Trill Pem

Trill Pem

video
dodano: 2021-06-17 13:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na kanale Trill Pema wczoraj pojawił się klip do pierwszego singla z jego nadchodzącej płyty “All Exclusive” o tytule “LIMBO”. Co ciekawe na serwisach streamingowych, prócz Trill Pema na utworze pojawiła się zwrotka Tedego.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-06-17 13:51 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"All Exclusive" to czwarty projekt Trill Pema, który wypłynął na szerokie wody za sprawą singla “NICKI” z Wac Toja. W tym roku wydał już album “All Inclusive”, który pojawił się tylko w wersji cyfrowej, jak się okazuje będzie on do kupienia razem z “All Exclusive”.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-22 14:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"BYE BYE BYE" to nowy singiel Silesa z gościnnym udziałem Trill Pema. Przy kręceniu teledysku doszło do bardzo ciekawej współpracy. Teledysk nakręcony został w przestrzeni wystawy „INFLATALES. Stalowe opowieści Oskara Zięty” w galerii GAGA w Krakowie. Wszystko dzięki uprzejmości Zieta Studio. Za reżyserię odpowiada barvinsky, a autorem zdjęć jest Maciej Pieczykolan.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-17 18:12 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Często zdarza się, że raperzy, któzy razem współpracują na zasadzie "gościnka za gościnkę". Tak stało się i tym razem, ponieważ w odstępie dwóch dni otrzymaliśmy dwa wspólne klipy Kizo i Trill Pema. Pierwszy z nich, "Teraz Już Wiem", promuje trzecie solo Pema, "All Inclusive". Drugi to "FITNESS" z wydanego już przez Kizo "Posejdona".

Tagi:
dodano: 2020-10-13 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W czwartek pojawiły się klipy finalistów akcji Fresh N Dope Young Cats 2020 ukiego balboa oraz Pazzyego. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzcę. Jury złożone z Gedza, Trill Pema i Wac Toja wspólnie z publicznością, jednogłośnie wskazały na Pazzyego, do którego trafi 10 000 złotych w gotówce.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-10-02 14:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Sportowa marka PUMA odpaliła serię video quizów RapGame, w których wzięli udział znani polscy artyści ze świata rapu. W pojedynkach naprzeciwko siebie stanęli: Otsochodzi x PlanBe, Sarius x Deemz oraz Qry x Trill Pem. Raperzy (i producent) musieli stawić czoła nietypowym, zaskakującym pytaniom i wykazać się refleksem niczym szybka i zwinna puma. Gospodarzem programu został Piotr Rogucki, tym samym debiutując w roli prowadzącego. Format RapGame przenosi nas o 20 lat wstecz, przywracając pamięć o wydarzeniach i zjawiskach związanych z wczesną epoką Internetu.

kategorie:
dodano: 2020-05-26 01:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"So Dope" to pierwszy pełnoprawny album Trill Pema. Wydany nakładem Fresh N Dope przy wsparciu Universal Music Polska. Znaleźć na nim możemy takie numery jak "Los Angeles" z gościnnym udziałem Young Igiego czy "Ona Zna" z Wac Toja.