Augustyn KenNeDy

Augustyn KenNeDy

video
dodano: 2020-12-07 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)

Uczestnik 7 edycji Młodych Wilków rozwinął w tym roku swój pseudonim na Augustyn KenNeDy i wydał pod nim materiał "Krucjaty i Ballady" - teraz serwuje bardzo osobisty singiel "Nie daj się zabić" mający być wsparciem dla osób mierzących się z depresją i myślami samobójczymi. Całość zobrazowana jest klipem w charakterystycznym dla Augustyna stylu.

kategorie:
dodano: 2020-11-29 01:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Augustyn KenNeDy (dawniej Augustyn, KND) powraca z ósmym albumem w swoim dorobku artystycznym - "Krucjaty i Ballady EP".
Ostatnim wydawnictwem na jakim się pojawił, była płyta "Młode Wilki 7" Popkillera (2019). "Krucjaty i Ballady EP" - kilka słów od autora:
"Do powstania tej płyty zainspirowały mnie skrajności, które mną targały i targają nadal - nienawiść i żal, jakimi darzę pewne osoby z przeszłości ; oraz miłość i uczucia, jakimi darzę pewną Kobietę. W przyrodzie, kiedy powietrze zimne spotyka się z ciepłym, to powstają wyładowania atmosferyczne oraz tornada...
Myślę, że w przypadku tegoż albumu to iście trafna analogia...(...) ;
Album jest jaki jest, nie zamierzam go opisywać, ponieważ jest amebiczny jak ameba, i należy go po prostu posłuchać, najlepiej kilka razy...(...)"