Miły ATZ

Miły ATZ

kategorie:
dodano: 2024-02-09 15:47 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Długo wyczekiwana EP'ka od duetu Miły ATZ i Phunk'ill. To ŚWIĘTY BASS.

wydarzenie
dodano: 2023-10-22 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)
fot. Szymon Mroczkowski

Lublin Rap Festiwal powraca! Impreza, która swój początek miała w ubiegłym roku powoli staje się stałym punktem w kalendarzu wszystkich fanów rapu ze wschodniej Polski. W tym roku wydarzenie odbędzie się 4 listopada podobnie, jak poprzednia edycja w przestrzeni Targów Lublin. Głównymi gwiazdami będą OKI i Kukon, którzy dopiero co we dwóch wypełnili łódzką Atlas Arenę w ramach Soundclashu Red Bulla.

video
dodano: 2023-01-15 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

„Biały Nietoperz” to niezależne, liczące 5 utworów dzieło, którego współautorami są mistrz ceremonii Proceente, wokalista Cywinsky, beatmaker Mayor oraz J.J. W drugim singlu gościnnie pojawia się Miły ATZ.

dodano: 2022-10-05 09:00 przez: Filip Sakuta (komentarze: 2)

Letnia trasa "Święty Bass Tour" została zakończona, a wraz z nią - premiera nowego singla.

video
dodano: 2022-05-11 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Roller" juz od paru dni gości na słuchawkach fanów, którzy zamówili preorder, jak również dostępny jest do odsłuchu w sieci. Z okazji premiery krążka Miły ATZ wypuścił teledysk do utworu "7 razy". Na bicie oczywiście @atutowy, zaś za reżyserię video odpowiada Szymon Kowalczyk. 

Tagi:
video
dodano: 2022-05-03 12:30 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Rok temu wygrał nagrodę dla Odkrycia Roku zdaniem Gremium, w tym roku wystąpił w specjalnym muzycznym hołdzie dla Kasty. Miły ATZ opowiedział Yurkosky'emu o wydanej w piątek płycie "Roller", a także różnicy między koncertami a imprezami projektu Święty Bass.

video
dodano: 2022-04-22 19:27 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

To dość nieoczekiwane połączenie dwóch artystów spod szyldu polskiego Def Jamu zapowiadane było już tydzień temu - teraz możemy sprawdzić efekt tej współpracy. "Money Move" to mocno bassowy, energetyczny sztos od Miłego i Dziarmy, który promuje nadchodzący album Atezecioka pt. "Roller". Za produkcję bujającego, dancehallowego bitu odpowiadają wspólnie Miroff oraz sam raper.

video
dodano: 2022-02-17 13:59 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Minęły niecałe dwa lata od debiutu Czarnego Swingu. Chociaż nie brakowało nam przez ten czas Miłego w towarzystwie LOWPASSowej zgrai czy imprezowego ŚW BASSu, to zdecydowanie tęskniliśmy, za solowym ATZ'em.
Groove to wyprodukowany przez @atutowego singiel promujący drugą solową płytę rapera zatytułowaną ROLLER.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2022-02-17 13:57 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Proszę się wygodnie rozsiąść i doświadczać wszystkiego co wynika samo przez się.

Album ROLLER to drugie solowe wydawnictwo Miłego ATZ, który - jak sam twierdzi - jest bardzo fundamentalny w drodze ku jego fraktalnemu rozkładowi. Warstwa muzyczna jest bardzo różnorodna, a spoiwem są zupełnie nowe rodzaje flow i sposoby narracji.

Sama treść to bezpośrednia reakcja twórcy na cały proces życiowych transformacji, przez które musiał przejść w drodze do przeznaczenia.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-07 14:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Już niespełna 2 tygodnie zostały do premiery debiutanckiego LP Bersona, a w najnowszym singlu reprezentant SP Z.O.O. łączy siły z Miłym ATZ na bicie @atutowego. Sprawdźcie tę miejską opowieść.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-06 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Hip-hopowa zajawka kipi! VNM zebrał część gości z "De Nekst Best Mixtape 2" w trójmiejskim Y-Studio, by nawinąć swoisty promomix w formie cypherowej, gdzie Joda, Floral Bugs, Miły ATZ, Gverilla, FonTam, Toster i sam V rapują swoje zwrotki z albumu, oczywiście wszystko w formie one-take. Jest moc. Jutro natomiast singiel w składzie VNM x Kabe x Joda x donGURALesko (prod. Kixnare, cuts DJ Haem), którego część słyszymy na koniec nagrania.

wydarzenie
dodano: 2021-11-16 20:37 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Krakowscy fani rapu mogą szykować się na muzyczną ucztę - w środę do Hali Forum zawitają donGURALesko, Pokahontaz i Miły ATZ, a zaraz po koncertach odbędzie się urodzinowa impreza Rahima! A my mamy dla Was bilety na ten wieczór!

wydarzenie
dodano: 2021-11-12 20:22 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Krakowscy fani rapu mogą szykować się na muzyczną ucztę - w środę do Hali Forum zawitają donGURALesko, Pokahontaz i Miły ATZ, a zaraz po koncertach odbędzie się urodzinowa impreza Rahima!

wydarzenie
dodano: 2021-10-05 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Weterani polskiej sceny hiphopowej oraz przedstawiciele młodego pokolenia. Wszyscy w jednym miejscu. Klasyczny rap, grime i trap, czyli dużo dobrej muzyki podczas kilkugodzinnej sesji na RapTour. Przed nami dwa wydarzenia z serii RapTour, gdzie pojawi się czołówka sceny.

dodano: 2021-08-05 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Po bardzo dobrze przyjętym singlu "Wrony", zapowiadającym nowy projekt - Bleiz atakuje nas kolejnym utworem z nadchodzącej płyty, którą w całości wyprodukował Plazzm. Tym razem na odsłuch w asyście teledysku wjeżdża numer "Wszystko", a gospodarzowi towarzyszą na nim udzielający się gościnnie Miły ATZ, KPSN i (ponownie) Cywinsky. Sprawdźcie klip w rozwinięciu i czekajcie na to LP - zapowiada się fajnie grający materiał.

Strony