Żabson z emocjonalnym singlem dedykowanym swojemu tacie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-03-24 16:25 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)
żabson

Żabson w emocjonalnym singlu przedstawia słuchaczom swoje najbardziej wrażliwe oblicze. Nowy utwór dedykuje swojemu zmarłemu tacie.

"Tato" to najbardziej osobisty utwór w dorobku Żabsona. Wsłuchując się w tekst można odnieść wrażenie jakbyśmy czytali list, który raper kieruje do swojego taty. Utwór prowadzony jest przez melodię gitary akustycznej nagranej przez Marcina Patrzałka. 

- Dzisiaj premiera najważniejszego numeru z tej płyty jak nie ogólnie najważniejszego w mojej karierze. Muzyka zawsze była dla mnie sposobem na radzenie sobie z emocjami i na wyrażenie ich. Długo we mnie kłębiły się emocje związane ze śmiercią mojego Taty i nie wiedziałem jak sobie z tym poradzić, ale ten numer mimo trudności jakie miałem podczas nagrywania przywołał we mnie wiele dobrych wspomnień związanych z Nim. Myślę, że Tata gdzieś tam na mnie spogląda i jest dumny. Ja jestem dumny z tego że miałem takiego Tatę i jestem mu wdzięczny za całą wiedzę i miłość, którą mi przekazał i za to, że rozwijał we mnie ciekawość do świata i zawsze motywował do poszerzenia swojej wiedzy o świecie. Ostatnio mi ciężko, nie trudno zauważyć że ludzie się ode mnie odwrócili i jestem jakimś wrogiem publicznym nr 1. Utwory takie jak ten przypominają mi co naprawdę ma znaczenie i po co to robię. Kocham Cię Tato, spoczywaj w pokoju - komentuje premierę raper. 

Już 1.04. rusza trasa Ostatni Ziomal Tour - bilety znajdziecie tutaj. Żabson zagra na niej 4 duże koncerty w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Gdańsku. Na instagramie @popkillerpl możecie wygrać bilety na tę trasę.

CO ZMIENIA SIĘ W POPKILLERACH? - o idei AllSchool Awards

Tagi: 

LL
Wszystko ok ale mi najbardziej tu się nie podoba i to w H.j po 1 bit po 2 flow po 3 autotune jakby jeszcze ten zabson potrafił rymowac A tu sam autotune i to najbardziej mnie tu irytuje tyle w tym temacie
HCnnD
Widać autorze że jesteś młody niedawno napisałem komentarz o zabosoniku ale nie opublikował go dlaczego? Czyżby za dużo trspu nasluchalo się bo na razie to ty chyba nie masz zielonego pojęcia o rapie i jeszcze dajesz news o tym zlamasie który nie nic wspólnego z rapem ale Ty musisz opublikować zapłon

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>