voskovy

voskovy

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-07 16:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wytwórnia Remika pochwaliła się dziś na swoich social mediach nowym nabytkiem. Do wytwórni dołączają Szopeen oraz producencki duet Voskovy, którzy wspólnie wydadzą płytę nakładem StoproRap.

video
dodano: 2018-11-08 23:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa to projekt poświęcony 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Na jesieni odbyła się seria warsztatów rapowych, producenckich i graficznych w 3 miastach – Wrocławiu (z Waldemarem Kastą, Voskovymi i Forinem), Warszawie (z Hemp Gru, Szwedem SWD i Forinem) oraz Poznaniu (z Peją, Magierą i Forinem) – teraz pora na premiery wszystkich trzech teledysków z udziałem prelegentów i uczestników!

Pierwszym jest teledysk z Wrocławia, w którym dowodzenie przejął nieaktywny już rapowo Waldemar Kasta, ikona wrocławskiej sceny hip-hopowej. Swój ostatni album wydał on w 2011 roku a ostatnią zwrotkę w języku polskim nagrał w 2014 – 100-lecie Niepodległości sprawiło, że postanowił ponownie chwycić za mikrofon.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-06 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na przełomie roku pisaliśmy Wam o akcji Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa, poświęconej 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Efektem wspólnych warsztatów muzyczno-graficznych z Eldo, Czarnym HIFI i Forinem był utwór "Pokolenia" zobrazowany animowanym klipem i zamknięty na eleganckim wydaniu winylowym. Sukces inicjatywy sprawił, że tej jesieni DSU: SN odbędzie się jeszcze w 3 miastach, dzięki czemu młodzi uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość wspólnej pracy pod okiem uznanych twórców.

Na początek rusza rejestracja na warsztaty we Wrocławiu, w których w roli prelegentów pojawią się Waldemar Kasta, Voskovy oraz Forin!

video
dodano: 2018-03-20 15:52 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Sitek prezentuje video do utworu "280". Raper zaznaczył, że numer jest dla niego bardzo ważny oraz że to jeden z tych najbardziej osobistych. Zobaczcie, co chciał przekazać!

Tagi:
video
dodano: 2016-12-08 12:25 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Sarius prezentuje mix trzech utworów z płyty "I żyli krótko i szczęśliwie" w jednym klipie. Raper Asfaltu rapuje kolejno zwrotki z "Mariusz to Sarius", "Ivanushka" oraz "Bezsen-s". Produkcja wybranych kawałków, jak i całego materiału, to dzieło duetu Voskovy.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-17 17:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Zanim nadejdzie dzień 18 listopada 2016, a wraz z nim premiera płyty "I żyli krótko i szczęśliwie", Sarius prezentuje "Tynk", czyli nagranie promujące ten album. Za warstwą muzyczną całego materiału stoi duet Voskovy, a gośćmi zaproszonymi do współpracy przy krążku są VNM, Bisz oraz W.E.N.A. W jednym z utworów dodatkowe wokale dograł też Sitek.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-03 21:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Myślę tylko o tym, czego nie wiesz" to pierwszy i ostatni klip promujący "Złe Towarzystwo EP", czyli spontaniczny projekt Sariusa, W.E.N.Y i Voskovych.

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:57 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Złe towarzystwo EP" to cztery kawałki nagrane przez Sariusa, duet Voskovy i Wudoe w czasie czterech dni. 

Tracklista:

1. Myślę tylko o tym czego nie wiesz
2. Pilot
3. Shinobi
4. Nowy stary ja
5. Żadnych

 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-01 23:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sarius, duet Voskovy oraz W.E.N.A. serwują odsłuch albumu "Złe Towarzystwo EP", którym zamknęli miniony już rok. W listopadzie 2015 W.E.N.A. i Sarius spotkali się w celu nagrania wspólnego numeru na producencki album Voskovych. Klimat sesji nagraniowej udzielił się na tyle, że jeden numer udało przekuć się w krótki album. Całość napisana i nagrana została w 4 dni. Na albumie gościnnie pojawiają się Gedz, Dj Ike, Spisek Jednego i Monter.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-26 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sarius, duet Voskovy oraz W.E.N.A. zaprezentowali drugi singiel z nadchodzącego projektu. Premiera "Złe Towarzystwo EP" odbędzie się 31 grudnia. W listopadzie 2015 W.E.N.A. i Sarius spotkali się w celu nagrania wspólnego numeru na producencki album Voskovych. Klimat sesji nagraniowej udzielił się na tyle, że jeden numer udało przekuć się w krótki album. Całość napisana i nagrana została w 4 dni. Na albumie gościnnie pojawiają się Gedz, Dj Ike, Spisek Jednego i Monter.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-23 02:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W listopadzie 2015 W.E.N.A. i Sarius spotkali się w celu nagrania wspólnego numeru na producencki album Voskovych. Klimat sesji nagraniowej udzielił się na tyle, że jeden numer udało przekuć się w krótki album. Całość napisana i nagrana została w 4 dni. Na albumie gościnnie pojawiają się Gedz, Dj Ike, Spisek Jednego i Monter. EP "Złe Towarzystwo" pojawi się już 31.12.2015.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-11-24 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Nagrać konceptualną płytę/EPkę, zapowiedzieć ją szumnie, by koniec końców minąć się z pierwotnymi założeniami? Nie tym razem i nie w przypadku Voskovych. Z pozoru wydawać by się mogło, że chłopaki rzucili się ze swoim pomysłem z motyką na słońce, jednakże konsekwentnie od pierwszego do ostatniego numeru nie ma mowy o jakimkolwiek odejściu od motywu „żółtej bluzy”, spinającej jedną klamrą ten materiał. Produkcyjnie utrzymali krążek w ryzach oraz zaprosili gości, dzięki którym „Second Hand” jako następca „Pięciu Złotych Zasad”, jawi się jako krążek wyraźnie lepszy, bardziej wyrazisty i złożony od poprzedniego, a przede wszystkim niesamowicie spójny i zostawiający uczucie niedosytu po ostatnim tracku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-16 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wydawniczy koniec roku zbliża się nieubłagalnie, jednakże prawdziwa rapowa bomba dopiero przed słuchaczami - owiany tajemnicą projekt trójki artystów, którzy A.D. 2015 mogą zaliczyć do udanych etapów w twórczości. W.E.N.A. nagrał wespół z Quizem bardzo ciepło przyjętą "Monochromy EP" oraz stworzył kooperację z reprezentantem Maybach Music Group - Stalleyem. Sarius to Nasz Młody Wilk 2015 roku i niewątpliwy talent zdobywający coraz to szerszą rzeszę słuchaczy, a Voskovy? Powrócili z koncepcyjnym albumem "Second Hand", z recenzją którego na dniach będziecie mogli zapoznać się na naszych łamach.

video
dodano: 2015-06-18 13:35 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

W sieci pojawił się ostatni klip promujący album Voskovy Second Hand - fabularną, płytę producencką, w której motyw żółtej bluzy odgrywa kluczowe znaczenie dla całej fabuły.

dodano: 2015-06-13 16:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 5)

9 czerwca do sklepów trafił mocarnie obsadzony (VNM, Peja, O.S.T.R., W.E.N.A., Te-Tris czy Waldemar Kasta!) producencki album duetu Voskovy zatytułowany Second Hand. Tydzień przed premierą płyty udało nam się spotkać z producentami i chwilę porozmawiać.

Strony