Kabe

Kabe

video
dodano: 2022-11-17 19:42 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Zgodnie z zapowiedziami w wywiadach, Kasta odkrywa kolejną muzyczną kartę i gościa z nadchodzącego albumu. Tym razem do współpracy zaprosił jednego z czołowych raperów młodego pokolenia – Kabe. Efektem współpracy jest ekspresyjny singiel „Bankroll”.

video
dodano: 2022-10-15 18:00 przez: Michael Moch (komentarze: 2)

Na kanale StoproRap premierę miał najnowszy singiel promujący Mixtape 8 od DJ Decksa. W utworze gościnnie udzielili się: Waldemar Kasta, KęKę, Pyskaty (dawno niesłyszany, Kabe, Hinol (Polska Wersja), Ero (JWP) oraz VNM. Gdyby tego było mało na sam koniec nawinął… DJ Decks!

video
dodano: 2022-09-13 14:53 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Kabe i Miszel mieli już okazję ze sobą współpracować. Owocem tej współpracy był platynowy singiel „Dres”. Według zestawienia Spotify jest to jeden z największych hitów tegorocznych wakacji. Jakiś czas temu w Internecie pojawił się snippet kolejnego utworu, który został wykonany live podczas gali Fame MMA 15.

Dziś dowiadujemy się, że wyczekiwany utwór nosi tytuł „Sheraton” i zapowiada wspólny album Kabe oraz Miszela, jednocześnie jest singlem z składanki QueQuality „QMPLE”. Nagranie zasili także tracklistę wspólnej płyty duetu, jednak na chwilę obecną nieznany jest tytuł tego projektu.

Tagi:
dodano: 2022-07-08 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Singiel "Dres", w którym Miszelowi towarzyszył Kabe namieszał w tym roku dość konkretnie, pomagając pierwszemu z nich na spory krok do przodu w karierze. Teraz obaj są po solówkach i jak się okazuje... szykują coś wspólnego!

Tagi:
video
dodano: 2022-04-02 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 3)

"dres" to drugi singiel promujący nowy album Miszela pt. "NO FACE", który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie kwietnia i maja br. Gościnnie w numerze udzielił się inny reprezentant labelu - Kabe.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-31 18:18 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality wylądował dziś lużny, zamykający rok singiel od Kabe. "SZLAK" to numer wyprodukowany przez Opiata. Za video do kawałka odpowiadają moher i Kamil Stanek.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-12-30 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jak nagrać klip z artystami z dwóch krajów? Można zrobić to kreatywnie, mieszając świat miniaturowy z wirtualnym. Zapraszamy Was za kulisy powstawania teledysku do numeru "tour de france", w którym na produkcji Favsta i Gibbsa pojawili się Kabe i PLK, a całość zrealizowana została w barwny i oryginalny sposób.

Tagi:
dodano: 2021-12-07 14:14 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Czwarty singiel z DeNekstBest Mixtape 2 jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i na kanale YouTube wytwórni. Na przypominającym najlepsze czasy A Tribe Called Quest bicie Kixnare’a w zwrotkowej przeplatance pojawiają się donGuralesko, VNM, Joda oraz Kabe, a to wszystko zilustrowane obrazkiem ukazującym totalnie alternatywną rzeczywistość - jaką? Sprawdźcie sami! 100% Hip-Hop.

video
dodano: 2021-11-23 16:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się kolejny teledysk zapowiadający wspólny album favsta i gibbsa „Hample". Tym razem producenci zabierają nas na mroczną przejażdżkę po wirtualnym świecie przypominającym grę komputerową.

W numerze „Tour de France" gościnnie pojawiają się Kabe i francuski raper PLK. W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich samochodów, chwytliwych bitów i nocnego życia.

Tagi:
kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-23 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

QueQuality przeprosiło wczoraj za opóźnienie z płytą "hample" favsta i Gibbsa, równocześnie ogłaszając mocne collabo czyhające za rogiem. W kolejnym singlu usłyszymy PLK i Kabe!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-18 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W ostatnich dniach na profilach wielu polskich raperów zaczęły się pojawiać plansze z tajemniczymi zestawieniami, osadzone w podobnej estetyce. Widzimy na nich ksywki MC z różnych pokoleń, od Liroya przez Mesa po schaftera, zestawione po 3-4 osoby wraz z producentami (również zróżnicowanymi wiekowo).

video
dodano: 2021-10-07 19:08 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Na dnie to najnowszy singiel z płyty "Nocna" Pawbeatsa z udziałem Kabe. Klip do singla to zapis fragmentów z samotnych wypraw Pawbeatsa m.in. na alpejski szczyt Matterhorn, podczas których był zdany na siebie, swoją wiedzę i doświadczenie. Górska wspinaczka obok muzyki, to wielka pasja Pawbeatsa, którą konsekwentnie realizuje już od lat. Utwór "Na dnie", który Pawbeats wykonuje wraz z raperem Kabe, podobnie jak cały cieszący się dużą popularnością album odnosi się do jego przeżyć i doświadczeń związanych m.in. z lękami i bezsennością.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-29 19:15 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Korupcja, kolesiostwo i dbanie o własne interesy. Taki świat polityki pokazany jest w najnowszym teledysku Kabe o wymownym tytule „Cały hajs”. W klipie gościnnie pojawia się twórca muzyki klubowej Danzel, znany m.in. z przeboju „Pump It Up”.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-09 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

3 lata po wydaniu ostatniego albumu Onar powraca z nowym solowym krążkiem, "Achtung". Wraz z zapowiedzią płyty otrzymaliśmy singiel "Kortyzol" z gościnnym udziałem Kizo i Kabe. Podkładem do kawalka zajęli się SecretRank i Szwed SWD.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-11 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś Kabe został ogłoszony pierwszym gościem akcji Ghetto Cognac, czyli cyklu, w którym gościć będą różni artyści z całego świata. Wraz z tym ogłoszeniem otrzymaliśmy nowy singiel rapera - "Każdy Dzień" wyprodukowany przez stałego współpracownika Kabe, Opiata. Towarzyszący mu klip został zrealizowany przez mohera.

Tagi:

Strony