Quebonafide

Quebonafide

video
dodano: 2023-03-03 22:11 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Na ostatniej prostej przed premierą "Adwokata Diabła" Malik Montana publikuje osobisty i sentymentalny singiel "Na jedną kartę" z udziałem Quebonafide. Numer powinien trafić do słuchaczy szukających w rapie emocji.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-12-21 14:11 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)

'SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ" to numer, w którym Quebonafide zdjął maskę nieśmiałego chłopca przybraną na czas promocji swojego albumu "Romantic Psycho". W numerze pojawił się wers, który nie do końca przypadł Mariuszowi Jopowi.

Tagi:
kategorie: Polska, News
dodano: 2022-11-11 18:00 przez: Michael Moch (komentarze: 1)
fot. Portal Spożywczy

Quebonafide zgarnął aż dwie nagrody dla Miss Ti podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-08 15:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 1)

Sebastian Fabijański zastanawiał się w najnowszym wywiadem nad szansami na walkę z Quebonafide na gali Fame MMA, gdzie sam podpisał kontrakt. Raper z Ciechanowa jednak szybko ucina ten temat.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-11-07 14:38 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 11)

Sebastian Fabijański zaskoczył w weekend pojawiając się w oktagonie Fame MMA i zapowiadając walkę pod postacią swojego alter ego. Z kim się zmierzy? W wywiadach wywołano temat Quebonafide, którego aktor-raper już dissował.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-11-06 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 14)

Rapowe supergrupy to temat, który zawsze rozgrzewa emocje a fani uwielbiają zastanawiać się co wyszłoby z połączeń gwiazd z absolutnego topu. W najnowszej rozmowie z Pezetem padł bardzo ciekawy wątek dotyczący hipotetycznego projektu na szczycie...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-12 11:28 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Kilka dni temu informowaliśmy o sądowej rozprawie między Quebonafide i Teen Kasią, związaną z oskarżeniem o wykorzystanie wizerunku w utworze "Teen Kasia". Teraz Quebo zdradził, że pierwszy wyrok już zapadł.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-05 07:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Quebo informował już wcześniej, że była aktorka filmów dla dorosłych postanowiła pozwać go za wykorzystanie jej wizerunku w singlu "Teen Kasia" - wersy na ten temat padły nawet w głośnej zwrotce do "Papugi" ("Nic już tu nie mogę stracić/skoro nawet gwiazda porno chce puścić bez gaci mnie"). Jak się okazuje sprawa faktycznie trafiła do sądu.

dodano: 2022-08-22 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Co to było za starcie! Na Bitwie o Południe udział wzięli Jakub Grabowski oraz Filipek, obaj też spotkali się w wielkim finale. Dwukrotnie zwyciężył Filipek, który okrzyknięty został przez Quebo na Twitterze nowym szefem QueQuality. Co miał do powiedzenia wygrany?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Relacje
dodano: 2022-06-05 22:21 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Wczoraj Jakub Grabowski zagrał swój pierwszy plenerowy koncert w ramach "Mega Hip-Hop Tour" - wystąpił w Lubochni na Festiwalu Masła, jako support Nowatora. Co się tam działo? Na miejscu był jeden z naszych czytelników i fan Quebo, Krzysiek ala Kinek Kellermann. Sprawdźcie jak z jego perspektywy wyglądało całe wydarzenie:

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-06-05 18:14 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Quebonafide zapowiadał, że po zakończeniu trasy "Psycho Relations" będzie miał dla fanów nowe wieści. No i są - otrzymaliśmy dość obszerne oświadczenie z kilkoma zaskakującymi fragmentami, a także utwór, który można było usłyszeć na finał koncertów z trasy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-05-09 23:11 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)
fot. Kamil Kotarba

Trwa trasa Psycho Relations Tour, promowana także jako Ostatnia Trasa Quebonafide. Ciechanowski raper przygotował dla fanów wyjątkowe show, a jako że prosił o brak spoilerów w trakcie trasy to na razie nie będziemy wchodzić w szczegóły - ale uwierzcie, że warto odwiedzić któreś z pozostałych miast.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-06 22:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na kanał QueQuality wylądowała dzisiaj tajemnicza zapowiedź, w której mamy okazję zobaczyć Quebonafide, natomiast parę dni temu MC założył konto na Twitterze, gdzie również opublikował krótkie video. Czyżby raper nadchodził z następcą "ROMANTICPSYCHO"?

Tagi:
video
dodano: 2022-01-07 16:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Jak się okazuje, pierwotna wersja "Benz-Dealera", którą jakiś czas temu Forxst sprzedał w formie tokena NFT, trafiła w ręce SBM Label. Wytwórnia natomiast przekazała szkic utworu doKinny'ego Zimmera, który dziś został ogłoszony nowym członkiem labelu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-01-06 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 15)

Rap jest coraz popularniejszy wśród naszych piłkarskich reprezentantów, którzy dzielą się publicznie swoimi rekomendacjami. Tym razem rąbka tajemnicy uchylił Arek Milik.

Strony