Asster

Asster

dodano: 2024-02-03 15:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Za nami kolejny tydzień premier. Dostaliśmy nowy album od Asstera, mixtape od Dziarmy, a w podziemiu płyty wydali Maciej Spons (na featach m.in. Curren$y i MC Eiht!) oraz Somp. Wśród singli też było ciekawie - nowe utwory dostarczyli Białas x Lanek, Kukon, Sobel, vkie, 730 Huncho czy Epis. Porcję boom-bapu dla starych fanów ma też Jano z OMP. Sprawdźcie 5 płyt oraz prawie 30 singli z ostatniego tygodnia!

kategorie:
dodano: 2024-02-02 16:09 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Po głośnym debiutanckim albumie „Mowa Węży” z 2023 Asster nie zwalnia tempa. Młody raper z Łodzi właśnie wydał swój drugi album, który ukazuje jego muzyczny rozwój, techniczny i tekstowy progres oraz zdobytą dzięki kolejnym imponującym sukcesom pewność siebie. Krążek zatytułowany „All Day Fresh” ukazał się we współpracy z e-muzyka.

Na drugim albumie Asstera nie zabrakło znanych gości. Wśród nich są Young Igi, Zeamsone, Kabe, AG i Młody West. Za produkcję utworów odpowiadają Worek, Sergiusz, 2K, Clearmind, Leeny i wielu innych utalentowanych twórców

video
dodano: 2023-05-26 16:09 przez: Redakcja (komentarze: 3)

W czerwcu w Warszawie odbędzie się dedykowany nowej fali polskiego trapu Members Only Festival, na którym wystąpią Rusina, Young Multi, Zeamsone, White Widow, Asster, Vkie i wielu innych graczy.

W tym roku festiwal postawił odświeżyć nieco oldschoolową formę promocji, stawiając na klasyczny cypher, do którego zaproszono Rusinę, Asstera, Yung Adisza oraz Kosiora i Barego ze składu White Widow - utwór wyprodukowali Learnhowtohustle oraz Lister, a całość przyozdobiono typowo cypherowym video, nagranym w Pradze Centrum, gdzie odbędzie się festiwal. A jak mówią organizatorzy - to nie koniec muzycznych niespodzianek związanych z Members Only.

wydarzenie
dodano: 2023-05-25 20:21 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Zdobywca tegorocznej statuetki Odkrycia Roku wg Gremium na gali Popkillerów już jutro pojawi się w Białymstoku, gdzie zaprezentuje materiał ze swojego niedawnego debiutu "Mowa węży". Koncert odbędzie się w M CLUB.

Tagi:
dodano: 2023-02-13 09:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej obiecujących newcomerów, 18-letni Asster wraz z premierą singla odpalił preorder nowego albumu. 

dodano: 2022-10-10 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Asster to młody reprezentant łódzkiej sceny, którego kariera w ostatnich miesiącach coraz bardziej przyspiesza. Kolejne single skupiają coraz większe zainteresowanie - 18-latek uznał więc, że to pora na legalny debiut.

Tagi: