Bedoes

Bedoes

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-02 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

2115 z okazji premiery numeru "Ketchup" doczekało się wrzutu na kultowym służewieckim murze - niestety ktoś postanowił zamazać pracę, atakując skład. Jak zareagował na to Bedoes?

Tagi:
dodano: 2022-07-26 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Tegoroczny OFF Festival, który odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia w Katowicach będzie okazją do sporego jubileuszu. Tegoroczna edycja festiwalu, który będzie miał miejsce w katowickiej Dolinie Trzech Stawów jest bowiem jego 15 odsłoną.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto w tych dniach odwiedzić stolicę Śląska, postanowiliśmy nieco ułatwić ci podjęcie decyzji i przygotowaliśmy mały przewodnik tego, na co liczyć może słuchacz rapu, który rozważa wzięcie udziału w tej imprezie. A uwierzcie, atrakcji przez te trzy (a praktycznie cztery) dni będzie co niemiara.

video
dodano: 2022-06-05 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bedi nie zwalnia tempa - dopiero co ekipa 2115 wypuściła mocny strzał dedykowany wszystkim "Bedoesiarom", a niedługo po tym gruchnęła wiadomość, że raper z Bydgoszczy udzielił się w ramach najnowszej odsłony projektu "Męskie Granie". "Jest tylko teraz" to wspólny utwór nagrany wraz z Krzysztofem Zalewskim (dla którego po udziale na albumie Favsta i Gibbsa obok Pezeta to kolejna okazja do współpracy z rapowym światem) oraz Kwiatem Jabłoni. 

dodano: 2022-05-27 18:18 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Światło dzienne ujrzał wczoraj nowy teledysk Bedoesa i White’a, który jest drugim singlem wydanym pod szyldem nowej wytwórni muzycznej - 2115. Data jego premiery – 26 maja –  zdecydowanie nie jest przypadkowa, bo kawałek i klip „Bedoesiara” to hołd złożony wszystkim kobietom. Za kreację, reżyserię i zdjęcia do teledysku odpowiadają Jan Dybus i Igor Połaniewicz z Papaya Roster.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-03-26 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)
fot. Damian Czarny

Bedoes zorganizował wczoraj live na instastory, w trakcie którego przeglądał nominacje do Popkillerów, wskazując osoby, które jego zdaniem powinny wygrać. Dyskutował też na ten temat z fanami.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-27 23:20 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Polscy raperzy angażują się aktywnie w pomoc Ukrainie. Wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że Bedoes przekazał 100 000 zł na pomoc humanitarną, a Tymek odda na ten cel przychód z preorderów nowej płyty. Jednak Bedoes nie poprzestał na wpłacie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-26 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Oczy całego świata w ostatnich dniach zwróciły się na Ukrainę. Wielu polskich raperów wyraziło solidarność i wsparcie, a Bedoes poszedł o krok dalej - przekazał 100 000 zł fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej na specjalną zbiórkę poświęconą ewakuacji i wsparciu uchodźców z Ukrainy!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-05 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Ponad miesiąc temu doszło do zabawnego incydentu związanego z Bedoesem. Jeden z internautów w ramach żartu nazwał w Mapach Google kościół w gminie Lipka "Kościołem pod wezwaniem Bedoesa SBM". Kawał zapewne nie zyskał takiego rozgłosu, gdyby nie fakt, że gmina Lipka postanowiła stworzyć okolicznościowy kalendarz, przedstawiający różne ciekawe miejsca w gminie. Osoba, która projektowała kalendarz musiała korzystać z Map Google i nie zauważyć dziwnej nazwy kościoła. Tym sposobem do wójta gminy trafiło 200 sztuk takiego kalendarza, a ten sprawnie wykorzystał sytuację i skontaktował się z przedstawicielami rapera. W międzyczasie sprawa spotkała się z zainteresowaniem m.in. TVN-u, a ostatecznie znajdzie ona swój finał podczas tegorocznego WOŚP.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-03 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Bedoes wielokrotnie pokazywał już ogromną więź z fanami, z którymi utrzymuje ciągły kontakt, czy internetowy czy w świecie rzeczywistym, np grając z nimi w piłkę. Zresztą przyznaliście mu za to nagrodę za Najlepszy Kontakt z Fanami na Popkillerach 2021. Teraz bydgoski raper po raz kolejny pokazał jak ceni swoich słuchaczy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Głośno dziś o zatrzymaniu Maty, który według informacji miał przy sobie 1,5 grama marihuany (raper został już zwolniony do domu). W tej sprawie wypowiedziała się przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany, poruszył ją Kuba Wojewódzki, apel wystosował też Bedoes.

dodano: 2021-12-24 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Mata dopiero co zdobył Poczwórną Platynę za "Młodego Matczaka" i pędzi po kolejny szczebel... ale na ostatniej prostej wyprzedzili go Bedoes i Lanek i to oni jako pierwsi w historii SBM Label sięgnęli po Diament!

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-18 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Tymek Puchacz od początku swojej piłkarskiej kariery podkreśla zajawkę rapem, słyszeliśmy o tym w wywiadach czy widzieliśmy w materiałach z szatni reprezentacji Polski. Mogliśmy też zobaczyć go m.in. w klipie "krowa" chillwagonu oraz usłyszeć w numerze "Kante". Po porażce z Węgrami na młodego zawodnika Unionu Berlin spadła fala krytyki, a tym razem to raperzy postanowili publicznie go wesprzeć.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-11-04 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Przy okazji niedawnego festiwalu Scopes by Porsche Bedoes przygotował specjalną inicjatywę - wspólny trening z osobami, które wstydzą się iść na siłownię ze względu na swój wygląd czy wagę. Cała akcja została zobrazowana towarzyszącym filmem, który Borys opublikował wraz z długą osobistą wiadomością.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2021-10-22 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Zaskakująca propozycja od Canal+ - w roli komentatorów nadchodzącego w ten weekend El Clasico usłyszymy Bedoesa i Lanka, do tego po dwóch stronach barykady!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-03 15:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Nie milkną echa wczorajszego koncertu Maty na Lotnisku Bemowo - naszą relację z wydarzenia otrzymacie niebawem, a póki co warto przytoczyć krótką refleksję, którą podzielił się Jakub Żulczyk:

Strony