Asster

Asster

video
dodano: 2023-05-26 16:09 przez: Redakcja (komentarze: 3)

W czerwcu w Warszawie odbędzie się dedykowany nowej fali polskiego trapu Members Only Festival, na którym wystąpią Rusina, Young Multi, Zeamsone, White Widow, Asster, Vkie i wielu innych graczy.

W tym roku festiwal postawił odświeżyć nieco oldschoolową formę promocji, stawiając na klasyczny cypher, do którego zaproszono Rusinę, Asstera, Yung Adisza oraz Kosiora i Barego ze składu White Widow - utwór wyprodukowali Learnhowtohustle oraz Lister, a całość przyozdobiono typowo cypherowym video, nagranym w Pradze Centrum, gdzie odbędzie się festiwal. A jak mówią organizatorzy - to nie koniec muzycznych niespodzianek związanych z Members Only.

wydarzenie
dodano: 2023-05-25 20:21 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Zdobywca tegorocznej statuetki Odkrycia Roku wg Gremium na gali Popkillerów już jutro pojawi się w Białymstoku, gdzie zaprezentuje materiał ze swojego niedawnego debiutu "Mowa węży". Koncert odbędzie się w M CLUB.

Tagi:
dodano: 2023-02-13 09:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej obiecujących newcomerów, 18-letni Asster wraz z premierą singla odpalił preorder nowego albumu. 

dodano: 2022-10-10 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Asster to młody reprezentant łódzkiej sceny, którego kariera w ostatnich miesiącach coraz bardziej przyspiesza. Kolejne single skupiają coraz większe zainteresowanie - 18-latek uznał więc, że to pora na legalny debiut.

Tagi: