Da Vosk Docta

Da Vosk Docta

video
dodano: 2020-11-22 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kamil Szczepanik, czyli Da Vosk Docta do tej pory urzekał fanów elektroniki swoimi dopracowanymi i ambitnymi instrumentalnymi projektami, odnosząc spore sukcesy zarówno w Polsce jak i za granicą. Teraz jednak postanowił zaskoczyć swoich fanów i zaprosił do współpracy najciekawszych raperów w kraju. Tym samym już w przyszłym roku pojawi się krążek pt. Opal Black.

video
dodano: 2018-09-03 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wydany 31 Sierpnia “303K” to drugi album wrocławskiego producenta znanego jako Da Vosk Docta. Album ukazał się nakładem wytwórni SOHO Palace, zarówno na CD jak i na portalach streamingowych. Obecnie DVD pracuje nad kolejnymi projektami, skupiając się zarówno na komponowaniu nowych utworów jak i doskonaleniu umiejętności realizacji dźwięku, miksu i masteringu nagrań.

kategorie:
dodano: 2017-12-30 15:09 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na 9 kawałkach, które odnajdziemy na płycie, DVD stara się wyjść poza utarte dotychczas schematy, tworząc kompozycje, które mają zaskoczyć słuchaczy. "Even If You Didn't Expect It" to płyta nowoczesna, bezkompromisowa, z klubowym sznytem, na której usłyszymy inspirację Future Bass'em, brytyjską sceną Wave a nawet muzyką 4x4.

kategorie: Audio, Elektronika, News
dodano: 2017-08-21 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Even If You Didn't Expect It - to długogrający debiut wrocławskiego producenta tworzącego pod pseudonimem Da Vosk Docta. Album promuje singiel "Finally Rich", a wydawnictwo ukaże się 1 września na serwisach streamingowych.

kategorie: Audio, Elektronika, News
dodano: 2016-01-05 18:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Najnowsze wydawnictwo od Da Vosk Docty!  Dzisiaj w sieci ukazała się nowa EPka wrocławskiego producenta.

kategorie: Audio, Elektronika, Patronaty
dodano: 2015-11-30 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

SOHO Palace prezentuje pierwszy singiel z albumu Da Vosk Docta - "Internet Ghetto 4". Premiera płyty będzie miała miejsce w pierwszym kwartale 2016 roku.

dodano: 2015-08-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie kolejny odcinek "Krótkiego Strzału", w którym znajdziecie m.in. patriotyczny kawałek B.R.O nagrany z okazji Święta Wojska Polskiego, spontaniczny efekt kooperacji naszego Młodego Wilka Waca Toji z Da Vosk Docta, singiel zapowiadający nową epkę KND czy luźny numer Matiego i Skora przed ich nadchodzącą płytą.

dodano: 2015-08-12 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Rodzima scena trapowa ma się dobrze! Potwierdza to tydzień temu wydana EPka od wrocławskiego producenta Da Vosk Docta.

dodano: 2014-02-02 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Przed wami dwa kolejne epizody serii Flip That Shit. Tradycyjnie już, w każdym odcinku usłyszycie po trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. Tym razem swoje umiejętności zaprezentowali: Kudel, Jimmy Kiss, Jaca, Kamska, KPSN oraz Da Vosk Docta.

dodano: 2013-05-17 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Opisywanie muzyki Da Vosk Docta to zadanie wymagające dużego zasobu przymiotników, a i tak z góry skazane na porażkę, bo ma się wrażenie, że gość potrafi zrobić wszystko. Od mrocznych, demonicznych wręcz chwilami elektronicznych wykrętów, przez hip-hop z domieszką "davoskdoctorowatości" po produkcje kojarzące się klimatem tego co robi np. Lunice. Szerokość horyzontu i nieszablonowość podejścia w tak młodym wieku każe szybko zwrócić na niego uwagę, bo jutro może być bardzo wysoko. Zapraszamy was do sprawdzenia naszego cyklu z wrocławskim producentem, najlepiej po sprawdzeniu tego co umie na oficjalnym profilu SoFarUnknown.