Żabson zakończył "Ostatni Ziomal Tour" - zdjęcia z Poznania

wydarzenie
dodano: 2023-04-26 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

"Założyciel wytwórni Internaziomale zagra 4 halowe, limitowane koncerty i każdy z nich to będzie wyniesienie niesamowitej energii koncertowej Żabsona, z której jest doskonale znany, na całkiem nowy poziom. Artysta przygotowuje na te spotkania wyjątkową oprawę audiowizualną, a klimat występów będzie spójny z nowym materiałem jak nigdy dotąd. Daj się zabrać na planetę Ostatniego Ziomala i przeżyj z nami tę muzyczną eksplorację." - czytaliśmy w zapowiedziach tej trasy, natomiast po jej zakończeniu Żabson pisał m.in. "Wspaniale było spełnić swoje marzenie o oprawie rodem z amerykańskich koncertów i jestem wdzięczny że było mi dane dojść do takiego poziomu który mi na to pozwolił. Ta trasa już zawsze będzie w mojej pamięci jak wasze uśmiechy po koncertach."

Ostatni Ziomal Tour już za nami - a sprawdźcie jak na zdjęciach wyglądał piątkowy koncert w Poznaniu, przedostatni etap trasy.

Zdjęcia wykonał Jakub Szarzyński.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z agencją Winiary Bookings, która w najbliższym czasie organizuje także koncerty Octaviana, Benny'ego The Butchera czy WIKI'ego - wszystkie znajdziecie na ich profilu na FB.

Galeria

oldschool digga
Opamiętajcie się k**wa z promowaniem tego szamba. Tęsknie za czasami Spinnera. Naprawdę...
Kuciapens Kuciapnik
jaki kraj taki Asap Rocky
MAD-A
Zmieńcie lepiej nazwę na Popkiła. Również tęsknię za czasami Spinnera. W złą stronę to wszystko poszło...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>