Obi

Obi

dodano: 2024-07-04 21:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Już 19 lipca premierę będzie mieć najnowszy album Zeamsone. Na dwa tygodnie przed tym wydarzeniem Paweł postanowił podzielić się z nami tracklistą.

video
dodano: 2021-12-17 14:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W dzisiejszym natłoku muzyki ciężko przebić się pośród najgłośniejszych ksywek, a wiele dobrej muzyki nie jest w stanie skupić wystarczająco uwagi. Wsparcie dla artystów z potencjałem oferuje nowo powstała playlista Level Up na Spotify, która ma prezentować cotygodniowy przegląd nowości od osób, które mają szansę, by w przyszłości rozbłysnąć i wjechać w mainstream.

Sprawdźcie siódme notowanie!

Tagi:
video
kategorie: Polska, News, Pop, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2020-12-31 16:24 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Sandra Czuraj zadebiutowała muzycznie w 2019 roku, kiedy do sieci trafił jej kawałek Really High! Od tej pory artystka regularnie udostępnia kolejne kawałki, wśród których pojawił się właśnie nowy tytuł. Tym razem Czuraj połączyła siły z obim, dzięki czemu powstał kawałek Samotność!

kategorie:
dodano: 2020-04-30 12:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Detox. Czym tak naprawdę jest? Oczyszczeniem? Przerwą?
Wszystko, co w życiu zdobyłeś i osiągnąłeś, musisz mieć pod kontrolą.
Tylko odpowiednia dawka decyduje czy coś będzie dla Ciebie wyborem, czy używką.

Osiąganie sukcesów jeden za drugim oraz idące za tym szczęście uzależniają, ale czy prowadzi to do czegoś dobrego?
Emocje to nic innego jak używki, od których każdy z nas jest uzależniony. Niektórzy jednak nie potrafią odpowiednio korzystać z pozytywnych, jak i negatywnych aspektów tego, co nas otacza.
Dawkuj to, co przynosi Ci pozytywną energię, a wystarczy Ci jej na dłużej.

Tagi:
dodano: 2015-01-15 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje "OBRUT" - pełen muzycznych smaczków mixtape utrzymany w klimacie lat 90' XX wieku! Gościnnie na płycie pojawiają się m.in. TEDE i Numer Raz, a cała produkcja to muzyczny zapis pewnego etapu życia pruszkowskiego rapera, od kilku lat związanego z ekipą Wielkie Joł. "Obrut" znaczy turbo w rewersie, czyli moją stara ksywę, a dlatego od tyłu i o starej ksywce, bo to stary klimat" - dodaje OBI. Za muzykę odpowiedzialni są między innymi Smolak, Dolcu oraz Tede. "Obrut" to klimatyczna wycieczka w przeszłość - zapraszamy do słuchania.

dodano: 2013-03-25 00:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)

TEDE - TAK SIĘ ROBI REMIX FEAT. PELSON, DIOX, OBI, VNM, NUMER RAZ, DJ TUNIZIANO (prod. Sir Mich)

Dlaczego: "Elliminati" uderzyło i namieszało naprawdę mocno a teraz na koniec premierowego weekendu dostajemy klip do potężnie obsadzonego posse-cuta, w którym spotykają się legendy i młode pokolenie mainstreamowców, a wszystko w klimacie zarazem nowoczesnym, jak klasycznym i undergroundowym.