Mes

Mes

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-05-23 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego poruszyła wczoraj cały kraj - także raperów, zarówno tych, którzy mieli okazję przeciąć swoje drogi z legendarnym wokalistą, jak i tych, którzy jedynie podziwiali jego twórczość. Postaraliśmy się zebrać część komentarzy lub zdjęć przedstawicieli rodzimej sceny rapowej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-26 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Dziś w sieci pojawił się pierwszy numer, który znajduje się na albumie "Zgubione & Znalezione (Dowód Rzeczowy 2.5)". Track p.t. "Natura Ludzka" wyprodukował uRban, a gościnnie dograli się Ten Typ Mes i Kajman. Co więcej, na profilu facebook'owym Piha możemy przeczytać, że utwory, które powstały w latach 2010-2013 będą sukcesywnie publikowane na kanale Youtube PIHSZOU TV. Potraktujcie to jako nielegal - ode mnie dla Was. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
recenzja
dodano: 2013-02-23 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Płyty producenckie od zawsze na rynku wydawniczym były materiałem drugiej kategorii, bynajmniej ze względu na zawartość, raczej na świadomość fanów dla których były to "składanki". Sytuacja zaczęła się odmieniać o czym świadczy nie tylko gigantyczny sukces "Równonocy", ale również duże zainteresowanie towarzyszące płytom WhiteHouse czy NNFoF. Moim zdaniem żadna z wyżej wymienionych płyt, choć nie chcę im nic ujmować,  nie jest jednak najlepszą w swojej kategorii A.D. 2012.

Materiał Metro ukazał się w moje urodziny i dziś traktuję go jak piękny prezent od jednego z najbardziej wyjątkowych producentów na polskiej scenie. Tkwiąc w błędnym przekonaniu, że recenzja tego materiału była już na Popkillerze delektowałem się tym albumem przez wiele tygodni nie koncentrując się na formułowaniu wniosków. Okazało się, że recenzji nie było, więc zapraszam was na małe nadrabianko... Premier w 2012 było mnóstwo, świetnych albumów również, ale "Antidotum 2" nie da się porównać z żadnym z nich.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-05-15 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
11 czerwca do sklepów trafi pierwszy solowy album reprezentanta śląskiego kolektywu Tewu - Dono. Gość, którego można spokojnie uznać za weterana polskiej sceny nie wystrzelał jeszcze wszystkich magazynków i przygotowuje się do tego, żeby kolejny raz zaatakować nasze głośniki. Na albumie gościnnie pojawią się Peja, Mes i Pih. Jak się okazuje wszyscy trzej w jednym numerze! Mamy dla was tracklistę albumu "Daj Mi Wiarę".