DJ B

DJ B

video
dodano: 2023-05-31 22:24 przez: Redakcja (komentarze: 1)

“Prawdziwy” to drugi singiel promujący płytę “Młody Bęś”, która ukaże się 23 czerwca. Jak wcześniej informowaliśmy, gośćmi na albumie będą m.in.: Layzie Bone z Bone Thugs-N-Harmony oraz zespół Soundkail. Dzisiejsza premiera to ukłon w stronę fanów klasycznego hip-hopu.

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-02-24 14:50 przez: Anonim (komentarze: 2)

"Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!" - pisaliśmy parę dni temu.

Dziś mamy dla Was obszerną fotorelację z sobotniej imprezy, w trakcie której za gramofonami stanęli dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycili King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

wydarzenie
dodano: 2015-02-20 13:30 przez: Anonim (komentarze: 1)

Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!

Podobnie jak na urodzinowych imprezach rok i dwa lata temu w 1500m2 spodziewać możecie sie grubej zabawy do rana i porcji najlepszej muzyki, a także okolicznościowych występów gości specjalnych. Po ubiegłorocznym maratonie i wręcz festiwalowym line-upie zawierającym blisko 20 koncertów tym razem nacisk przeniesiemy jednak bardziej na DJ-ów i imprezę. Za gramofonami staną dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycą King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

kategorie:
dodano: 2014-10-02 11:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

WŁODI + Dj B

Debiutował utworem "Nie dla sławy i nie dla pieniędzy" na składance
Smak B.E.A.T. Records. Na polskiej scenie HH od samego początku,
współzałożyciel Molesty, doskonały MC, współpracował z czołówką polskiej sceny. Niedawno ukazał się jego trzeci album „Wszystko z dymem”. Mowa oczywiście o Włodim. Podobnie jak na dwóch poprzednich wydawnictwach rapera, na krążku znajdziemy 10 utworów. Prócz gospodarza, na płycie usłyszymy kolegów z zespołu Molesta oraz wykonawców takich jak: Małpa, W..E..N..A.., Mielzky oraz Danny.

Tagi:
dodano: 2013-12-23 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W ostatnim przed świętami popkillerowym konkursie znalazło się wydawnictwo mało świąteczne - jest to bowiem mroczna "Zaraza" DJ-a Be i Szczura. Jeżeli chcecie wejść w jej posiadanie to wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-12-15 17:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 3)

Dwie znane, lubiane sylwetki; sto lat oczekiwania, pojedyncze napomknięcia w stylu „coś się robi, będzie jak wyjdzie”, bit na Pezecie/Małolacie, potem długa cisza, nagle tajemnicza zapowiedź, kolejne single, klipy, preorder, rozwiązanie zagadki; premiera: piękne wydanie, okładka godna płyty roku, obietnica genialnego konceptu... wszystko w piach. To się nie mogło nie udać, a jednak się nie udało. Rozczarowanie tak mocne, że do teraz chodzę zaskoczony takim obrotem sprawy i chyba nawet trochę smutny.

 

Mając w pamięci to, co obaj panowie zostawili na rozmaitych płytach zawierających tzw. polski rap, szczerze się zdziwiłem odnotowując, że tak świetnie zapowiadające się duo najwyraźniej nie udźwignęło ciężaru, jaki na siebie wzięło. Ewentualnie ja tu czegoś nie zrozumiałem, ale na dogadanie się jeszcze przyjdzie czas – póki co wytłumaczę, o co chodzi.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2013-11-10 17:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 4)

7 grudnia w białostockim Klubie Rejs odbędzie się unikalna wystawa zdjęć 'Nie Ma Miejsca Jak Dom 2' będąca kontynuacją popularnej i bardzo dobrze przyjętej pierwszej edycji, mającej miejsce równo rok temu. Tym razem gośćmi specjalnymi będą Włodi i DJ B. Oto co o całym wydarzeniu piszą organizatorzy:

dodano: 2011-12-01 22:00 przez: KamykPL (komentarze: 9)
Slogan "A Pamiętasz Jak?" jest piękny. Tak, wiem jak to brzmi, ale wszystko co z nim związane, kojarzy mi się dobrze. Warto o nim przypomnieć, bowiem ostatnie sztuki winyli są jeszcze dostępne, a dla niezdecydowanych jak rozporządzić zawartością swojego portfela, mamy dwa argumenty za zakupem płyty.

Oczywiście chodzi o remixy - pierwszy przygotowany przez DJ B i Szczura, a drugi przez The Returners. Czy te duety zrobiły według Was lepsze podkłady od klasyka DJ'a 600 V?
dodano: 2010-12-27 15:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 9)
"Parszywa 13" to zestaw trzynastu takich samych pytań, na które odpowiadają różni wykonawcy. Głównym celem "Parszywej 13" jest wydobycie z artysty informacji, jakich nie znajdziecie w normalnym wywiadzie.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się co Twój ulubiony raper najchętniej robi w wolnych chwilach, jaki trunek najczęściej pija, nad czym pracował przez ostatnie pół roku lub jakie ma hobby - u nas się tego dowiesz!

Zapraszamy do przeczytania "Parszywej 13" z DJ-em B, autorem "Mixtape Plan B (epizod 1)", który możesz nabyć na www.preorder.pl.

Tagi: