RDW

RDW

dodano: 2022-01-07 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

"Wracam na blok" to kolejny wspólny singiel, promujący nadchodzący projekt trójmiejskich weteranów. Po kolorowym i luźnym "czasie letnim", przyszła pora na coś bardziej poważnego i skłaniającego do refleksji. Efektem jest wyprodukowany przez Braha numer, opowiadający - jak piszą w notce prasowej sami raperzy, o "przejściach i powrotach z różnych najciemniejszych zakamarków życia, z którymi każdy człowiek mierzy się na swojej drodze".

dodano: 2021-08-13 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Nie dawno informowaliśmy Was, że reprezentanci Trójmiasta - Brahu i RDW, szykują wspólny materiał. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty.

dodano: 2021-07-01 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Dobrze znani słuchaczom weterani trójmiejskiej sceny - Brahu i RDW, poinformowali właśnie, że pracują nad wspólnym albumem, który ukaże się na rynku jeszcze w tym roku!

Tagi:
video
dodano: 2019-10-15 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Triocity" to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty gdańskiego rapera i producenta Braha zatytułowanej "82".

Tagi:
video
dodano: 2017-03-17 15:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Dystrybuowany przez Prosto Label krążek "Kości" to najnowszy album reprezentanta trójmiejskiej sceny - RDW. Jest to druga po wydanej w 2013 roku "W żyłach mam rap" część trylogii "Między piekłem a niebem". Na płycie znajduje się 19 nowych numerów, w których gościnnie pojawiają się m.in. Gedz, Siwers, Kear Deluks, Juras, Miejski Dystrykt, a także goście zagraniczni - Rasco, Skyzoo, Torae oraz J Smith. Z okazji premiery na ProstoTV pojawił się klip do numeru "Tak było".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-03-08 13:15 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Reprezentant Trójmiasta zaprezentował pierwszy singiel ze swojego albumu "Kości", który ukaże się nakładem Prosto. W utworze "Replays" gościnnie udzielili się także Skyzoo, Torae, Kear Deluks. Za produkcję odpowiada Gajos, a na gramofonach udzielili się DJ Lolo i DJ Haem. 

Tagi:
dodano: 2016-03-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

2 września tego roku będzie miala miejsce premiera "Mixtape'u vol. 5" DJa Decksa. Płyta ukaże się nakładem Fonografiki. Przypomnijmy, że na płycie gościnnie udzielili się: Paluch, Cira, Poszwix, Bezczel, Obywatel MC, Brahu, RDW, Małach/Rufuz, Koras, Fu, Juras, Pono, Kuba Knap, Stasiak, Ten Typ Mes, KęKę, Lukasyno, Kali, Ero, Kosi, Ry23, Śliwa, Gandzior, VNM, Kaczor, Oxon, Słoń, Sarius, Pyskaty, Sokół, Pih, O.S.T.R. i Kroolik Underwood. Z kolei 7 października tego roku w Arenie w Poznaniu odbędzie się impreza promująca to wydawnictwo - jako gwiazda wieczoru zagra Fat Joe. Poniżej sprawdzicie video-zapowiedź koncertu nagraną przez rapera.

video
dodano: 2014-06-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RDW feat Miejski Dystrykt "Nie bez was" (prod. Gajos, cuty Dj Lolo)

Mix trójmiejskiej legendy i tamtejszej podziemnej świeżej krwi. Najnowszym singlem promującym solowy album RDW jest wyprodukowana przez Gajosa kooperacja z Miejskim Dystryktem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-10 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pionier trójmiejskiej sceny, RDW udostępnił najnowszy klip zrealizowany do utworu „Bez względu na wszystko”, który pochodzi z wydanego nakładem wytwórni RPS Enterteyment albumu „W żyłach rap mam”. To pierwszy krążek z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem". Gościnny udział w singlu wzięli natomiast Peja jako RPS, Kroolik Underwood oraz M-Dot.

dodano: 2013-10-02 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

28 września miała miejsce premiera płyty "W żyłach rap mam" RDW, pioniera trójmiejskiej sceny rap. Wydany nakładem wytwórni RPS Enterteyment album jest pierwszą płytą z planowanej trylogii zatytułowanej „Między Niebem a Piekłem". Płyta wyprodukowana została w charakterystycznym dla moich poprzednich dokonań klasycznym stylu, na samplowanych bitach z dużą ilością scratchów – mówi o nowym albumie RDW. Większość numerów zostało nagranych w gdańskim SelektaStudio, poza utworem „Marzenia” feat Analogia & Tomasina). Za brzmienie końcowe odpowiada ekipa Otrabarwa Studio. Płyta zawiera sporo refleksyjnych rozkmin, życiówek, to coś dla każdego fana dobrego klasycznego rapu – dodaje. To pierwsza podwójna płyta wydana w RPS Enterteyment. Oprócz premierowych 17 numerów zawiera bonusowy cd z remiksami oraz jeszcze jeden premierowy numer.

Poniżej również pierwsze video, elegancko zrealizowany mix numerów "Intro" oraz "Mam".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-07-26 16:00 przez: Iron Media (komentarze: 12)

Pionier trójmiejskiej sceny rap - RDW, już we wrześniu wyda nakładem wytwórni RPS Enterteyment płytę „W żyłach rap mam”. Produkcją muzyczną krążka zajął się młody beatmaker o ksywie Gajos. RDW ma już na koncie wydaną w 2004 roku płytę „Esensja Czysta”, którą nagrał w ramach projektu Analogia
We wrześniu RDW wyda pierwszy krążek z trylogii „Między Piekłem A Niebem” cz.1 to album zatytułowany: "W żyłach rap mam".

dodano: 2012-03-14 20:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 4)


Przedłużające się prace studyjne spowodowały, że płyta "Z podwórka do studia" gdyńskiego rapera Feto będzie miała swoją premierę miesiąc później, niż to początkowo zakładano. Jako swoistą rekompensatę dostaliśmy klip do utworu "Gram jak potrafię", w którym gościnnie udziela się RDW (Analogia), a za bit jest odpowiedzialny Skubi (Akcja Spontan).