Trill Pem

Trill Pem

kategorie:
dodano: 2023-12-29 17:09 przez: Redakcja (komentarze: 0)

“Replay i odNOWA” to jeden z dwóch zapowiedzianych wcześniej przez Trill Pema projektów. EPka ma swoją premierę centralnie przed świętami i składa się z 5 wyselekcjonowanych utworów takich jak “Lot”, “Dom”, “Duży drip”, “Wskakuję” i “Little braga”. Na płycie “Replay i odNOWA” jest tylko dwóch gości w postaci Kaziora, który udzielił się w kawałku “Duży Drip” oraz DJ HWR, który położył cuty na “Little Bragga”. EPka ukaże się także w wersji fizycznej i jest dostępna w sklepie Fresh N Dope do zamówienia w systemie preorder. Wysyłka płyt jest przewidziana na wiosnę 2024 i będzie wysyłana wspólnie z płytą “NOWE POŁUDNIE”.

Tagi:
dodano: 2023-01-24 21:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)

O północy na serwisach streamingowych pojawil się utwór "BERZERK" z gościnnym udziałem rapera z Atlanty UnoTheActivist. 

video
dodano: 2022-02-03 15:41 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Artystom nowej szkoły często zarzuca się, że nie poradziliby sobie na oldschoolowych bitach i maskują się różnego rodzaju wtyczkami. Tymczasem Trill Pem w ramach akcji Ghetto Cognac zaprezentował utwór, który docenią także fani starej szkoły. W hołdzie dla swojego miejsca zamieszkania i młodzieżowych czasów Trill Pem opowiada część swojej historii, z którą z pewnością może utożsamiać się spore grono młodych osób. Autor hitowego "NICKI" zaskoczył swoich fanów, ale także osoby mu nieprzychylne, które docenią jego szeroki wachlarz umiejętności.

Tagi:
video
dodano: 2021-11-12 12:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Young Multi nie zwalnia z nagrywkami - to już czwarty album byłego youtubera, który coraz pewniej czuje się za mikrofonem. "Toxic" otrzymamy 17 grudnia, a wczoraj pojawił się preorder oraz singiel nagrany w duecie z Trill Pemem. Na płycie pojawią się jeszcze m.in. White 2115 czy Miszel.

wydarzenie
dodano: 2021-10-04 17:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Już w czwartek w warszawskim klubie Room13 rusza cotygodniowy cykl trapowych imprez z pazurem i z mocnymi gośćmi. Na otwarciu pojawi się Trill Pem, który nakręci melanż razem z DJ'em DTL'em i DJ'em Serio.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-08 16:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"DOBRY SHIT" to kolejny singiel promujący nadchodzący album Waca, "Cały lokal skacze". Gościnnie w kawałku udzielił się Trill Pem, a za jego produkcję odpowiada Grvcy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-01 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Trill Pem niedawno wydał swój nowy album "All Exclusive", więc nowe ogłoszenie rapera może trochę dziwić. Członek Fresh N Dope zakomunikował, że musi zrobić sobie przerwę od social mediów i podał powód takiej decyzji.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-08-16 19:11 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

4 września 2021 na Łasztowni w Szczecinie odbędzie się niezwykłe hip-hopowe święto. Główną atrakcją będą oczywiście koncerty, a wystąpi topka polskiej sceny, czyli m.in. Bedoes, Kizo, Sarius, Kabe, Trill Pem i reprezentant właśnie portowego miasta Bonson! Obok nich na scenie znajdzie się rowniez reprezentant ostatniej ekipy Młodych Wilków Popkillera Chivas.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-06 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W niedzielę pisaliśmy wam o usunięciu przez Youtube kanału Trill Pema. Raper poinformował dziś, że jemu i jego zespołowi udało się go przywrócić. Mimo to, artysta dalej musi borykać się z pewnymi problemami związanymi z tą sprawą.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-04 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Trill Pem przy okazji promocji nowej płyty założył nowy kanał na którym pojawiły się jak dotąd dwa single "LIMBO" i "ICE". Dziś kanał został zdjęty z Youtube o czym raper poinformował na swoim Instagramie.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-17 13:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na kanale Trill Pema wczoraj pojawił się klip do pierwszego singla z jego nadchodzącej płyty “All Exclusive” o tytule “LIMBO”. Co ciekawe na serwisach streamingowych, prócz Trill Pema na utworze pojawiła się zwrotka Tedego.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-06-17 13:51 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"All Exclusive" to czwarty projekt Trill Pema, który wypłynął na szerokie wody za sprawą singla “NICKI” z Wac Toja. W tym roku wydał już album “All Inclusive”, który pojawił się tylko w wersji cyfrowej, jak się okazuje będzie on do kupienia razem z “All Exclusive”.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-22 14:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"BYE BYE BYE" to nowy singiel Silesa z gościnnym udziałem Trill Pema. Przy kręceniu teledysku doszło do bardzo ciekawej współpracy. Teledysk nakręcony został w przestrzeni wystawy „INFLATALES. Stalowe opowieści Oskara Zięty” w galerii GAGA w Krakowie. Wszystko dzięki uprzejmości Zieta Studio. Za reżyserię odpowiada barvinsky, a autorem zdjęć jest Maciej Pieczykolan.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-17 18:12 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Często zdarza się, że raperzy, któzy razem współpracują na zasadzie "gościnka za gościnkę". Tak stało się i tym razem, ponieważ w odstępie dwóch dni otrzymaliśmy dwa wspólne klipy Kizo i Trill Pema. Pierwszy z nich, "Teraz Już Wiem", promuje trzecie solo Pema, "All Inclusive". Drugi to "FITNESS" z wydanego już przez Kizo "Posejdona".

Tagi:
dodano: 2020-10-13 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W czwartek pojawiły się klipy finalistów akcji Fresh N Dope Young Cats 2020 ukiego balboa oraz Pazzyego. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzcę. Jury złożone z Gedza, Trill Pema i Wac Toja wspólnie z publicznością, jednogłośnie wskazały na Pazzyego, do którego trafi 10 000 złotych w gotówce.

Strony