Pyskaty

Pyskaty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-08 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Portal FollowRap opublikował wczoraj tekst "Pyskaty - dlaczego wciąż za nim tęsknimy?". Raper postanowił sam odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule w komentarzu pod artykułem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-12 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Pyskaty na swojej goścince na "Elwisie Picasso" Erosa 2 lata temu zapowiedział koniec swojej kariery. Potem pojawił się w jednym z singlów Kafara, jednak od tego czasu nie dostaliśmy nic nowego. Jak się okazuje nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa oraz zapowiedział, że będziemy mieli okazję posłuchać nowej muzyki w jego wykonaniu.

Tagi:
dodano: 2020-06-13 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dawno nie widzieliśmy Pyskatego - okazja na nową zwrotkę legendy warszawskiej sceny przychodzi wraz z nowym singlem Kafara Dixon37!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Wczoraj swoją premierę miała pierwsza płyta Erosa, "Elwis Picasso". Wśród gości, na płycie możemy znaleźć Pyskatego, który od 5 lat nie jest aktywny muzycznie. W kawałku "To już koniec" były reprezentant Aptaun zaczepia W.E.N.Ę. i ogłasza, że jego muzyczna kariera dobiegła końca.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-12 17:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

5 lat minęło od ostatniego albumu Pyskatego, świetnie ocenianej "Pasji", 2,5 roku od "Pit Stop EP' a blisko 1,5 roku od ostatniego numeru "Dzieci Gorszego Boga". Czyżby po przerwie warszawski MC wracał z nowym projektem, krótko po ostatnim przerwaniu ciszy przez Aptaun Records?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-04-04 18:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje odsłuch numeru "Cel Pal I" z płyty producenckiej 101 Decybeli pt. "Echo". W utworze gościnnie udzielili się: Pyskaty, Rahim, Zduno, Rover, Oxon, Hukos. Premiera płyty "Echo" odbędzie się 9 maja, a preorder znajdziecie poniżej.

dodano: 2016-03-28 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

2 września tego roku będzie miala miejsce premiera "Mixtape'u vol. 5" DJa Decksa. Płyta ukaże się nakładem Fonografiki. Przypomnijmy, że na płycie gościnnie udzielili się: Paluch, Cira, Poszwix, Bezczel, Obywatel MC, Brahu, RDW, Małach/Rufuz, Koras, Fu, Juras, Pono, Kuba Knap, Stasiak, Ten Typ Mes, KęKę, Lukasyno, Kali, Ero, Kosi, Ry23, Śliwa, Gandzior, VNM, Kaczor, Oxon, Słoń, Sarius, Pyskaty, Sokół, Pih, O.S.T.R. i Kroolik Underwood. Z kolei 7 października tego roku w Arenie w Poznaniu odbędzie się impreza promująca to wydawnictwo - jako gwiazda wieczoru zagra Fat Joe. Poniżej sprawdzicie video-zapowiedź koncertu nagraną przez rapera.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-16 20:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Cicho ostatnio u Pyskatego - czyżby cisza przed burzą? Teraz warszawski MC z zaskoczenia zaatakował nowym numerem na bicie SoDrumatica. Sprawdźcie "Dzieci Gorszego Boga".

wydarzenie
dodano: 2015-11-18 23:09 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do line-up'u hucznych 10. urodzin najstarszej warszawskiej audycji hiphopowej dołączyli ostatni goście. Swoją obecność 20 listopada na scenie klubu 55 potwierdzili: Hades, Numer Raz, PRO EBT, Kiki Krajnik, DJ DTL oraz DJ Beredson. Tym samym dołączyli oni do szerokiego grona potwiwerdzonych wcześniej: Vienia, Bilona, Pyskatego, Empirii Mor W.A., HZD/Hazzidy, Parzela, Łysonżiego Dżonsona, Flinta, WSZ-a, CNE oraz DJ-a Grubaza. Partnerem głównym imprezy został SnowShow.pl, organizator wyjazdu "Hip-Hop Week".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-14 02:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po dłuższej ciszy nowym numerem atakuje Pyskaty, dodając też, że to "nie żaden singiel". Czy zbliża się jednak jakiś większy projekt? Tego nie wiemy.

Tagi:
video
dodano: 2015-06-18 13:35 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

W sieci pojawił się ostatni klip promujący album Voskovy Second Hand - fabularną, płytę producencką, w której motyw żółtej bluzy odgrywa kluczowe znaczenie dla całej fabuły.

kategorie:
dodano: 2015-03-10 18:03 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W najbliższy piątek trzynastego odbędzie się koncert RAP TOWN. Na scenie Rotundy wystąpią: VNM, PYSKATY i MAŁOLAT. Support zagra Fortyseven.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-02 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Niedawno otrzymaliśmy EP-kę "PitStop", mającą zapowiadać pełnoprawny studyjny materiał od Pyskatego - dziś dostajemy porcję informacji o nadchodzącej płycie. Płycie, która ukaże się w tym roku.

Tagi:
dodano: 2015-01-21 20:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 9)

Ranking ma na celu przelot przez pięćdziesiąt wybranych wydawnictw, które ukazały się w polskim rapie w ubiegłym roku. Od siebie chciałbym dodać, że każdą z tych płyt warto sprawdzić, a kolejność ma tak naprawdę subiektywne i drugorzędne znaczenie i nie stanowi oficjalnej linii redakcji. Miejsca 50-46 stanowi pięć "bonusowych" pozycji, na których znajdują się albumy instrumentalne, czasami nawet tylko luźno związane z hip-hopem. Od miejsca 45. zaczynają się pozycje "właściwe", które obejmują zarówno albumy dostępne w oficjalnej dystrybucji, jak i nielegale, epki i mixtape'y. Zapraszam.

[Krystian w naszej redakcji zajmuje się przede wszystkim polskim rapem, a poza mainstreamem śledzi również mniej wyeksponowane rejony podziemia, trzymając cały czas rękę na pulsie. W samym 2014 roku słuchał imponującej liczby prawie 120 polskich albumów, co pozwoliło mu ułożyć poniższe subiektywne top 50, które dostawać będziecie przed najbliższe 5 dni a które ja sam przeczytałem z ciekawością. Przegląd to bowiem dość obszerny i przekrojowy, do sprawdzenia którego zapraszamy, zapowiadając zarazem, że to oczywiście nie koniec naszych podsumowań tego, co działo się w polskim rapie w roku 2014 a wręcz przeciwnie - jeszcze trochę przed Wami - przyp. Mateusz Natali]

Dziś druga część rankingu, miejsca 40-31.

dodano: 2014-12-31 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na zakończenie roku dostajemy nowe spontany od Pyskatego i Leha, klasyczną Sylwestrową Szesnastkę od Shota, track od Tostera na bicie "A Milli"... I sami sprawdźcie co jeszcze - oto ostatni Krótki Strzał w roku 2014.

Strony