Teledyski

Teledyski

video
dodano: 2023-09-22 15:47 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Z ciężkim sercem trzeba to przyznać, ale nie ma co ukrywać – lato się kończy. A co za tym idzie przyszedł czas podsumowań i wspominek, a także wyczekiwania do następnych letnich dni. Właśnie na tę okazję PlanBe oraz Sir Mich postanowili przygotować coś specjalnego. „Lato Się Kończy” to singiel, który oficjalnie kończy lato i wprowadza powoli w klimat jesiennej nostalgii i melancholii.

Muzycznie Planek nawiązuje do swoich starych numerów i wyraźnie w nowym singlu czuć ducha jego pierwszego albumu „Insomnia”, co z pewnością spodoba się jego fanom, którzy właśnie na takie utwory czekają najbardziej.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-21 17:02 przez: Redakcja (komentarze: 0)

VAE VISTIC w najnowszym singlu łączy siły ze Szpakiem. "Kochałem to co wulgarne" wyprodukowane przez Frank Leen'a to szczery, pełen charakteru manifest artystów, z mocnym i energetycznym refrenem. Mieszanka charakterów VAE i Szpaka oraz świeża i dynamiczna produkcją Frank Leena wciągają słuchacza w wir emocji. Utwór zapowiada album, który ukaże się w listopadzie we współpracy Warner Music Poland i GUGU Label.

video
dodano: 2023-09-17 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

To właśnie tu, pół wieku temu DJ Kool Herc rozpoczął sagę, która trwa do dziś. "To mój hołd dla artystów, często już nieżyjących, którzy definiowali rap swoich czasów." - mówi Gural. "Pamiętajmy o korzeniach, respect the architect."

Gural pojechał specjalnie na owiane złą sławą osiedla Nowego Jorku, żeby nawinąć swoje. Zobaczycie między innymi: klatkę Nasa na Queensbridge, dom Notorousa B.I.G., legendarne miejscówki z teledysków Mobb Deep, czy Craig Macka, oraz dużo murali wspominających wielkie postaci świata rapu. "Tu się oddycha Hip Hopem" mówi Dziadzior.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-17 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Bobin to młody raper, którego muzyczną drogę zaczęła niedawno wspierać wytwórnia Warner Music Poland. Jego najlepiej do tej pory przyjętym utworem jest ubiegłoroczne "Kocha Nienawidzi", a teraz otrzymaliśmy wyczekiwaną przez fanów Bobina część drugą.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-16 09:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po ostatniej serii singli otrzymujemy od Kobika kolejny utwór i trochę szczegółów dotyczących najbliższych planów reprezentanta BORCREW i Warner Music Poland. Na youtube i we wszystkich serwisach streamingowych odsłuchać można utwór zatytułowany "Slalom". Gościnnie usłyszeć można, bardzo dawno nie słyszanego, Jana-Rapowanie. Mało kto wpadłby na takie połączenie artystów, a jednak powstało i możemy sprawdzić dwa kontrastowe style z krakowskiej sceny.

video
dodano: 2023-09-14 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Hemp Gru świętuje obecnie 25-lecie, które zwieńczy albumem "Hemp Groove" oraz koncertem na Torwarze. Teraz otrzymaliśmy trzeci singiel, w którym HG wspierane jest przez Dudka P56!

dodano: 2023-09-11 20:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 6)
pawluch

Pawbeats rozpoczyna promocję solowego albumu wypuszczając singiel "Rysy" z gościnnym udziałem Zeamsone i Palucha, potwierdzając tym samym istnienie Pawlucha

video
dodano: 2023-09-08 20:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Klimatyczny, nocny, house'owy bit od Surfaira i świeża, melodyjna nawijka Żytunia składają się na najnowszy singiel duetu promujący jego nadchodzący album. Animację do utworu "Święty Spokój" stworzył Piotr Promptowy. Album "Szafa Gra" ukaże się w tym roku nakładem De Nekst Best. Dajcie trochę hałasu i ciepła, bo to serio płynie, płynie!

video
dodano: 2023-09-07 12:46 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Nowy singiel Borixona pojawił się na kanale chillwagon, gdzie gościnnie usłyszymy Żabsona. Za produkcję odpowiada PLN.Beatz. “TALING NGAM”, to historia o zajawce Muay Thai i wprowadzenie do nowego mentalnego domu rapera.

Tagi:
dodano: 2023-09-07 00:01 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Dziesięć lat to w hip hopie cała wieczność, podczas której powstawały i upadały całe rapowe imperia. Od czasu debiutu w 2013 roku, PRO8L3M konsekwentnie jednak utrzymuje się w czołówce polskiej sceny. Duet unika podążania za trendami w gatunku, budując własne brzmienie pełne odniesień do kultury lat 80. i 90., od polskiego popu po muzykę klubową.

Na dziesiątą rocznicę działalności PRO8L3M zapowiada “PROXL3M” - materiał, którego premiera odbędzie się 1 grudnia nakładem wytwórni 2020. To koncept album o przewrotnym charakterze, na którym duet pozwala sobie na zabawę dotychczasową konwencją, zarówno lirycznie, jak i muzycznie. Ze względu na rocznicowy charakter, znajdą się na nim również odniesienia do innych produkcji zespołu.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-06 10:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Na koniec wakacji wytwórnia Aloha Entertainment przygotowała dla fanów muzyczną niespodziankę; karaibski teledysk od duetu Łysonżi / KPSN pt. "Forfiter". "Dzięki moim ziomkom z Kostaryki, udało mi się nie zginąć w tamtejszych dżunglach i nie zostać zjedzonym przez krokodyla. Pomimo, że Kostaryka znajduje się na drugim końcu planety, mogę śmiało stwierdzić że tam też urywają ryja" - mówi Łysonżi.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-05 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Mati Szert nie ustaje w dostarczaniu słuchaczom kolejnych singli zapowiadających zaplanowany na 29 września krążek "VIRRR". Dziś - nieco ponad tydzień od ostatniej premiery - w sieci ukazał się nowy klip, w którym gościnnie zobaczymy i usłyszymy także Zdechłego Osę.

video
dodano: 2023-09-05 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

TPS i ekipa TiW przygotowali dla fanów nowy mixtape - wersja fizyczna została limitowana do 1000 sztuk, natomiast cyfrowo otrzymujemy stopniowo kolejne utwory. Oprócz TPS'a pojawiają się w nich m.in. Murzyn ZDR, Wieszak ZDR, Dudek P56, Pajczi czy Oska030.

Tagi:
video
dodano: 2023-09-01 00:12 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Dostaliśmy mocne brytyjsko-amerykańskie collabo. Knucks nagrał kawałek z gościnnym udziałem Larry'ego June'a.

video
dodano: 2023-08-31 14:50 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Na kanale Asfalt Records pojawił się klip do wspólnego utworu O.S.T.R. i młodego wychowanka labelu - LUCK7 pod tytułem „Tybet Freestyle”. Artystę mogliście usłyszeć na najnowszym albumie O.S.T.R. - "Diaporama", gdzie udzielił gościnnej zwrotki w numerze "Stevie Wonder".

Tagi:

Strony