Flip That Shit S01E05/E06 - nowe odcinki, nowe bity

dodano: 2014-02-02 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Przed wami dwa kolejne epizody serii Flip That Shit. Tradycyjnie już, w każdym odcinku usłyszycie po trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. Tym razem swoje umiejętności zaprezentowali: Kudel, Jimmy Kiss, Jaca, Kamska, KPSN oraz Da Vosk Docta.

Odcinek 5:

W kolejnym odcinku projektu FlipThatShit Kudel, Jimmy Kiss i Jaca wzięli na warsztat dość energiczny sampel oparty na ciężkich gitarowych riffach i jamajskich przyśpiewkach. Producenci znani między innymi ze współpracy z takimi raperami jak VNM, Pyskaty, Karwan, Raca, Junes, HuczuHucz czy TMK aka Piekielny – jaki poziom zaprezentowali tym razem?

Odcinek 6:

Nowoczesny bit zaprezentowała Kamska – na ten moment prawdopodobnie jedyna kobieta w Polsce parająca się robieniem bitów. Klasyczny bit, na mocnych old-schoolowych bębnach z gęstymi cięciami sampla - to dzieło KPSN-a, znanego ze współpracy z 2stym, Flojdem, Eripe czy Roverem. Da Vosk Docta to producent, który na codzień w swojej twórczości rzadko styka się z rapem na rzecz własnych instrumentalnych odlotów. W szóstym odcinku Flip That Shit zaprezentował hipnotyzujący podkład na gęstych cykaczach wzbogacony o syntezatorowe dogrywki. 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>