Miszel

Miszel

dodano: 2024-05-20 12:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Ten tydzień przyniósł płyty, które ucieszą fanów klasycznego rapu oraz bardziej alternatywnych brzmień. Nowe albumy dostarczyli donGURALesko, Kosi x Hades x 2k88 (jako Strata), Szymi Szyms, Kwiatek Haze (Hałastra) czy Gruby Mielzky i Pers. W singlach było nie mniej ciekawie - otrzymaliśmy utwory od OKIego, Zeamsone, Białasa i Gibbsa, Young Igiego, Kizo i Bletki, Dixon37, Feno, Kamila Pivota czy Dobrego Dzieciaka i White'a 2115. Sprawdźcie 6 płyt oraz blisko 30 singli z ostatniego tygodnia!

kategorie:
dodano: 2024-05-17 18:50 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Miszel zdecydował się spojrzeć wstecz na swoje muzyczne korzenie, nawiązując zarazem do niezapomnianych chwil debiutu na rynku muzycznym. To podróż, w której nostalgia miesza się z dojrzałością, a refleksje nad przeszłością prowadzą do inspirującego "powrotu do światła". "Powrót do Światła" to nie tylko muzyczna podróż, ale także opowieść o rozwoju, dojrzewaniu i szacunku dla korzeni. To zaproszenie do wspólnego odkrywania korzeni, które kształtują każdego artystę i nadają mu unikalny ton.

kategorie:
dodano: 2024-03-29 08:15 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Miszel zdecydował się spojrzeć wstecz na swoje muzyczne korzenie, nawiązując zarazem do niezapomnianych chwil debiutu na rynku muzycznym. To podróż, w której nostalgia miesza się z dojrzałością, a refleksje nad przeszłością prowadzą do inspirującego "powrotu do światła". "Powrót do Światła" to nie tylko muzyczna podróż, ale także opowieść o rozwoju, dojrzewaniu i szacunku dla korzeni. To zaproszenie do wspólnego odkrywania korzeni, które kształtują każdego artystę i nadają mu unikalny ton.

video
dodano: 2023-07-26 18:12 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Onar po niespodziewanym duecie z KęKę na numerze „Goretex”, zaskakuje jeszcze bardziej wypuszczając swój najnowszy singiel „Hood”, na którym łączy siły z Miszelem – jednym z najbardziej popularnych raperów polskiego młodego pokolenia.

„Hood” to bezkompromisowy rapowy utwór inspirowany brzmieniami niemieckiej sceny rapowej. Nie bez powodu Onar z Miszelem wspólnie z ekipą Kriziz nakręcili klip w Berlinie, żeby jeszcze bardziej podkręcić klimat utworu.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-30 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po ciepło przyjętych singlach "Aspen" oraz "Kanye West" z Januszem Walczukiem i Disterem, Plus serwuje nam kolejny numer. Tym razem do reprezentanta z Warszawy dograł się Paluch, który niedawno świętował premierę wspólnego projektu ze Słoniem oraz Miszel. Takie połączenie z pewnością przykuje uwagę słuchaczy a "Hokus Pokus" zyskało dużą siłę rażenia. Solowe wydawnictwo Plusa ukaże się jeszcze w tym roku.

Tagi:
video
dodano: 2022-09-13 14:53 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Kabe i Miszel mieli już okazję ze sobą współpracować. Owocem tej współpracy był platynowy singiel „Dres”. Według zestawienia Spotify jest to jeden z największych hitów tegorocznych wakacji. Jakiś czas temu w Internecie pojawił się snippet kolejnego utworu, który został wykonany live podczas gali Fame MMA 15.

Dziś dowiadujemy się, że wyczekiwany utwór nosi tytuł „Sheraton” i zapowiada wspólny album Kabe oraz Miszela, jednocześnie jest singlem z składanki QueQuality „QMPLE”. Nagranie zasili także tracklistę wspólnej płyty duetu, jednak na chwilę obecną nieznany jest tytuł tego projektu.

Tagi:
dodano: 2022-07-08 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Singiel "Dres", w którym Miszelowi towarzyszył Kabe namieszał w tym roku dość konkretnie, pomagając pierwszemu z nich na spory krok do przodu w karierze. Teraz obaj są po solówkach i jak się okazuje... szykują coś wspólnego!

Tagi:
dodano: 2022-06-08 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W kolejnym singlu z albumu "No Case" Miszela otrzymujemy zaskakującą kooperację. Członek QueQuality zaprosił do utworu Michała Wiśniewskiego z Ich Troje, który pojawił się tu na drillowym bicie Premixm.

video
dodano: 2022-04-15 19:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

,,WIELKIE B" to dojrzała opowieść dwudziestojednolatka, który pełną piersią oddycha powietrzem zabarwionym miejskim aromatem i mgłą wielkomiejskiego absurdu. Buffel zabiera swoich słuchaczy w pełną emocji i wnikliwych refleksji odyseje po swoim małym zakątku świata. Warstwa tekstowa albumu w poruszający sposób dotyka zdeformowanego obrazu dynamicznie orbitującej wokół niego rzeczywistości, która częstokroć odkrywa przed nim swoje najciemniejsze oblicze. - tak  ekipa Indahouse zapowiada nadchodzące LP swoich reprezentantów -  rapera Buffela oraz Gundy, kieleckiego producenta, który sprawuje pieczę nad warstwą muzyczną projektu. Owa warstwa muzyczna wedle zapowiedzi ma być utrzymana w mocno drillowym klimacie, co zwiastuje również promujący album klip do kawałka "Kiedy i kto", w którym gościnnie udzielili się Miszel, Energizer, a także producent Bizzli. Wraz z teledyskiem wystartował preorder albumu.

video
dodano: 2022-04-02 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 3)

"dres" to drugi singiel promujący nowy album Miszela pt. "NO FACE", który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie kwietnia i maja br. Gościnnie w numerze udzielił się inny reprezentant labelu - Kabe.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-12 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Miszel zrobił w tym roku sporo zamieszania swoim debiutem, zgrabnie przenosząc drillową estetykę w polskie realia. Jak się okazuje - raper nie zwalnia i po zaczerpnięciu nowych inspiracji nadciąga z drugim krążkiem.

Tagi:
video
dodano: 2021-10-04 19:40 przez: Kontakt (komentarze: 0)

15 października premiera nowego albumu Przyłuca „Przyjaciele czekają w domu”. Na kanale QueQuality pojawił się kolejny singiel zapowiadający wydawnictwo. W numerze „Potencjał” gościnnie pojawia się Miszel. Premiera utworu to ukłon w stronę fanów Przyłuca i Miszela. Po premierach utworów zarejestrowanych podczas wyjazdu części ekipy QueQuality na Maltę, pojawiły się liczne głosy słuchaczy domagające się kolejnych kooperacji tego duetu. Mocno braggowy “Potencjał” to kawałek o szczerej wierze w siebie oraz swoje możliwości.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-23 13:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się teledysk „Maltańskie tango”. W mocno imprezowym numerze z zacięciem klubowym pojawili się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa oraz Szymi Szyms.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-08-06 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W lipcu część ekipy QueQuality odwiedziła słoneczne wyspy Malty i Gozo, gdzie powstał numer "DOZOBAGOZO" do którego spontanicznie powstał teledysk. CDN..." - czytamy w opisie. Co sugerowałoby, że to nie ostatni wspólny utwór tej piątki...

dodano: 2021-06-30 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Członek QueQuality jako jeden z pierwszych przeszczepił UK drillowe brzmienie na nasze podwórko. Wczoraj raper pojawił się gościnnie na brytyjskim kanale Mixtape Madness, który jest jednym z większych mediów na brytyjskiej scenie, a liczba jego subskrybentów przekracza 1,2 mln.

Tagi:

Strony