Floral Bugs

Floral Bugs

video
dodano: 2021-09-01 18:56 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Floral Bugs prezentuje świeże wydanie czystego hip hopu. Gęsta liryka połączona z luźnym, funkowym flow, to połączenie zarówno dla koneserów oldschoolu, jak i newschoolowych słuchaczy. "Sport Cygarety" to remix numeru "Verpennt" niemieckiej grupy 187 Strassenbande. Za remake bitu odpowiada 4Money.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-11 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tegoroczny Młody Wilk na początku swojej kariery tworzył numery wyłącznie w horrorcore'owoym klimacie. Z czasem się to zmieniło i raper zaczął odnajdywać się w uniwersalnych brzmieniach. Czy jest szansa, że powróci jeszcze do starej stylówki?

Tagi:
video
dodano: 2021-08-04 19:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Rizi Beizeti po ostatnich ciekawych featach z Silesem “Big Love” i Cheatzem “Demon”, tym razem wjeżdża z mocnym bangerem “Polonez”, produkcji 4Money z gościnnym udziałem Florala Bugsa, tegorocznego Młodego Wilka

video
dodano: 2021-06-08 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Dagmara Szewczuk

Floral Bugs wpadł na galę Popkillery parę dni przed premierą swojego trzeciego albumu, na którym gościnnie wspierają go m.in. DGE, Kacper HTA czy Kizo. Yurkosky'emu opowiedział o intensywnym okresie w swoim życiu, o muzycznych przemianach, ale także o tym dlaczego ostatni rok był naprawdę dobry dla polskiego rapu.

video
dodano: 2021-05-25 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Autentyk" to kolaboracja Bugsa z weteranami sceny - donGURALesko i Kacprem HTA. Pokaz umiejętności i refren utrzymany w słowiańskich klimatach to hitowe połączenie artystów między którymi aż kipi chemia na tracku. Za produkcję klimatycznego bitu odpowiedzialny jest 4MONEY.

video
dodano: 2021-05-18 18:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Digga" to najbardziej agresywny singiel z dotychczas wypuszczonych przez Floral Bugsa. Dominuje technika i mocna liryka w połączeniu z zdrapanym wokalem. To ewidetnie numer dla fanów starszego stylu odnowiony o nowoczesne brzmienie i futurystyczny refren.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-10 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Tailwind" to mocna kolaboracja Bugsa z Kizo na agresywnym bicie spod ręki 4money. Refrenowy drop to gwarancja pogo na koncertach a luźniejsze zwrotki pasują zarazem do słonecznych wakacji jak i nocnej jazdy.

Tagi:
dodano: 2021-04-23 15:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Floral Bugs mimo krótkiego stażu zdążył już przeżyć parę wyjątkowych koncertowych historii - od szalonych stagedivingów po jeszcze bardziej szalone afterowe sytuacje, w których znalazł się między niedawnymi idolami, a wszystko kipiało hip-hopem. Sprawdźcie co zapamiętał z trasy z Opałem oraz występów przed Słoniem i Dope D.O.D.!

video
dodano: 2021-04-20 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Handpoke" to opowieść artysty o samym sobie i obranej przez niego drodze. Emocje biją już od pierwszego momentu utworu, Floral Bugs pokazuje się tu jako artysta pełny, dojrzały. Widać wypracowaną pewność siebie oraz charyzmę, która wciąga słuchacza swoją prawdziwością.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-04-20 02:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dotychczasowo najdojrzalszy album młodego rapera. Na płycie znajduje parę bangerów, jednak ewidentnie przeważają emocje oraz treść. Jest to połączenie styli z „Brzydkiej Sztuki” i „Nowej Sztuki” dając niespotykane dotychczas, unikatowe brzmienie. Za klimatyczną produkcję odpowiada producent 4MONEY. Utwory ukazują wachlarz umiejętności oraz pewności u młodego artysty. Nie ma tu żadnych masek, jedynie wypracowany styl, który artysta dumnie prezentuje.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-08 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Floral Bugs nadciąga ze swoim trzecim albumem. "Moja Sztuka" to najbardziej dojrzały materiał w dorobku tegorocznego Młodego Wilka, co zwiastuje nam pierwszy singiel. A lista gości intryguje!

Tagi:
video
dodano: 2021-04-05 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Floral Bugs ogłosił, że gościem w pierwszym singlu z jego trzeciego albumu "Moja Sztuka" będzie Smolasty. Raper podał datę premiery numeru wraz z którym wystartuje preorder płyty.

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

video
dodano: 2021-03-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Drugi klip i drugie kontrastowe połączenie - posłuchajcie co Floral Bugs, rip scotty i Berson mieli do powiedzenia o swoim wspólnym singlu "Saper", zajrzyjcie też z nami do Hemp Studio, gdzie pod okiem Szweda SWD powstawał cały kawałek.

Strony