Teledyski

Teledyski

video
dodano: 2022-08-17 20:31 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Prace nad albumem HHULTRAS idą pełną parą, tym razem Włodi w nostalgicznym utworze „Przystanek” oddaje hołd zmarłym przyjaciołom raperom. Za te niezwykle klimatyczną produkcje muzyczną drugiego singla, odpowiada Szczur Bit Morderca, znany z produkcji dla ekipy JWP czy Molesty.

Tagi:
video
dodano: 2022-07-29 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

BeCeKa zabiera nas do "Gryffindoru" w drugim singlu promującym jego debiutancką płytę "Młody Potter". Krążek jest zbiorem 14 utworów, nad którymi raper pracował przez ostatni rok po wydaniu EP "Bragga Stillo".

dodano: 2022-07-29 11:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Ten kto śledził ostatnio wymianę wiadomości KęKę i pewnej znanej marki wie, że był to jeden z najciekawszych konfliktów na scenie w ostatnich latach - i mimo mało hip-hopowego backgroundu zakończył się soczystym dissem. Po odsłuchaniu "Możesz mi" wiemy już, że z Piotrkiem nie powinno się zadzierać, wiemy też, że niektórzy PR'owcy wrócą z urlopu przed czasem.

Tagi:
video
dodano: 2022-07-29 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Druga odsłona Asfalt On Air zaprowadziła nas do Paryża - to właśnie do stolicy Francji wybrali się znani z koncertów O.S.T.R.'a Eliasz i LUCK7! Gościnnie na tracku, za gramofonami udzielił się DJ Haem. Zdjęcia do klipu powstawały w różnych miejscach Paryża jak m.in. La Vilette, Porte de Clichy, Pompidou, Louvre, Arc de Triomphe czy Notre Dame.

dodano: 2022-07-16 20:00 przez: Filip Sakuta (komentarze: 11)

Otsochodzi po wydaniu dwóch singli - „WWA Melanż” z gościnnym udziałem Oskara z PRO8L3Mu oraz mocno trapowym „KFC”, uderza z trzecim singlem promującym album „Tarcho Terror” pt. „Luty”.

dodano: 2022-07-13 15:16 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Label założony przez Pono nie zwalnia tempa i prezentuje nam kolejne nowe twarze. "Niebieskie światło" to już drugi singiel, promujący nadchodzący album Emilozo-Sol0.1. Produkcją muzyczną zajął się Puzon, a klip Video to efekt współpracy Szamocik Produkction i MercVisiOn. W utworze gościnnie pojawił się Delto, który swój singiel (Pogchamp feat. Bambo the Smuggler) również wydał przy współpracy z wytwórnią ESAPE.

Tagi:
video
dodano: 2022-07-11 15:16 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"Daj na luz" to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu Cooksa - przedstawiciela polskiego R&B i Urban Music. Tym razem dostajemy od artysty utwór w sam raz skrojony pod lato i wakacyjny klimat. W piosence usłyszymy ponadto Przyłuca - reprezentanta wytwórni QueQuality, z kolei za produkcję odpowiada RunForEast

Tagi:
video
dodano: 2022-07-09 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Projekt StartPro przedstawia kolejny klip. Tym razem to teledysk od W.1CHERA pt. FORMALNOŚĆ. Za produkcję utworu odpowiada prodbyshredded.

video
dodano: 2022-07-08 19:15 przez: Redakcja (komentarze: 1)

„HVNCWOTY”, bo tak nazywa się pierwszy wspólny projekt, jak i duet marki Barto Katt & Soulpete – to 12 utworów na klasycznej linii duetu raper/producent. Wyjątkowość albumu polega nie tylko na tym, że całość jest nagrywana „back to back” w studio, kluczowy urok opiera się na hybrydowym klimacie materiału, który tworzy zamęt, a zarazem stoicki spokój. Dziś swoją premiera ma „Motywator Finansowy” z gościnnym udziałem Rau Performance, to pierwszy długo wyczekiwany wideo singiel zapowiadający zagadkowy album. Preorder dostępny pod adresem https://hvncwoty.pl

video
dodano: 2022-07-08 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

"Szafa" to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty pt. "Na Wieki Wieków" - celebrującej X-lecie powstania grupy Alcomindz. Cały album zostanie wydany we wrześniu tego roku, wkrótce więcej informacji odnośnie preorderu i następnych singli.

Tagi:
video
dodano: 2022-07-07 15:09 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Na dzień przed premierą albumu PlanBe & Sir Mich ‘Flamingo’ artyści przygotowali kolejny, siódmy już teledysk, promujący to wydawnictwo. Tym razem zobrazowany został utwór ‘LA’, a video powstało w czerwcu tego roku w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia do obrazka realizowane były w tytułowym Los Angeles, ale także w Pasadenie oraz La Canada Flintridge w stanie Kalifornia.

video
dodano: 2022-07-05 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

"Rój to klasyczna rapowa przewózka po mieście. Zima, Warszawa, stary Cadillac, Kasta, Wdowa, Ńemy, Fabijański i kozacki, hipnotyczny bit nie kogo innego jak Ńemego." - czytamy w opisie. I faktycznie dostajemy brudny i surowy singiel w korzennym stylu. Numer promuje wydany dopiero co album Fabijańskiego "Cukier"

dodano: 2022-07-04 21:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zeamsone w ostatnich tygodniach regularnie promuje swój nadchodzący krążek "Uniwersum” – po singlach "Kominiarka Nike" oraz "HIGH RIGHT NOW" nadeszła pora na pierwszy singiel z gościem, którym okazał się VNM. Po wspólnym występie tej dwójki w numerze "Na Weekend" na gali Popkillery 2022 oraz wcześniejszej goścince Zeamsone na DeNekstBest Mixtape 2 teraz to 22-latek jest gospodarzem. Jednak przygotował tu klimat, który ewidentnie przywołuje nam podziemne czasy VNM'a, sam pokusił się także o follow-upy we flow i sposobie pisania.

Tagi:
video
dodano: 2022-07-04 18:21 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Żaluzja Solonez powraca po roku odsiadki w więzieniu! O powrocie reprezentanta wytwórni HHNS LABEL dowiedzieliśmy się kilka dni temu dzięki akcji promocyjnej związanej z jego wyjściem na wolność. W Łodzi na ulicy Klińskiego pojawił się billboard przedstawiający rapera, tytuł utworu jak i stronę www.freezaluzja.pl. Baner promowany był m.in. przez zaprzyjaźnionych z Żaluzją artystów takich jak chociażby White Widow, Vkie, GuguGang czy Słoń.

video
dodano: 2022-07-03 17:33 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Rusza #asfaltonair czyli ciąg dalszy akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT! Wybrani uczestnicy zostali połączeni w duety i wysłani w różne strony świata w celu nagrania numeru wraz z teledyskiem! Pierwszym kierunkiem jest Jordania, do której wybrali się RefMain (Streszczenie, Niesmak) oraz Yacob (Pionek, High Fashion).

Strony