DJ Cent

DJ Cent

video
dodano: 2019-10-15 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Triocity" to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty gdańskiego rapera i producenta Braha zatytułowanej "82".

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-07-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Przy okazji ubiegłorocznej wizyty w Trójmieście legendarnej nowojorskiej formacji The Beatnuts powstał najpierw ich wspólny numer z tamtejszym składem Kontrabanda, a następnie teledysk, nakręcony w klubie Vanity. "Pomimo wielu trudności, wiatru w oczy i rzucanych ciągle kłód pod nogi, które towarzyszyły przy powstawaniu tej produkcji, udało się w końcu dopiąć całości" - piszą sami raperzy a Wy możecie sprawdzić efekt finalny!

kategorie:
dodano: 2014-01-16 11:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Po pierwsze dla show" - KONCERT:

Z okazji grudniowej premiery mikstejpu JWP / Bez Cenzury - "No.1 w Polsce" - Eros, Kosi, Łysol oraz Siwers zagrają wyjątkowy kameralny rozszerzony o wybrane numery z najnowszego wydawnictwa. Koncert startuje o godz. 22:30, a bilety w cenie 30zł możecie nabyć w Galeria Koloru na Hożej 9A oraz na bramce. Uwaga: liczba miejsc mocno ograniczona!

Start 21:00 / 30zł / przedsprzedaż Galeria Koloru Hoża 9A

"…a po drugie dla przyjaciół" - URODZINY:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-17 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)

"Do dna" to pierwszy utwór promujący "Getto Deluks", debiutancki album Obywatela MC. Nagranie wyprodukował Szczur, zaś o skrecze zadbał DJ Cent. Jak mówi artysta: jest to imprezowy sztos, mamy karnawał, dlatego też "Do dna" wrzucamy jako pierwszy numer. Nie jest to kawałek, który można nazwać wizytówką "Getto Deluks", ale o tym się przekonacie w kolejnych odsłonach.