Te-Tris

Te-Tris

wydarzenie
dodano: 2023-03-16 21:18 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W najbliższą sobotę na PGE Turów Arenie w Zgorzelcu wystąpi mocna reprezentacja kilku hip-hopowych pokoleń. W ramach Winter Hip-Hop Festivalu zamykającego zimowy sezon zaprezentują się Paktofonika, O.S.T.R., Guzior, Słoń... i nie tylko!

dodano: 2022-12-11 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)

Yurkosky zaprosił do jednego numeru Bonsona, Zeusa, Te-Trisa, VNM'a I Bisza. W takim składzie nagrali numer "Jak u siebie", który jest zapowiedzią trasy koncertowej.

Tagi:
dodano: 2022-08-19 14:48 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Te-Tris i Edzio mają wspólny długi kawałek muzycznej drogi - popularność i otrzaskanie budowali bowiem oddolnie przez lata startów i zwycięstw na bitwach freestyle'owych. Potem ich kariery szły już całkiem inaczej, ale jak weteran freestyle'u z Siemiatycz zapatruje się na rapowane tiktoki Edzia?

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Życiowy dramat w rodzinie Te-Trisa. Siemiatycki raper postanowił poprosić fanów o wsparcie w obliczu poważnych problemów ze zdrowiem jego 5-letniego kuzyna - chłopiec walczy z nowotworem złośliwym wątroby.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-05 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Koro po raz trzeci organizuje PassTheMic, czyli jak sam opisuje pomysłodawca "wirtualny cypher", w którym udział biorą osoby, które były, bądź dalej są powiązane ze środowiskiem freestylowym. W trzeciej edycji udział wzięły m.in takie osoby jak Te-Tris, Filipek czy Duże Pe.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przy okazji Q&A, jeden z fanów zapytał się Te-Trisa, co sądzi o Solarze i Białasie. Raper opowiedział wtedy anegdotkę o powstaniu wspólnego numeru na debiutancką płytę duetu "Z ostatniej ławki". Solar potem przedstawił ją ze swojej perspektywy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-15 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Raper, a obecnie głównie A&R Manager w Warner Music Poland, zorganizował na swoim Instagramie Q&A, w którym odpowiedział m.in. co myśli o twórczości KaeNa po ich beefie, czy muzyce O.S.T.R.-a. Zdradził również co sądzi o zapowiadanym powrocie Pyskatego z "emerytury".

Tagi:
video
dodano: 2020-10-04 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Te-Tris na tegorocznej gali pojawił się w roli artysty, wykonując jeden z najlepszych singli minionej dekady - "Ile mogę". Porozmawiał też z Yurkoskym o wrażeniach z samego eventu, jak i o swoich muzycznych planach - doczekamy się kolejnych nagrań od Teta?

Tagi:
video
dodano: 2020-09-27 17:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Tomasz Karwiński

"Ile mogę" to z pewnością jeden z najmocniejszych singli minionej dekady i utwór, który na koncertach robi niezrównany ogień. Podsumowując dekadę lat '10 nie mogliśmy nie zaprosić Te-Trisa, by wykonał na żywo swój sztandarowy hit z "Lotu 2011". Sprawdźcie jak zrobił to wspólnie z Rzeźnikiem i livebandem Pawbeatsa.

dodano: 2020-05-24 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 9)
Te-Tris, Kuban, Pan Wankz

W ostatnich dniach przelecieliśmy przez morze zwrotek w ramach Hot16Challenge2, by posegregować Wam je i przedstawić w tematycznych segmentach. Na koniec zostawiliśmy artystów, którzy wzięli udział w challenge'u mimo ograniczonej lub zakończonej aktywności wydawniczej - tutaj niemożliwe było ograniczyć się do 10, bowiem usłyszeliśmy oldschoolowe legendy, dawno niesłyszanych graczy z czołówki, jak i niewidzianych latami undergroundowych klasyków. Mamy więc swoistą truskawkę na torcie - najciekawsze i najważniejsze powroty w ramach Hot16 zebrane w jednym miejscu! A to cały czas nie wszystko i listę moglibyśmy ciągnąć dalej, od Kulera przez Zaginionego po Jeżozwierza..

dodano: 2020-05-07 00:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Chwilę przed 22 wrzucaliśmy trzeci dziś, mocny raport z frontu Hot16Challenge2. Jednak zmuszeni jesteśmy wrzucić jeszcze jeden! Bisz, Guzior, Te-Tris, Qry, Young Igi - to tylko niektóre postaci, które wjechały z uderzeniami robiąc potężne wrażenie!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Doskonale znany i lubiany Proceente ruszył z nową formułą wywiadów, w której odbywa z gośćmi luźne konwersacje testując przy okazji kraftowe piwka. Ukazały się już 3 odcinki "Chmielotoku", a w najnowszym w bardzo ciekawej rozmowie pojawił się Te-Tris. Nie zabrakło wątków rapowych, od WBW po współpracę z SoulPetem czy rozkminki na temat tego jak ma się u Teta łączenie muzyki i używek. Nie zabrakło także paru słów na temat dzisiejszego rapu.

Tagi:
dodano: 2019-10-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Artysta na swojej grupie facebookowej poinformował fanów, że nieprędko usłyszymy od niego nowy materiał oraz, że skupił się na nowej działalności.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-14 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Te-Tris to prawdziwa ikona podziemia i przykład na to, jak przebić się konsekwentną pracą, zyskując szacunek i "spłacając długi". Czy jednak w dzisiejszym rapie, umożliwiającym błyskawiczne kariery po jednym głośnym singlu nadal można mówić o podziemiu i jego roli "przetarcia" w rapgrze?

Tagi:

Strony