Polo G

Polo G

dodano: 2021-12-20 12:41 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Skepta, Jack Harlow, Polo G pierwszym wykowawcami splash! Festivalu 2022.

Po dwuletniej przerwie z wiadomych powodów, splash! powraca ze zdwojoną siłą. Aby sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu, największy hiphopowy festival w Niemczech odbędzie się w 2022 nie tylko podczas jednego weekendu, ale dwa razy! To oznacza: dwa splash! Festivale, dwa line upy. Rapowy sezon otworzy 30. czerwca czerwony weekend. Tydzień później (7. lipca) rozpocznie się edycja niebieska. To właściwa pora aby ogłosić pierwszych wykonawców na długo wyczekiwaną 23. edycję splash! Festivalu.

dodano: 2021-12-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Słuchacze rapu w Polsce niezmiennie starają się przeciwstawiać sobie stary i nowy vibe, legendy i młodych graczy. Fajnie, tylko po okresie gdy inspiracje nowej fali wyrastały z trochę innego korzenia niż ten pojmowany za klasyczny, stawiając nacisk na uchwycenie surowej emocji, melodii, często adliby uważając za równie ważne jak główna ścieżka, używając głosu jak instrumentu... Po tym okresie mam wrażenie że znów coraz głośniej przebija się rap oparty o pakiet warsztatowych umiejętności rozumianych klasycznie. Mięsiste flow, mocne linijki, techniczne splatanie wielokrotnych.

Świetnie ukazują to dwa albumy wydane w te wakacje, których wcale nie dzieli tak wiele jak mogłoby się wydawać.

dodano: 2021-12-04 20:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Mamy weekend, więc czas na zebranie najważniejszych premier mijającego tygodnia.

kategorie:
dodano: 2021-12-04 16:36 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wersja deluxe "Hall Of Fame". Zawiera aż czternaście dodatkowych utworów.

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2021-11-13 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Hall Of Fame" przekroczyło w ostatnich dniach miliard odsłuchów na Spotify - to nie przypadek, bo trzeci album w dorobku Polo G to jeden z najciekawszych materiałów tego roku, który od czerwca nie schodzi mi ze słuchawek. Dlatego też nie mogę się doczekać kontynuacji, tego co miało być wersją deluxe a przerodziło się tak naprawdę w drugie pełne danie - "Hall Of Fame 2.0" pojawi się 3 grudnia i zawrze 14 nowych numerów. Póki co dostaliśmy promujący go singiel, który jeszcze przed premierą narobił zamieszania.

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-30 15:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Połączenie z gatunku wow. 3 różne światy, 3 różne stylówki i 3 różnych raperów, którzy w swojej stylistyce są absolutną topką. Eminem, Polo G i Mozzy pojawiają się wraz ze Skylar Grey w singlu promującym nowy film "Venom: Let There Be Carnage"!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-07-18 10:45 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Po tym jak jego debiut uzyskał status złotej płyty, pochodzący z Chicago Polo G idzie za ciosem i niecały rok po premierze pierwszej płyty, wydaje swój drugi solowy materiał studyjny. Gościnnie usłyszymy tutaj: NLE Choppa, Juice WRLD, czy Lil Baby'ego.

SPRAWDŹ RESZTĘ MAJOWYCH PREMIER

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 19:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Czołowy przedstawiciel nowej fali chicagowskiej ulicy serwuje swój oficjalny debiut.

Tagi: