Onar

Onar

współpraca płatna
dodano: 2024-05-16 12:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Oto hołd dla ikon polskiego rapu! Plus prezentuje swój najnowszy utwór "Fundament", w którym gościnnie udzielili się Bilon HG oraz Onar. Ta wyjątkowa kooperacja to powrót do korzeni, pełen szacunku dla tych, którzy ukształtowali polską scenę rapową.

Tagi:
dodano: 2024-05-03 17:07 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W trakcie tegorocznej gali Popkillerów rozmowy realizował dla nas duet Ola Buczyńska x Yurkosky - mamy dla Was ponad 20 wywiadów ze ścianki, w sumie trwających aż 90 minut! Posłuchajcie co ciekawego mieli do powiedzenia goście z różnych stron sceny.

współpraca płatna
dodano: 2024-02-04 13:01 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Pampi 042 niedawno dołączył do wytwórni Warner Music Poland, prezentując do tej pory single z takimi osobami jak 730 Huncho, Frosti czy Beteo. Tym razem skrzyżował mikrofony z weteranem polskiej sceny rapowej - Onarem.

Tagi:
video
dodano: 2023-11-09 13:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

Onar od lat wielokrotnie zmieniał styl swoich nagrań, od typowo klasycznych, przez imprezowe brzmienia będące w danym momencie na czasie. To jeden z tych raperów, którzy maja otwartą głowę na zmiany i bardzo dobrze odnajdują się w newschoolowych realiach, czego dowodem są jego ostatnie single.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-09-20 14:03 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

W sobotę na Stadionie Śląskim miał miejsce koncert "Historia Polskiego Hip-Hopu", gdzie orkiestra NOSPR pod batutą Jimka wykonała 3-godzinną podróż przez różne etapy polskiego rapu. Na scenie pojawiło się kilkudziesięciu raperów reprezentujących różne pokolenia, w tym osoby, które miały za sobą konflikty lub którym na co dzień muzycznie jest nie po drodze.

video
dodano: 2023-07-26 18:12 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Onar po niespodziewanym duecie z KęKę na numerze „Goretex”, zaskakuje jeszcze bardziej wypuszczając swój najnowszy singiel „Hood”, na którym łączy siły z Miszelem – jednym z najbardziej popularnych raperów polskiego młodego pokolenia.

„Hood” to bezkompromisowy rapowy utwór inspirowany brzmieniami niemieckiej sceny rapowej. Nie bez powodu Onar z Miszelem wspólnie z ekipą Kriziz nakręcili klip w Berlinie, żeby jeszcze bardziej podkręcić klimat utworu.

Tagi:
video
dodano: 2023-07-20 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Choina, wielokrotnie wyróżniany producent muzyczny znany ze współpracy z czołówką polskiej sceny rapowej (m.in. Polską Wersją czy Kukonem) poszerza swoje muzyczne horyzonty wydając singiel zatytułowany „Pełnia”. W tworzeniu kawałka wsparł go Onar. Singiel jest zapowiedzią oczekiwanego albumu Choiny i wyznacza nowy kierunek dla artysty, który pokazuje, że jest nie tylko beatmakerem.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-31 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Onar dołączył oficjalnie do Warner Music Poland, a ten transfer zwieńczył bardzo zaskakującym singlem. Zaskakuje tu zarówno połączenie sił z KęKę, jak to, że numer nagrany został na slap-house'owym bicie. Mimo chwytliwej formy nie gubi jednak treści.

„Goretex” to przede wszystkim opowieść o uczeniu się na błędach swoich rodziców i byciu lepszym ojcem.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-22 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Anatom kontynuuje promocję albumu "Pandemonium" nagranego z SLVR'em, który otrzymać mamy już w najbliższy piątek. W kolejnym singlu pojawił się Onar - i co ciekawe stało się to praktycznie równo 10 lat po tym gdy młody Anatom jeszcze jako B.A.K.U. nagrał w wieku 18 lat numer z Pezetem.

Tagi:
dodano: 2021-10-02 14:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

W piątek świętowaliśmy Dzień Polskiej Muzyki - raperzy zadbali o to, by uczcić go godnie, bo otrzymaliśmy mocne materiały z różnych stron sceny.

dodano: 2021-10-01 16:14 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)
fot. Wojtek Koziara

Już jest nowy album Onara „ACHTUNG”. W dniu premiery płyty na YouTube pojawił się oneshot zrealizowany do tytułowego utworu z wydawnictwa. Materiał zarejestrowano podczas pobytu artysty w Berlinie. „Achtung” to wielowymiarowy projekt, który łączy w sobie największe pasje Onara.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-19 18:29 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na kanale youtubowym Onara pojawił się dziś kolejny singiel z albumu "ACHTUNG". W numerze "Keine Grenzen" udzielił się niemiecki MC, Erabi, a sam klip został nakręcony w Berlinie. Produkcją numeru zajął się Szwed SWD.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-02 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Onar przygotowuje się aktualnie do wydania swojego kolejnego solo, "ACHTUNG". Raper zorganizował z tej okazji Q&A na swoim Instagramie, w którym odpowiedział na parę pytań fanów. 1/2 Płomienia 81 wskazała m.in. jednego z najlepszych zawodników młodego pokolenia.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-01 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na początku czerwca Onar zaskoczył numerem "Kortyzol" z gościnnym udziałem Kabe i Kizo. Wczoraj raper zaprezentował kolejny singiel - drillową "Ośmiornicę" z Paluchem i Lipą na podkładzie SHDOW'a i premixma. Wraz z premierą numeru wystartował preorder albumu "ACHTUNG".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-07-01 13:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"ACHTUNG” to kolejny album Onara, wydawany po trzyletniej przerwie od solowych działań. Wśród gości na płycie pojawi się m.in. Kizo, Kabe, Paluch oraz Lipa. Premiera albumu planowana jest na 1 października tego roku.

Tagi:

Strony