choina

choina

kategorie:
dodano: 2024-03-01 18:32 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

„Być Kimś, Być Sobą” to drugi projekt multiplatynowego producenta, który tym razem wziął na siebie rolę wykonawcy, a pierwszy z jego dzieł wydany we współpracy z Warner Music Poland. Na tym albumie można usłyszeć udział legendarnych artystów, takich jak Hinol, Polska Wersja, Rest Dixon37 i Zbuku, którzy wnieśli swój niepowtarzalny wkład. Za produkcję odpowiadają czołowi polscy producenci rapowi.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2024-02-02 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Choina, znany do tej pory jako multiplatynowy producent (współpracujący m.in. z Polską Wersją, Małachem/Rufuzem i Kukonem) zapowiada album, na którym dla odmiany staje za mikrofonem. Otrzymaliśmy kolejny singiel, ruszył też preorder.

Tagi:
współpraca płatna
dodano: 2023-12-14 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Choina, znany do tej pory jako multiplatynowy producent (współpracujący m.in. z Polską Wersją i Kukonem) zapowiada album, na którym dla odmiany staje za mikrofonem. Singiel „Zaraza”, stworzony we współpracy z Hinolem promuje nadchodzące wydawnictwo „Być Kimś, Być Sobą”.

video
dodano: 2023-11-17 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Choina to multiplatynowy producent, który zyskał rozpoznawalność dzięki współpracy z czołówką polskiej rapowej sceny (m.in. Polską Wersją i Kukonem), jednak jego działania artystyczne nie ograniczają się tylko do produkowania podkładów. Potwierdza to nowy singiel „Goni czas”, w którym udzielił się dobrze znany słuchaczom ZBUKU.

Tagi:
video
dodano: 2023-07-20 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Choina, wielokrotnie wyróżniany producent muzyczny znany ze współpracy z czołówką polskiej sceny rapowej (m.in. Polską Wersją czy Kukonem) poszerza swoje muzyczne horyzonty wydając singiel zatytułowany „Pełnia”. W tworzeniu kawałka wsparł go Onar. Singiel jest zapowiedzią oczekiwanego albumu Choiny i wyznacza nowy kierunek dla artysty, który pokazuje, że jest nie tylko beatmakerem.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-30 23:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Najnowszy singiel Choiny, "Niewiele Mi Trzeba" rapera z Lidzbarka Warmińskiego jest czwartym ale pierwszym solowym, który zapowiada album „Widzę Więcej”. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są: Myno & Stuletni Mędrzec, a za klip z nutką dramaturgii w scenariuszu: Thousand Lakes Production

Tagi:
video
dodano: 2020-12-19 17:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Najnowszy singiel Choina, rapera z Lidzbarka Warmińskiego jest trzecim, który zapowiada album „Widzę Więcej”. W utworze „Nie Świat Jest Zły” usłyszeć można gościnne zwrotki Małacha oraz Rufuza.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-12 19:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Najnowszy singiel Choina, rapera z Lidzbarka Warmińskiego jest drugim, który zapowiada album „Widzę Więcej”. W utworze „Plaga” usłyszeć można gościnne zwrotki Kobika oraz Głowa PMM. Singiel jest już dostępny w największych serwisach z muzyką cyfrową, natomiast na kanał youtubowy Soul Records trafił klip. Za produkcję numeru odpowiada Myno.

video
dodano: 2020-12-05 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Autor podkładu do największego hitu Hinola, "W drogę", zadebiutuje w roli rapera, a już w przyszłym miesiącu wyjdzie jego debiutancki album, "Widzę więcej". Na start promocji Choina serwuje singiel, w którym usłyszymy właśnie Hinola z Polskiej Wersji! Ruszył także preorder krążka, a my poznaliśmy mocno obsadzoną tracklistę.

Tagi:
dodano: 2020-11-29 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Autor podkładu do największego hitu Hinola, "W drogę", zadebiutuje w roli rapera, a już w przyszłym miesiącu wyjdzie jego debiutancki album, "Widzę więcej". W przyszłym tygodniu otrzymamy również pierwszy singiel z płyty z gościnnym udziałem wspomnianego Hinola.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-11-28 21:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Widzę więcej" to pierwszy solowy album, dotychczas producenta muzycznego Choiny. Tym razem już jako raper przygotował on dla słuchaczy 11 utworów, zupełnie stroniących brzmieniowo od aktualnych trendów. Debiut Patryka udowadnia, że nie tylko potrafi on tworzyć bity pod multi milionowe numery, ale także dobrze nawinąć. Dużym zaskoczeniem dla słuchacza będą featuringi od samych czołowych postaci na scenie, takich jak: Hinol Polska Wersja, Kleszcz, Kobik, Małach & Rufuz, Głowa PMM, Kukon, Brz, oraz Heron. Dodatkowo mocnego klimatu całemu materiałowi nadają liczne scratche, które wyszły spod rąk Dj Sparowsky'ego oraz Dj Soiny.

Tagi:
video
dodano: 2018-05-22 23:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Onar promuje swój nadchodzący album, "Czyste buty, brudne serca" nowym klipem do kawałka "Equipment", w którym gościnnie udzieliły się legendy warszawskiej sceny, Pezet i Bilon. Za podkład do numeru odpowiada Choina. Premiera płyty już w ten piątek.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-05 21:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Fenix" to album ukazujący trzy różne oblicza Jongmena. Na płycie znajdziemy zarówno uliczny rap, z którego wywodzi się raper, jak i klimaty newschoolu oraz hardcore'u. Jak sam tytuł wskazuje, płyta ta jest odrodzeniem Jongmena, co świetnie ukazują wymienione wcześniej muzyczne twarze projektu. Ten krążek zaskoczy z pewnością niejednego słuchacza - z koncepcją Jongmena świetnie współgrają produkcje Gibbsa, Poszwixxxa, PSRa, Choiny i Małacha, a dodatkowego sznytu dodają im cuty DJa Gondka oraz DJa Soiny. Wśród gości na płycie usłyszeć możemy m.in. Palucha, Polską Wersję, Kaczora, Shelleriniego czy Rogala DDL.