Yurkosky

Yurkosky

współpraca płatna
dodano: 2024-01-20 09:30 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Wystartowała zapowiada akcja Yurkosky'ego, Warner Music Poland oraz 9 LITER FILMY, w której podziemni raperzy mają szansę na kooperację z uznanym graczem z mainstreamu oraz profesjonalny klip. W pierwszym singlu do swoich faworytów dołączył się Fokus.

współpraca płatna
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-11 19:59 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Nowy rok zaczyna się od ciekawej akcji mającej na celu pokazanie jak silne jest polskie rapowe podziemie. Under Twist to projekt skierowany do osób nagrywających ‘w podziemiu’ i uważających, że zasługują na większe zasięgi niż obecnie generują. Właśnie takim twórcom pomagać będzie Under Twist.

wydarzenie
dodano: 2023-09-27 18:28 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Yurkosky od lat przeszukuje podziemie - nie jest tajemnicą, że wielu z dzisiejszych topowych raperów wysyłało kiedyś swój numer do Yurkosky'ego na tzw NoNameAlert - przypomnijmy choćby Szpaka, Matę, Okiego, Aviego, Opała czy Floral Bugsa.

W ten czwartek w Gdańsku w Kinguin Esports Lounge najciekawsi z ostatnich miesięcy streamów zagrają swoje koncerty na swoistym Przeglądzie Podziemia! Wystąpi ponad 15 ekip z całej Polski.

Tagi:
video
dodano: 2022-05-20 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Transmisja w ogóle nie oddała klimatu gali" - słyszeliśmy w tym roku od wielu gości. Jak więc wyglądało całe wydarzenie od środka? Sprawdźcie 30-minutowy vlog Yurkosky'ego, który uchwycił całość od prób po after, ukazując wielką hip-hopową integrację.

dodano: 2022-02-22 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Rozkręca się nowy konkurs Yurkosky'ego, pozwalający młodym artystom nagrać na bitach najlepszych polskich producentów. Poznaliśmy wyniki pierwszego etapu, w którym bit dostarczał Chris Carson, a już czeka na Was produkcja od PSR'a!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-26 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Yurkosky oraz topowi producenci z Polski zapraszają do wspólnej zabawy. Nagraj na bicie najlepszych producentów z kraju i wygraj sesję w Y-Studio wraz z mixem i masteringiem! Brzmi dobrze? W pierwszym etapie swój bit podrzucił multiplatynowy wyjadacz, Chris Carson!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-11 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Już jutro Yurkosky odpali specjalny, 12-godzinny stream na swoim kanale, na którym pojawi się wilu gości ze środowiska hip-hopowego.

Tagi:
dodano: 2021-07-14 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Yurkosky tradycyjnie wspierał galę Popkillerów po pierwsze jako członek gremium, a po drugie - jako reporter rozmawiający na gorąco na ściance z gośćmi. Jego wywiady mogliście już obejrzeć, a teraz sprawdźcie jak cała ceremonia wyglądała z jego perspektywy, bo uchwycił to w specjalnym vlogu na swoim kanale.

video
dodano: 2021-02-25 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tydzień temu na kanale Yurkosky'ego pojawiło się kolejne wykonanie numeru z serii Y-STUDIO LIVE. Tym razem swój kawałek wykonał Bisz, a wybór padł na "Pollocka" z klasycznego "Wilka Chodnikowego".

Tagi:
video
dodano: 2020-10-10 13:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
fot. Young $$$andi

Floral Bugs zaskoczył w tym roku zmianą stylówki, wychodząc z horrorcore'owego sznytu do rozbujanego trapu, a przemianę tłumacząc w numerze "Preludium". Jego "Nowa Sztuka" zawalczyła w czołówce notowania OLiS, a teraz postanowił zaskoczyć nas po raz kolejny.

dodano: 2020-06-22 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Chyba można już oficjalnie stwierdzić, że akcja Hot16Challenge2 na polskim gruncie wygasła - choć toczy się ciekawie za naszą granicą, gdzie w Czechach czy na Słowacji spotkała się z entuzjastycznym odzewem. Jednak od ostatnich wartych uwagi zwrotek z polskiej sceny upłynęło już trochę czasu - postanowiliśmy więc zebrać ostatnie z nich, te które ukazały się od czasu ostatniego publikowanego raportu w końcówce maja.

Szczególnie, że nie było ich wiele - ale fani klasyki polskiego rapu mogą mieć dzięki nim trochę radochy.

wydarzenie
dodano: 2020-03-05 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)
Już jutro odbędzie się festiwal, który organizuje Yurkosky - aktywista, dziennikarz oraz zajawkowicz, który od pięciu lat udziela się publicznie. Całe wydarzenie wspieramy i serdecznie na nie zapraszamy!
dodano: 2020-02-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"List" to jeden z najbardziej klasycznych i nierdzewnych singli w historii polskiego hip-hopu i numer, który budzi emocje przy każdym odsłuchu. Wzbudził je też w Mesie i Blefie, którzy wykonali swój klasyk po 16 latach.

video
dodano: 2019-08-12 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dzisiejsza muzyka idzie coraz bardziej w stronę efektów, często sprawnie opakowujących wokal dopieszczony w warunkach studyjnych. Nadal jednak najważniejszą próbą sił są koncerty i występy live, pokazujące ile w tym sprawnej pracy realizatora i producenta, a ile surowego talentu, który pozwala wykonać wszystko "na surowo" (lub z podpiętym autotunem). Słuchacze zmęczeni często koncertami polegającymi na dokrzykiwaniu do backvocali chętnie sprawdzają to, jak faktycznie dany raper radzi sobie live - okazję tę dają np Cyphery (takie jak te, które aktualnie odpalamy) czy radiowe występy live. Teraz swoją serię prezentującą surowe wykonania na żywo odpalił Yurkosky, zdążyło też zawitać do niego kilku konkretnych gości...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-03-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Yurkosky zaczynał na YT od serii SZYBKA PIĄTKA, gdzie przypominał widzom o starszych kawałkach ich ulubionych artystów. Po 4 latach od premiery pierwszego odcinka Szybka Piątka wraca, lekko odmieniona. Obejrzyjcie i będziecie wszystko wiedzieć. #klasycznapiatka Zapraszamy!

Tagi: