ReTo

ReTo

dodano: 2024-02-13 23:08 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 1)

Dzisiaj (13.02.2024) odbyła się 25. Gala Bestsellerów Empiku. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Taco Hemingway, Depeche Mode, Sanah czy Daria Zawiałow.

dodano: 2023-12-29 20:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Za nami ostatni wydawniczy tydzień tego roku. Muzyki wychodziło niby mniej niż zwykle... ale i tak sporo. Drugie LP w tym roku wypuścił Opał, EP-kami zaatakowali Mata i Trill Pem. Nowych singli też nie brakowało. Zapraszamy na ostatni raport z 2023!

dodano: 2023-11-21 14:17 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

"Uwolnić Bonusa" to drugi album pomocowy dla Bonusa RPK i jego rodziny - tym razem dowodzenie projektem objął Czerwin TWM. Najnowszym singlem jest wspierający Bonusa "PDW BGU 2", gdzie pojawiają się mocni goście z różnych stron sceny.

dodano: 2023-08-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już w najbliższą środę rozpoczyna się tegoroczna edycja SBM FFestivalu. Organizatorzy jak zwykle zadbali o odpowiedni rozmach i pompę, albowiem wydarzenie potrwa aż cztery dni, a line-up jest wypełniony po brzegi głośnymi ksywkami. To już dawno nie jest impreza z udziałem jedynie artystów z wytwórni, a pełnoprawny festiwal hip-hopopowy, w ramach którego w tym roku postawiono aż trzy sceny. I choć jeszcze niedawno wieszczono tej wytwórni rozpad, to najwyraźniej Solar, nazwając wprost niektóre rzeczy po imieniu w swoim mocnym "Nigdy więcej 2022", wręcz uzdrowił sytuację, bo oto na scenach (może niekoniecznie na jednej, w każdym razie obok siebie w line-upie) zobaczymy i Matę, i Bediego (tym razem nie solo, ale w ramach 2115), jak również Beteo i Jana-rapowanie, których odejście z wytwórni zostało potwierdzone przez jej szefa w wyżej wspomnianym tracku. A oprócz nich pojawią się jeszcze m.in. Sokół, Sobel, Kukon czy Kaz Bałagane.

Najbardziej intrygującym punktem line-upu jest showcase "SB Maffija Classics", który zapowiadany jest jako specjalny występ z udziałem artystów zaprzyjaźnionych i powiązanych z SB Maffiją od początku istnienia. Podjąłem próbę zgadywanki, na czym mniej więcej może to polegać, jakich raperów możemy się spodziewać i wybrałem umowne 5 utworów, które najchętniej bym z tej okazji usłyszał.

dodano: 2023-08-16 12:55 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Na letniej trasie festiwalowej pojawiają się Siedlce, gdzie w ten weekend odbędzie się wydarzenie o nazwie Hip-Hop Festival Siedlce. Na scenie zobaczymy tam Gibbsa, Kubana, Żabsona i ReTo, wszystko w otoczeniu Zalewu nad Muchawką. Mamy dla Was do wygrania podwójne wejście na ten festiwal!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-08-03 17:16 przez: Redakcja (komentarze: 0)

“Angela, kiedy Ty przestaniesz kłamać?” - wczorajszy live ReTo wywołał w sieci burzę dyskusji, w której można znaleźć dezinformacyjne materiały pochodzące od Angeli P. - osoby podszywającej się pod management rapera. "Wspomniana tworzy wokół siebie wiele wątków oraz fikcyjnych kont w social mediach, gdzie podając się za reprezentantkę interesów zarówno artystycznych jak i prywatnych muzyka wciąga fanów w kreowaną przez siebie rzeczywistość" - czytamy w informacji prasowej od agencji Spacerange, opiekującej się raperem.

Tagi:
dodano: 2023-02-09 11:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)

24 lutego pojawi się album ReTo zatytułowany "Styxxx", od samego początku promocji ReTo zapowiadał że na albumie będzie sporo gości.

Tagi:
dodano: 2023-01-13 08:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)

Od pięciu dni na Instagramie ReTo trwało tajemnicze odliczanie, wraz z jego końcem poznaliśmy odpowiedź co za tym się kryje. 

Tagi:
dodano: 2022-10-06 13:44 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Od początku szerszej kariery ReTo pokazywał się wszędzie w soczewkach lub ciemnych okularach a zakrycie oczu było jego znakiem rozpoznawczym. Było - bo raper postanowił z tym zerwać, co tłumaczy w osobistym wpisie towarzyszącym nowemu singlowi.

Tagi:
video
dodano: 2022-03-25 22:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Chwilę po zmianie agencji chillwagon.co w spacerange otrzymaliśmy pierwszy materiał spod jej szyldu. Jest to album niespodzianka nagrany przez dwójkę reprezentantów chillwagonu, a równocześnie dwójkę popkillerowych Młodych Wilków - ReTo i ZetHę.

Tagi:
video
dodano: 2022-03-23 23:11 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)
fot @cabanoss

Po rebrandingu spacerange (ex chillwagon.co), pojawiło się sporo pytań dotyczących dalszych działań supergrupy chillwagon. Na Q&A przeprowadzonym na instagramowym koncie @spacerange_ można dowiedzieć się, że zespół nigdy nie zaprzestał swoich działań.

video
dodano: 2022-02-10 15:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)
fot. Wojtek Koziara

ReTo publikuje teledysk do utworu BMW, w którym gościnnie udzielił się także Avi. Początkowo, utwór był dostępny jedynie w wersji deluxe płyty “W samo południe”.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-01-27 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 18)

Dostaliśmy pierwsze muzyczne próbki związane z dołączeniem Tedego do chillwagonu. Wczoraj na instastory Borixona oraz ekipy chw pojawiły się relacje ze studia Nobocoto, gdzie pod okiem DJ'a Johny'ego swoje wokale rejestrowali Tede, BRX oraz ReTo.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-31 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj na kanale SBM Label pojawił się tajemniczy filmik zatytułowany "N-LEGACY". W nim mamy okazję usłyszeć urywki takich raperów jak Żabson, ReTo czy Białas.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-29 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)
fot. Wojtek Koziara

ReTo wydał w tym roku długo wyczekiwany solowy album "W samo południe". Tym razem raper nie planuje robić sobie tak długiej przerwy od wypuszczania muzyki - ogłosił, że na następny rok szykuje projekt w duecie z innym MC.

Tagi:

Strony