Augustyn KenNeDy

Augustyn KenNeDy

video
dodano: 2023-05-26 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji Dnia Matki Augustyn Kennedy publikuje specjalny, osobisty numer dedykowany swoim rodzicom. W utworze "Mama" raper opisuje swoje osobiste doświadczenia życiowe z ubiegłego roku, a z treści możemy również wywnioskować, że Konrad pogodził się z Tau. Jest to jednocześnie drugi singiel z nadchodzącej, jedenastej płyty rapera. Na bicie psychotic beatz. Za video odpowiada sam Augustyn.

video
dodano: 2022-11-18 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Mimo wielu przeciwności losu (m.in. przejęcie konta na Instagramie w ostatnich dniach), Augustyn Kennedy nie zwalnia tempa i najwyraźniej zamierza wypuścić już drugi w tym roku, a ogólnie jedenasty w karierze album. Promuje go świezo opublikowany singiel "Bless w łeb", który został zobrazowany wideoklipem autorstwa - a jakże - samego Konrada. Jak sam zapowiada, kawałek ukazuje swego rodzaju wewnętrzną walkę twórcy wrażliwego, zmagającego się z własnymi demonami i problemami osobistymi, wierzącego jednak resztkami siebie w to, że wreszcie nadejdzie lepsze jutro. Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. 

video
dodano: 2022-05-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Z okazji swoich trzydziestych urodzin nasz Młody Wilk z 7. edycji - wówczas Augustyn, a obecnie Augustyn Kennedy, wypuścił nowy projekt. "Konrad (30yo/14h)" to 9 utworów, nagranych - jak pisze sam Konrad - w 14 godzin, dostępnych już teraz do odsłuchu zarówno na Youtube, jak i serwisach streamingowych. Uwagę przykuwa przede wszystkim zobrazowany klipem "30" (w którym nie brak odniesień również do w/w naszej akcji), oraz "Modlę się", które można określić jako punkowo-rapowe chrześcijańskie kolabo z zaskakującą listą gości - m.in. Anatomem, księdzem Jakubem Bartczakiem, Cukrem oraz Gospelem.

dodano: 2021-12-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Augustyn Kennedy pokazał się już (m.in. w 7 edycji Młodych Wilków) jako wyjątkowo wrażliwy twórca, ale też artysta o bardzo szerokim wachlarzu emocji. Doskonale dowodzi tego w trzech nowych klipach zapowiadających nadchodzący materiał.

W jednym rapuje jak karabin maszynowy demonstrując agresję i technikę (format utworu 'chopper' znany m.in. z twórczości Tech N9ne'a), w drugim stawia na melodie i sielankowość, by w trzecim pokusić się o ekshibicjonizm i głębsze emocje. Wszystkie uzupełnia zrealizowanymi przez siebie samego teledyskami, które dopełniają artystyczny obraz.

video
dodano: 2020-12-07 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)

Uczestnik 7 edycji Młodych Wilków rozwinął w tym roku swój pseudonim na Augustyn KenNeDy i wydał pod nim materiał "Krucjaty i Ballady" - teraz serwuje bardzo osobisty singiel "Nie daj się zabić" mający być wsparciem dla osób mierzących się z depresją i myślami samobójczymi. Całość zobrazowana jest klipem w charakterystycznym dla Augustyna stylu.

kategorie:
dodano: 2020-11-29 01:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Augustyn KenNeDy (dawniej Augustyn, KND) powraca z ósmym albumem w swoim dorobku artystycznym - "Krucjaty i Ballady EP".
Ostatnim wydawnictwem na jakim się pojawił, była płyta "Młode Wilki 7" Popkillera (2019). "Krucjaty i Ballady EP" - kilka słów od autora:
"Do powstania tej płyty zainspirowały mnie skrajności, które mną targały i targają nadal - nienawiść i żal, jakimi darzę pewne osoby z przeszłości ; oraz miłość i uczucia, jakimi darzę pewną Kobietę. W przyrodzie, kiedy powietrze zimne spotyka się z ciepłym, to powstają wyładowania atmosferyczne oraz tornada...
Myślę, że w przypadku tegoż albumu to iście trafna analogia...(...) ;
Album jest jaki jest, nie zamierzam go opisywać, ponieważ jest amebiczny jak ameba, i należy go po prostu posłuchać, najlepiej kilka razy...(...)"