Qry

Qry

kategorie:
dodano: 2024-05-24 17:25 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Projekt Trzech Króli powraca na wydawniczy szlak, ale zamiast przygód, które doprowadziły szalone trio na marokańską Saharę, dostajemy porcję wyjątkowych historii zza wielkiej wody.

wydarzenie
dodano: 2023-03-09 07:30 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Reprezentant chillwagonu już w ten weekend rozgrzeje krakowski Klub Studio! Qry zaprezentuje się w tym miejscu w sobotę, gdzie zagra solowy koncert - będzie też świętował swoje 24 urodziny ze specjalnymi gośćmi. My mamy dla Was podwójną wejściówkę na to wydarzenie!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-12-17 02:21 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Jeden z pierwszych członków chillwagonu przyzwyczaił do regularności. Dwie płyty w 2020, w kolejnym solowy longplay “Dzieci w samochodach” i najnowsza epka - zawierająca trzy utwory pt. “DESZCZ”.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-16 22:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Jeden z pierwszych członków chillwagonu przyzwyczaił do regularności. Dwie płyty w 2020, w kolejnym solowy longplay “Dzieci w samochodach” i najnowsza epka - zawierająca trzy utwory pt. “DESZCZ”.

“Dzisiaj rap, to już nie jest to co kiedyś mordo dla mnie “rap”, od zawsze oznaczało największą wolność”

W powyższych wersach można streścić koncept albumu, którym Qry od początku zaskakuje. Mamy do czynienia bowiem z zupełnie nową konwencją, stylem i pomysłem na siebie. Artysta robi konkretny zwrot w kierunku alternatywnych dźwięków, wokali i vibe’u.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-18 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do sieci trafił dziś nowy singiel Qrego z jego debiutanckiej płyty "Dzieci w samochodach". Numer "Znajdę Cię" to interpretacja starego, polskiego, popowego kawałka z lat 2000 "Kiedyś Cię Znajdę" Reni Jusis. Jak się okazuje, singiel Qrego powstał w porozumieniu z piosenkarką.

Tagi:
video
dodano: 2021-04-29 18:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Qry mimo już paru lat na scenie dalej nie wydał swojego debiutu, jednak już niedługo się to zmieni. Raper odpalił wczoraj preorder płyty "Dzieci w samochodach". Oprócz tego otrzymaliśmy klip do numeru "Byłem w tobie pierwszy", którego tytuł mimo nasuwających się skojarzeń nie nawiązuje do seksu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-04-29 18:51 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Dzieci w samochodach" to oficjalny, solowy debiut Qrego. Przebojowy, pełen niespodzianek i zwrotów akcji album - prawdziwa, rapowa wizytówka Qrego. Gościnnie: Borixon, Smolasty, Mini Majk

Tagi:
video
dodano: 2021-03-26 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj na kanał chillwagonu trafił kolejny singiel Qrego, "Marionetki". Emocjonalny numer gitarowym bitem opatrzył pieruun, natomiast klipem, w którym Qry wcielił się w marionetkę, zajęła się ekipa Art Visual Perspective.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-15 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Kłam" to drugi singiel promujący album Pawbeatsa "NOCNA". W emocjonalnym numerze gościnnie udzielili się Qry i wokalistka Hania Sztachańska. Jest to jedyny singiel z płyty, który pojawi się w dwóch wersjach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2021-02-21 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Ostatni numer Qrego "Bierz do buzi" wywołał skrajne reakcje, zarówno treścią, jak i klipem. Teraz raper pokazuje jak wyglądało powstanie teledysku od zaplecza, startując z nową serią "Dzieci w samochodach".

Tagi:
video
dodano: 2021-02-12 17:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Najnowszy klip do utworu "Powiedz", w którym gościnnie udziela się Qry jest już dostępny na kanale Youtube Smolastego. Klimat numeru idealnie wpisuję się w okres walentynkowy. Teledysk powstał w pięknej górskiej scenerii przy ‘mocno minusowej’ temperaturze co nie przeszkodziło ekipie w dobrej zabawie na skuterach czy też driftowaniu.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-28 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 18)

"Bierz do buzi" to humorystyczny, luźny sinigel Qrego, któremu towarzyszy równie żartobliwy klip. Za jego reżyserię odpowiada Diego Zayara, natomiast produkcją kawałka zajął się BAHsick

Tagi:
video
dodano: 2020-12-30 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

"Mały ale wariat" to nowy singiel Qrego nagrany wspólnie z Mini Majkiem, youtuberem należącym do Ekipy Friza, zajmującej się tworzeniem contentu dla dzieci. Kawałek wyprodukował PSR, natomiast zwariowanym klipem zajęła się ekipa Art Visual Perspective.

Tagi:
dodano: 2020-12-16 13:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

chillwagon przestrzega fanów z epilepsją oraz nie bierze odpowiedzialności za "zrycie psychiczne". Singiel "poyebane" z udziałem Qrego, ZetHy i Borixona został opatrzony intensywnym klipem Koozy, w którym widzimy m.in. tańczącego Olszę oraz twarz ZetHy w ciele Tony'ego Montany z filmu "Scarface". Numer zapowiada drugi drop chillwagonu, a jego produkcją zajął się MOJI.

video
dodano: 2020-12-04 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Kizo jako sędzia, ZetHa i Olsza jako komentatorzy, reszta składu jako piłkarski zespół - chillwagon publikuje kolejny klip do numeru "jeden jeden". Tym razem teledysk, oczywiście w wykonaniu Koozy, został nakręcony w Polsce na piłkarskiej hali treningowej, w której grupa mierzy się z zespołem modelek. Poza wymienionymi, swoje zwroty położyli również Borixon, Buszu i Qry. W klipie pojawił się również Żabson, jednak tym razem nie usłyszeliśmy żadnych linijek od Młodego Wilka czwartej edycji.

Strony