za mikrofonem stanął Małach. Bit stworzył PSR, który już kilkakrotnie współpracował z Bęsiem, m.in. w utworze z Biszem (zobacz klip).

video
dodano: 2022-12-05 18:56 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po mocnych kooperacjach z Peją i Biszem, Bęsiu zaprosił do współpracy reprezentanta ZIP Składu - Fu. Bit do utworu wyprodukował 6L4NK, który jest autorem kilku bitów na nadchodzącym albumie Bęsia. Przy okazji dzisiejszej premiery, Bęsiu zapowiedział w social mediach, że w grudniu wypuści jeszcze jeden teledysk.

Tagi:
dodano: 2021-12-28 21:25 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Ponad tydzień temu ukazał teledysk Bęsia i Bisza pt. “Potęga” (zobacz klip). Podczas jego premiery Bęsiu zapowiadał, że w tym roku wypuści jeszcze jeden teledysk. Dziś w sieci pojawił się singiel “Bezpiecznie”. Tym razem raper nawija bez gościnnych zwrotek.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-18 18:30 przez: Kontakt (komentarze: 1)

“Paradoksalnie żyjąc płytko łatwiej iść na dno” - Bisz w doskonałej formie pokazał się na feacie u Bęsia. Autorem bitu do utworu “Potęga” jest PSR. Podobnie, jak w przypadku dwóch ostatnich teledysków Bęsia, autorami nowego klipu jest ekipa 9LITER FILMY. Zdjęcia do teledysku zrealizowano w Poznaniu i Warszawie.  Za mix odpowiada Zdolny (G1FFted Audio). Masteringiem zajął się Grrracz.

Tagi:
video
dodano: 2021-11-04 20:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po ostatnim klipie z udziałem Pono i DJ B, Bęsiu zapadł się pod ziemię. Dziś wraca w teledysku nagranym z Peją i Dj Flipem. W oczekiwaniu na swój album (premiera 10.12.2021), Peja zaserwował swoim fanom kolejną gościnną zwrotkę.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-21 20:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W oczekiwaniu na przyszłoroczny album, Bęsiu przedstawia teledysk “Nie pękam”. W kawałku pojawia się Pono i DJ B, który jest odpowiedzialny za cuty. Autorem bitu jest Zdolny. Za brzmienie finalne utworu odpowiada Grrracz. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa 9 Liter Filmy.

Tagi:
dodano: 2016-03-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wygląda na to, że "Krótki Strzał" nie może się obyć bez czegoś od Kaza Bałagane, Żyto i Karwana... Coś nowego mamy za to też od Nieznanego Klarenza, który rzucił odrzut ze swojego nadchodzącego mixtape'u.

video dnia
dodano: 2014-06-08 13:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Pokój Nauczycielski (Tau, Ks. Bartczak, Bęsiu) - Wspólny Mianownik

Dlaczego: "W czasach gdy uzależnienia, przemoc, laicyzacja i ogólne zło stało się powszechne i dotkliwie dziesiątkuje społeczeństwo postanowiliśmy połączyć nasze siły, wiarę, doświadczenie i ruszyć w Polskę by pomóc najbardziej potrzebującym pomocy. Tym, którzy zdążyli się zorientować, że mają w życiu problem i nie bardzo wiedzą jak sobie z nim poradzić. Ludziom, którzy poszukują relacji z Panem Bogiem, chcą rozwijać swoje życie duchowe, wewnętrzne. Tym, którzy cierpią z powodu utraty bliskiej osoby, biedy, samotności, opuszczenia, depresji, a w swoim środowisku nie mogą znaleźć oparcia. Zapraszamy Cię z całego serca na spotkania, które nie są jednorazową akcją. Przyjdź, porozmawiamy o Twoim problemie i dołożymy wszelkich starań by Ci pomóc.'' - mówią o swoim pionierskim projekcie Tau, Ks. Jakub Bartczak, Bęsiu oraz DJ Yonas. Sprawdźcie 'Wspólny Mianownik" czyli numer promujący całą akcję, poniżej więcej szczegółów.