Żabson stracił 300 000 zł - szczere wyznanie w nowym singlu

dodano: 2023-10-16 14:50 przez: Redakcja (komentarze: 7)

W sieci ukazał się właśnie klip do nowego singla duetu Żabson i Kronkel Dom – „MMS”. Patrząc na opinie słuchaczy wydaje się, że jest to najmocniejszy singiel raperów w ostatnim czasie. Potwierdza to również fakt, że utwór trafił na okładkę „Trap Strefy”, czyli jednej z największych w Polsce playlist rapowych na Spotify. „MMS” to singiel utrzymany stricte w stylistyce trapowej, co jest odskocznią od singla „Afrodyzjak” utrzymanego w konwencji afrobeatowej.

Jednak singiel „MMS” wywołał duże poruszenie w sieci i rapowym community nie tylko ze względów muzycznych, ale przede wszystkim ze względu na szokujące wręcz wyznanie w wersach Żabsona.

Raper bowiem przyznał się, że jego ostatnia trasa koncertowa nie była takim sukcesem, jakiego każdy mógłby się spodziewać. Żabson mówi wprost, że na trasie promującej album „Ostatni Ziomal” stracił 300 tysięcy złotych, co jest porażającą wręcz sumą. Zacytujmy zresztą samego rapera: „Na trasie Ostatni Ziomal byłem w plecy 300 koła/ Dla mnie to niewielka cena, by spełnić marzenia gnoja/ Była dwupiętrowa scena, choć się nie wyprzedał Torwar/ Taka szczera jest ta scena, kto by o tym zarapował? Nikt.”

Klip do singla wydanego przez Internaziomali oraz Kronkel Doma i dystrybuowanego przez Warner Music Poland obejrzycie poniżej.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Patryk L.
Nie nazywajcie afrodyzjaku afrotrapem. No proszę was. Afrotrap to jest Niska albo czasami Maitre GIMS, a nie to wycie ala discopolo
zBogiem
Amen ^^
Up
A mógłbyś wypunktować swój sprzeciw? Słucham rapu 20 lat, pewnie i afrotrap, ale nie jestem w niego wczuty i nie wiem jak kreuje się w tym odłamie brzmienie i tematykę. Co mi po Twoim komentarzu oraz co po nim dla redakcji, skoro przedstawiłeś jedynie sprzeciw?
Grande Props
Treść trapowa pod produkcje zainspirowane brzmieniami z różnych rejonów Afryki. Tutaj widzimy discopolową tematykę pod brzmienie ala house/dancehall i wycie na autotune bez umiejętności śpiewu. Nie chce mi się więcej tłumaczyć bo to cała historia podgatunku
bonus tps
Brawo dla tego pana, właśnie takich ludzi nam trzeba.
Anonim
No szkoda mi go bardzo, przeliczył się z hypem przez raperskie przekalkulowane ego i tyle.
wTF
jedno pytanie mam, co to za pazie ? tak btw brzmi to jak podkład do reklamy papieru toaletowego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>