Walles

Walles

dodano: 2015-06-23 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

No to dobrnęliśmy do końca młodowilczych symulacji i naszej muzycznej zabawy w Football Managera. Wy dowiedzieliście się za to dziś, że wspólny numer Wilków 4 edycji wyprodukował sam A$AP Ty Beats a już od jutra zaczniecie poznawać uczestników najnowszej odsłony akcji.

Na koniec sprawdźcie więc łączoną symulację na lata 2009-2010 (część raperów, którzy mogliby być wybrani w 2010 znalazło się w pierwszej prawdziwej edycji ad 2011, stąd taka decyzja) - tym razem podbiliśmy ich ilość do 13.

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008.

kategorie:
dodano: 2014-03-28 20:49 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Kaspe to raper z Łodzi. Ma za sobą m.in. epkę z Xeyosem i płytę z DJ Mixairem i Chmurą jako Nastaw Radio. Tym razem prezentuje się sam, na nowoczesnych bitach, wsparty m.in. przez innych łódzkich MC's: Astka z Dwóch Sławów, Joteste, czy Wallesa.

recenzja
dodano: 2013-02-23 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Płyty producenckie od zawsze na rynku wydawniczym były materiałem drugiej kategorii, bynajmniej ze względu na zawartość, raczej na świadomość fanów dla których były to "składanki". Sytuacja zaczęła się odmieniać o czym świadczy nie tylko gigantyczny sukces "Równonocy", ale również duże zainteresowanie towarzyszące płytom WhiteHouse czy NNFoF. Moim zdaniem żadna z wyżej wymienionych płyt, choć nie chcę im nic ujmować,  nie jest jednak najlepszą w swojej kategorii A.D. 2012.

Materiał Metro ukazał się w moje urodziny i dziś traktuję go jak piękny prezent od jednego z najbardziej wyjątkowych producentów na polskiej scenie. Tkwiąc w błędnym przekonaniu, że recenzja tego materiału była już na Popkillerze delektowałem się tym albumem przez wiele tygodni nie koncentrując się na formułowaniu wniosków. Okazało się, że recenzji nie było, więc zapraszam was na małe nadrabianko... Premier w 2012 było mnóstwo, świetnych albumów również, ale "Antidotum 2" nie da się porównać z żadnym z nich.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-11-25 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
"To znowu ja, po dziesięciu samobójstwach, pięciu morderstwach i trzech gwałtach" - taki właśnie jest Walles. Łódzki mikrofonowy popierdoleniec dysponujący stylem, który rozpoznajesz po pierwszym wersie, a w tym kraju zdarza się to równie często jak składna i poprawna wypowiedź selekcjonera kadry. Jego nowy mixtape zatytułowany "Łódzkie Gawędy" oparty o kradzione bity, to niby tylko preludium dla tego co ma nastąpić niebawem, ale nie moglibyśmy chyba powstrzymać się przed wrzuceniem tego na ruszt. Walles jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego właśnie do jego produkcji podchodzi się zawsze z nastawieniem "ciekawe co tam wymyślił", a nie "ciekawe na jakich bitach opowiedział to co słyszałem już pięćset razy".

Mixtape promowany był teledyskiem do numeru "Perfekcyjna Maszyna". Jak na moje, bardzo kiepski wybór. Poza nim na "Łódzkich Gawędach" jest jeszcze piętnaście tracków, które pokazują zarówno w czym Walles ma wielką przewagę nad sceną, jak i to na co powinien jeszcze zwrócić uwagę.

dodano: 2011-05-03 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Łódzki rap zawsze mocno wyróżniał się na polskiej scenie, a ostatnio pokazuje, że niektóre z kart w jego talii to asy. Zeus zdążył już narobić dużego hałasu, a jego ostatni materiał potwierdza, że to gość, którego albumy naprawdę warto kupować. Za ciosem swojego ziomka poszli również Joteste, który niedawno zadebiutował legalnie płytą "Ulice W Ogniu" wydaną przez Fandango Records oraz Walles, którego "Czarna Magia" to rzecz bardzo świeża, a to, że od premiery niedługo miną dwa lata niewiele w tej kwestii zmienia. Już za niecałe dwa tygodnie będziecie mogli zobaczyć wszystkich trzech raperów (i nie tylko) na żywo na scenie warszawskiego Fonobaru.