Szczur

Szczur

video
dodano: 2021-11-25 19:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Motywacyjny utwór to efekt współpracy dawno nie słyszanego w solowym wydaniu Łysonżiego Dżonsona ze Szczurem JWP. Egzotyczny klip został zrealizowany w Kostaryce m.in w San Jose, okolicach Manuel Antonio oraz Puerto Viejo, gdzie Łysonżi spędził 3 miesiące na ulicznym erazmusie. Za montaż teledysku odpowiada Damian Michalak (Dobrekino Studio).

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-07-30 23:59 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Duet MERITOOM tworzą Szczur i Jokero – dwaj raperzy, którzy współpracowali przy projekcie “Stara Szkoła” z producentem Flame, odpowiedzialnym za produkcję całej płyty. Obaj raperzy pojawili się na płycie Polskiej Wersji “Notabene”. Zwrotkę Szczura możemy usłyszeć w utworze “Duchowa Wolność”, natomiast Jokero dograł się do utworu “Odmieniec”. Rok temu, przy wsparciu SSG został zrealizowany i opublikowany utwór “Jak Wiadomo”, zapowiadający cały projekt.

video
dodano: 2017-05-15 05:24 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Pora na kolejny teledysk z płyty „Szlagier”! Tym razem otrzymujemy klip do solowego utworu Ero JWP pod tytułem „Miliard w rozumie”. Bit, tak jak w przypadku całej płyty wykonał Szczur JWP. Klip zaś jest dziełem. ML FILMZ. Teledysk ten promuje płytę "Szlagier", której premiera przewidziana jest na 19.05.2017.

video
dodano: 2017-04-06 16:27 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

"Szlagier" to płyta, którą nagrali Ero, Pono, Hudy HZD oraz Szczur. Twórcy zaprezentowali drugi klip promujący krążek, zrealizowany do kawałka "Zabij Wątpliwości". Gościnnie pojawia się w nim TMS. Premierę albumu reprezentanci ZIP Składu, Diil Gangu i JWP zaplanowali na 28 kwietnia.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-11 00:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Ta wiadomość zaciekawi i fanów JWP, i Diil Gangu, i Zip Składu. "Szlagier" to płyta, którą nagrali Ero, Pono, Hudy HZD oraz Szczur. Jedynymi znanymi szczegółami na temat wydawnictwa są póki co jego okładka oraz data premiery. (Edit: Otrzymaliśmy również krótki teaser)

Tagi:
dodano: 2013-12-23 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W ostatnim przed świętami popkillerowym konkursie znalazło się wydawnictwo mało świąteczne - jest to bowiem mroczna "Zaraza" DJ-a Be i Szczura. Jeżeli chcecie wejść w jej posiadanie to wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-12-15 17:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 3)

Dwie znane, lubiane sylwetki; sto lat oczekiwania, pojedyncze napomknięcia w stylu „coś się robi, będzie jak wyjdzie”, bit na Pezecie/Małolacie, potem długa cisza, nagle tajemnicza zapowiedź, kolejne single, klipy, preorder, rozwiązanie zagadki; premiera: piękne wydanie, okładka godna płyty roku, obietnica genialnego konceptu... wszystko w piach. To się nie mogło nie udać, a jednak się nie udało. Rozczarowanie tak mocne, że do teraz chodzę zaskoczony takim obrotem sprawy i chyba nawet trochę smutny.

 

Mając w pamięci to, co obaj panowie zostawili na rozmaitych płytach zawierających tzw. polski rap, szczerze się zdziwiłem odnotowując, że tak świetnie zapowiadające się duo najwyraźniej nie udźwignęło ciężaru, jaki na siebie wzięło. Ewentualnie ja tu czegoś nie zrozumiałem, ale na dogadanie się jeszcze przyjdzie czas – póki co wytłumaczę, o co chodzi.

Tagi:
wydarzenie
kategorie:
dodano: 2013-01-22 17:41 przez: rewir022 (komentarze: 0)

Siemanko.

Zapraszamy wszystkich na kolejny "Rewir Rap Jam" do warszawskiego klubu FACE Club
25 stycznia 2013 r.

Na Mic.:

- POKÓJ Z WIDOKIEM NA WOJNE www.facebook.com/pokojzwidokiemnawojne
- KAEN www.facebook.com/kaenofficial

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-17 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)

"Do dna" to pierwszy utwór promujący "Getto Deluks", debiutancki album Obywatela MC. Nagranie wyprodukował Szczur, zaś o skrecze zadbał DJ Cent. Jak mówi artysta: jest to imprezowy sztos, mamy karnawał, dlatego też "Do dna" wrzucamy jako pierwszy numer. Nie jest to kawałek, który można nazwać wizytówką "Getto Deluks", ale o tym się przekonacie w kolejnych odsłonach.