Jetlagz

Jetlagz

kategorie:
dodano: 2024-05-17 18:56 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"Strata" to nowy projekt doskonale znanych i cenionych postaci polskiego rapu – Kosi (JWP, Jetlagz), Hades (HiFi Banda) oraz jednego z najoryginalniejszych polskich producentów muzycznych – 2K88 (Syny, Włodi, Brodka). STRATA to projekt bez limitów. Międzygatunkowość, eksperymenty i rapowa tradycja w jednym. Kipiący od zajawki, ponadczasowy styl, dużo basu i przede wszystkim mocny, gęsty klimat – tak można opisać ich nadchodzącą szybkimi krokami płytę.

video
dodano: 2020-11-22 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kamil Szczepanik, czyli Da Vosk Docta do tej pory urzekał fanów elektroniki swoimi dopracowanymi i ambitnymi instrumentalnymi projektami, odnosząc spore sukcesy zarówno w Polsce jak i za granicą. Teraz jednak postanowił zaskoczyć swoich fanów i zaprosił do współpracy najciekawszych raperów w kraju. Tym samym już w przyszłym roku pojawi się krążek pt. Opal Black.

video
dodano: 2019-12-05 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zespoły zapowiadały klip na swoich instagramowych kontach, a nieobecność kawałka "Mieć i nie mieć" na serwisach streamingowych wraz z premierą płyty "Szum" tylko utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że taki teledysk się pojawi. Afrotrapowy bit i beztroska nawijka idealnie korelują z egzotycznymi obrazkami z Kuby.

video
dodano: 2019-11-25 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"32 Smartfony" to kolejny klip, promujący drugi album duetu "Szum". Za realizację klipu opakowanego w świetne efekty odpowiada Bartek Kalinowski, który nakręcił udany, niekonwencjonalny teledysk do singla pochodzącego z poprzedniego albumu Kosiego i Łajzola, "Roppongi Boys". Numer wyprodukował duet The Returners.

Tagi:
video
dodano: 2019-11-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Supermarket" to czwarty singiel Jetlagz, który zapowiada drugi album duetu "Szum". Za produkcję utworu odpowiada Flawless, który zaistniał na scenię, produkując zeszłoroczny album Kalego "V8T".

Tagi:
video
dodano: 2019-11-14 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Po "Czarymary" i "Hrabii", Kosi i Łajzol prezentują "Flatline". Za produkcję utworu odpowiada 1/2 duetu Syny, 1988.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-18 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

JWP kontynuuje swój tegoroczny "rajd". Po "Blackbook" i solówce Ero przygotowuje się do wydania trzeciego wydawnictwa w tym roku, czyli drugiej płyty Jetlagz "Szum". Do sieci trafił właśnie pierwszy klip zapowiadający krążek, "Hrabia". Za produkcję utworu odpowiadają Szwed SWD i Bass Jan Other

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-10-18 13:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Szum” to drugi, długogrający album duetu Jetlagz, czyli Kosiego (JWP, PCP,  Blackbook) i Łajzola (JWP, Bez Cenzury). Po pierwszym, bardzo dobrze przyjętym LP pt. „WSK8OFMND”, wykonawcy konsekwentnie kreują swój unikalny styl, łącząc elementy rapowej klasyki, znanej z macierzystego kolektywu JWP oraz nowoczesnych brzmień i innowacyjnych zabiegów artystycznych.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-11 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W końcu do rąk fanów trafia pierwszy singiel, promujący drugi album duetu Jetlagz pt. "Szum". Gościnnie na nietypowym dla rapera bicie pojawił się Ero. Za podkład odpowiada mało znany producent Sampling Sound Zone.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2019-06-06 23:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

To już 9 lat od startu fenomenalnej inicjatywy Rap History Warsaw, która dała nam serię imprez łączących dobrą zabawę z hip-hopową edukacją - dzięki RHW zostaliśmy zabrani w podróż przez całą historię hip-hopu, a dziś co jakiś czas klimat wraca na kolejnych eventach. 

8 czerwca Sokół, PRO8L3M, Jetlagz i Oki zagrają dla Was w plenerze na jednej scenie w ramach imprezy Rap History Warsaw Block Party. Koncerty odbędą się na terenie sceny letniej klubu Progresja, w otoczeniu betonu i zieleni.

dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24.

kategorie:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24. Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-05 22:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Jetlagz nie zwalniają z promocją nowego albumu WSK8OFMND i otrzymujemy kolejny klip! Obrazka doczekał się numer "Egoista". Za produkcję odpowiada Ola Mulla, a za klimatyczne wideo thenowik.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-01 19:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Dziś premierę ma "WSK8OFMND", czyli wspólny album Kosiego i Łajzola z kultowego składu JWP/BC. Z tej okazji otrzymaliśmy odsłuch kolejnego numeru z płyty. Jest to track "Alarm", który wyprodukowali The Returners.

video
dodano: 2017-11-28 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Kolejny, innowacyjny klip od Jetlagz! Tym razem do tracku "Roppongi Boys" wyprodukowanego przez DJ-a Falcon1 i Bass Jan Other. Przy okazji jego premiery Łajzol i Kosi zaprezentowali też nową, finalną okładkę "WSK8OFMND",która zaprojektowana została przez Full Metal Jacket. Klip to dzieło motion designera Bartka Kalinowskiego oraz kreatywnego studia animacji Televisor.

Teledysk został stworzony w środowisku 3D bazując na technologii motion capture, która pozwoliła na precyzyjną rejestrację tańca dwójki raperów z Jetlagz. Do zarejestrowanego ruchu artystów Bartek Kalinowski zaprojektował i niejako "uszył" w programie 3D wirtualne stroje z materiałów takich, jak np. naturalny jedwab czy futro. Następnie zasymulował pracę poszczególnych tkanin.

Strony