Floral Bugs

Floral Bugs

video
dodano: 2022-05-11 19:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Trzeci singiel z projektu H4J4 od Bugsa i Opała jest już dostępny do sprawdzenia na kanale QueQuality. Gościnnie w numerze "Sny, euforia i łzy" udzielił się Cooks, a za bit odpowiedzialny jest Gibbs.

video
dodano: 2022-05-03 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Emocje, szczerość i pazur. Na ich wspólny album czekało wielu fanów. Opał i Floral Bugs niedługo wydadzą materiał jako H4J4, a na Popkillerach zagrali pierwszy singiel promujący ten projekt - "Walkę z cieniem" na bicie Favsta.

dodano: 2022-05-02 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 6)

Tę dwójkę śmiało można nazwać pierwszą parą Popkillerów. Poznali się rok temu na naszej gali, a dziś są zaręczeni i planują ślub - a także wspólny album. Ruskiefajki i Floral Bugs opowiedzieli Yurkosky'emu o tym, jak wyglądało ich spotkanie rok temu oraz co wzajemnie uważali o swojej muzyce. Sprawdźcie krótki wywiad ze ścianki.

video
dodano: 2022-04-22 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Opał i Floral nie zwalniają tempa - "Schron" to drugi singiel promujący ich wspólny projekt pod szyldem H4J4 (czytane jako: HAJA). Bit wyprodukował Jonatan, zaś za autorstwo klipu odpowiada King Yeti. Album ukaże się nakładem wytwórni QueQuality. 

video
dodano: 2022-04-15 20:03 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ależ połączenie! Po kawałku z Erosem i Tede DGE serwuje nam kolejne mocne trio, które tym razem - wespół z Dziadziorem - współtworzą Peja oraz Floral Bugs. To kolejny singiel promujący "Mowę Ciemną", czyli nadchodzący, dwudziesty czwarty album rapera.

video
dodano: 2022-04-07 19:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ghetto Cognac to cykl, który gości różnych artystów z całego świata. Każdy z nich prezentuje swoje okolice, miejsce z którym się utożsamia. Całość ograna jest w stylistyce ulicznej z najwyższej jakości muzyką. Ghetto w nazwie reprezentuje prostolinijność i nieskomplikowaność opakowania (klipu), natomiast Cognac stoi za ekskluzywnością i wysokim poziomem esencji projektu - muzyki. - tak zapowiadają projekt jego autorzy, a dziś został opublikowany już szósty numer z tego cyklu.

Po m.in. Bonsonie czy Kabe, tym razem wjeżdża Floral Bugs, który jest przecież w trakcie promowania nadchodzącego wspólnego albumu z Opałem. Tym samym raper udowadnia, że ewidentnie nie jest z tych, co każą fanom długo czekać na nowe rzeczy. Na bicie oczywiście 4Money.

dodano: 2022-03-28 17:07 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Pojawił się pierwszy singiel z zapowiadanego wspólnego projektu Opała i Floral Bugsa - H4J4. Bit do refleksyjnego, ale jednocześnie bardzo energetycznego kawałka „Walka z cieniem” wyprodukował Favst.

video
dodano: 2022-01-06 13:23 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Dwójka uczestników ostatniej edycji Młodych Wilków łączy siły w singlu z nowego albumu Feno pt "Transgresja", ktory ukaże się 21 stycznia. Za produkcję odpowiada Plughub.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-04 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Opał w komentarzu pod singlem Szymiego Szymsa "ASAKURA", w którym udzielił się gościnnie poinformował o swoich wydawniczych planach na następny rok. Wśród nich znalazła się wspólna płyta z innym Młodym Wilkiem, Floral Bugsem.

video
dodano: 2021-12-17 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wielka niespodzianka dla tegorocznego Młodego Wilka. Floral Bugs po obudzeniu zobaczył dziś... swoją muzykę na profilu jednego z najpopularniejszych raperów w Europie!

video
dodano: 2021-12-06 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Hip-hopowa zajawka kipi! VNM zebrał część gości z "De Nekst Best Mixtape 2" w trójmiejskim Y-Studio, by nawinąć swoisty promomix w formie cypherowej, gdzie Joda, Floral Bugs, Miły ATZ, Gverilla, FonTam, Toster i sam V rapują swoje zwrotki z albumu, oczywiście wszystko w formie one-take. Jest moc. Jutro natomiast singiel w składzie VNM x Kabe x Joda x donGURALesko (prod. Kixnare, cuts DJ Haem), którego część słyszymy na koniec nagrania.

video
dodano: 2021-11-15 22:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje utwór "Ćmy". Jest to kolejny singiel promujący wydawnictwo "BDF Represent". Na jednym tracku usłyszycie tu Opała, Floral Bugsa oraz Profesora Smoka.

dodano: 2021-11-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny singiel z "Pandemonium" i kolejna unikatowa kooperacja. Anatom zaprosił tym razem Koldiego i Floral Bugsa, z którymi skrzyżował style i spojrzenia na drillowym bicie SLVR'a. Co przynoszą nam "Leki"?

video
dodano: 2021-11-11 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Na dwa dni przed premierą płyty Chrisa Carsona i Dj’a Soiny zatytułowanej „Olimp” artyści prezentują piąty już singiel z tego projektu. W tytułowym utworze gościnnie pojawiają się Opał i Floral Bugs, a klip zrealizował PUCCINI 360. Najbardziej klimatyczny z teledysków promujących album „Olimp” obejrzeć można na oficjalnym kanale Chris Carson x Dj Soina.

video
dodano: 2021-10-29 16:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Jakie życie, taki rap. Ruskiefajki i Floral Bugs są prywatnie parą, a teraz dostarczając nam bezkompromisowy i dość mroczny lovesong pt "Romance".

"Daliśmy się trochę ponieść szaleństwu, być może jest nieprzyzwoicie - jednak szczerze" - pisze Ruskiefajki, a Bugs dodaje - "jest kontrowersyjnie, mocno, inaczej".

Strony