Kronkel Dom

Kronkel Dom

kategorie:
dodano: 2024-02-02 20:10 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Tytuł, celowo kontrastujący z zawartością, zapowiada wyjątkowe doświadczenie muzyczne, które łączy w sobie świeże brzmienia i fascynujące współprace artystyczne. Cinek, artysta znany z bezpośredniego i odważnego wyrażania swoich myśli, na tym albumie prezentuje się w nowym świetle. Jego charakterystyczny, ostry język łączy się z dotąd nieodkrytą wrażliwością, tworząc unikalną mieszankę emocji i stylów. Album “FAMILY FRIENDLY” to nie tylko odważne teksty, ale również innowacyjne podejście do muzyki rapowej, które z pewnością zaskoczy słuchaczy. Za wizualną stronę albumu odpowiada Wojtek Koziara, ikona polskiej fotografii rapowej. Za dystrybucję albumu odpowiedzialne jest Sony Music Poland.

dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

kategorie:
dodano: 2023-10-28 18:23 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Zapowiedziany na Sun Festival doczekał się premiery. Album Żabsona i Kronkel Doma składa się z 7 utworów. Sam Żabson o płycie wypowiedział się następująco:

"Piątek 27.10 premiera naszego wspólnego z SirMichu EP "MACRODOSING". Zarówno ja jak i Kronkel Dom, obaj jesteśmy hedonistami i zawsze chcemy czerpać z życia pełnymi garściami. "MACRODOSING" nie odnosi się jedynie do pieniędzy, używek czy osiągnięć których zawsze nam mało, lecz także do emocji i przeżyć. Ta płyta to esencja i celebracja naszego stylu życia."

dodano: 2023-10-16 14:50 przez: Redakcja (komentarze: 7)

W sieci ukazał się właśnie klip do nowego singla duetu Żabson i Kronkel Dom – „MMS”. Patrząc na opinie słuchaczy wydaje się, że jest to najmocniejszy singiel raperów w ostatnim czasie. Potwierdza to również fakt, że utwór trafił na okładkę „Trap Strefy”, czyli jednej z największych w Polsce playlist rapowych na Spotify. „MMS” to singiel utrzymany stricte w stylistyce trapowej, co jest odskocznią od singla „Afrodyzjak” utrzymanego w konwencji afrobeatowej.

Jednak singiel „MMS” wywołał duże poruszenie w sieci i rapowym community nie tylko ze względów muzycznych, ale przede wszystkim ze względu na szokujące wręcz wyznanie w wersach Żabsona.

video
dodano: 2023-08-26 17:51 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Po otwierającym promocję "Afrodyzjaku", Żabson i Kronkel Dom powracają ponownie na bicie Sir Micha z bardziej agresywniejszą, dającą do myślenia nawijką. Jak sami powiedzieli, w biznesie muzycznym jak i w każdym innym, można wiele zyskać, jak i wiele stracić. To co jest pewne, to że zawsze ponosisz ryzyko a mimo to warto je podejmować.

wydarzenie
dodano: 2023-07-19 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

To już 5 lat od kiedy otworzyła się jedna z ciekawszych imprezowych przestrzeni w Warszawie. W ten weekend Lunapark obchodzi swoje urodziny i szykuje sporo atrakcji!

video
dodano: 2021-12-31 18:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanał GM2L trafił nowy singiel Kronkel Doma. Gościnnie w numerze udzielił się Alberto, a za jego produkcję odpowiadają Syru i Swizzy.

video
dodano: 2021-10-22 19:26 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Kolejne combo z obozu GM2L. Tym razem rozpędzający się w polskich numerach Kronkel Dom zaprasza do współpracy Bibicia, co daje chwytliwy banger "Narco Trafficante".

video
dodano: 2021-09-03 14:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Assane Diop" to drugi singiel niemieckiego rapera z polskimi korzeniami na kanale GM2L. Kawałek wyprodukował ACHPRODD.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-30 14:54 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Kronkel Dom większość swojego życia spędził w Niemczech, dokąd wyjechał z mamą w wieku sześciu lat. W zeszłym roku postanowił jednak wrócić do ojczyzny i już z Warszawy wypuścił ostatni singiel pt. „AHU!" Przy powstawaniu tego utworu uczestniczyli Deemz oraz NOCNY.

video
dodano: 2021-06-17 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Kronkel Dom, niemiecki MC z polskimi korzeniami od początku kariery podkreślał swój związek z Polską. Teraz otrzymaliśmy od niego w pełni polski singiel - "AHU!" na bicie Deemza i NOCNEGO.