Skepta, Jack Harlow, Polo G pierwszym wykowawcami splash! Festivalu 2022.

Skepta, Jack Harlow, Polo G pierwszym wykowawcami splash! Festivalu 2022.

Po dwuletniej przerwie z wiadomych powodów, splash! powraca ze zdwojoną siłą. Aby sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu, największy hiphopowy festival w Niemczech odbędzie się w 2022 nie tylko podczas jednego weekendu, ale dwa razy! To oznacza: dwa splash! Festivale, dwa line upy. Rapowy sezon otworzy 30. czerwca czerwony weekend. Tydzień później (7. lipca) rozpocznie się edycja niebieska. To właściwa pora aby ogłosić pierwszych wykonawców na długo wyczekiwaną 23. edycję splash! Festivalu.

Pierwszym wykonawcą czerwonej edycji jest Skepta. Legenda grime`u z Wielkiej Brytanii to mile widziany gość w Ferropolis. Już w 2019 roku Skepta zagrał niezapomniany koncert. Fani mogą być już teraz pewni: Show w 2022 w niczym mu nie ustąpi.

Dodatkowo: Jordi Napieray, lepiej znana jako Badmómzjay. Świeżo upieczona zdobywczyni nagrody MTV Music Award zmieniła rap grę nie tylko dzięki singlowi "Ohne Dich", który zdobył sam szczyt listy sprzedaży. Dwujęzyczna raperka z czerwonymi włosami dostarcza hit za hitem już od 2019 roku.

Pierwsze ogłoszenia czerwonej edycji zamyka miks ekscytujących newcomerów: Lugatti & 9ine, 65Goonz, Bounty & Cocoa, NOEL czy YAEL.  

Nie możemy doczekać się występów raperów ze Stanów podczas niebieskiej edycji w Mieście z Żelaza. Polo G i Jack Harlow to obecnie jedni z najbardziej rozchwytywanych amerykańskich artystów. Polo G przebił się dzięki takim hitom jak "21" czy "Martin & Gina”, a obok Jack Harlow nie można przejść obojętnie od przynajmniej 2020 roku, kiedy wydał viralowy hit “What’s Poppin”.

Pierwsze ogłoszenia niebieskiej edycji również zamyka Badmómzjay, NOEL i YAEL

Red weekend rozpocznie sezon splasha! od 30. czerwca do 2. lipca 2022 roku. Wyprzedany blue weekend odbędzie się w tradycyjny drugi weekend lipca od 7. do 9. lipca 2022 roku. Dwa weekendy, które po długiej abstynencji sprawią, że serca fanów rapu zaczną bić szybciej.

Jedno jest pewne: po dwuletniej przerwie od splasha!, pora na największe moshpity Niemiec. Będzie wild, tego jesteśmy pewni!

Karnety na splasha! zamówisz na oficjalnej stronie www.splash-festival.de. Zalecamy się pospieszyć - niebieska edycja została już wyprzedana.  

Wszyscy potwierdzeni artyści na dzień 20.12.2021 (kolejność alfabetyczna)

Splash! Red Edition (30.06.2022-2.07.2022)
65Goonz, Badmómzjay Bounty & Cocoa, Lugatti & 9ine, NOEL, Skepta, Yael and more to come

splash! Blue Edition (7.07.2022-9.07.2022)
Badmómzjay, Jack Harlow, NOEL, Polo G, Yael
     
splash! Festival 2022
Red Edition: 30. czerwca - 02. lipca 2022, Ferropolis
Blue Edition: 07.-09. lipca 2022, Ferropolis
Niemcy
#splashfestival
splash-festival.de    
Instagram: splashfestival   
Facebook: splash! Festival  


Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>