Quebonafide

Quebonafide

video
dodano: 2021-06-07 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Quebonafide nie mógł w tym roku być z nami na gali, a po odbiór nagrody wysłał nieoczekiwanego zastępcę - youtubera, podróżnika i internetowego aktywistę Krzysztofa Gonciarza, z którym (jak się dowiedzieliśmy) akurat coś nagrywał. Sprawdźcie co miał do przekazania.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-26 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Jakiś czas temu Quebonafide wyśmiał pomysł Wojtka Goli o jego walce z Fabijańskim na Fame MMA. Teraz podczas wizyty w studiu RapNews Fabijański przyznał, że chętnie zmierzyłby się z Quebo w formule RapNokaut.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-15 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wojtek Gola, czyli jeden z włodarzy Fame MMA w nowym odcinku Dużego w Maluchu zdradził, że chętnie zobaczyłby Quebonafide na gali oraz, że ma nawet już dla niego przeciwnika. Raper bez słów dał do zrozumienia, co myśli o tym pomyśle.

Tagi:
dodano: 2021-05-13 17:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W końcu fani będą mieli okazję usłyszeć "ROMANTICPSYCHO" na żywo. Quebonafide został dziś ogłoszony główną gwiazdą festiwalu Rap Stacja, który w tym roku odbędzie się w Sławie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-29 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niedawno Sentino skarżył się swoim fanom, że nigdy nie otrzymał obiecanej zapłaty za swój featuring w kawałku "ŚWIATTOMÓJPLACZABAW". Teraz raper opowiedział dokładniej jak wyglądała jego współpraca z Quebo.

video
dodano: 2021-03-03 20:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Smolasty wrócił do rapu, Mielzky przerwał ciszę, Quebo i Mata zgarnęli ważne wyróżnienia, a Żabson nie dość, że wjechał z mixtape'em na szczyt OLiS to jeszcze wprowadził na viralowe szczyty Young Leosię. Luty obfitował w rapowe wydarzenia, co podsumujemy sobie w ramach specjalnego podcastowego wydania Magazynu Popkillera, oczywiście na żywo. A z nami doborowe i barwne grono - gośćmi Hirka Wrony będą Maciek Dobkowicz (6:45), Warga oraz Patryk Roszyk (Sajko). Ruszamy o 20:30!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-03-02 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Niedawno Brodka udzieliła się gościnnie w singlu PRO8L3M-u "Żar", a teraz sporo wskazuje na to, że gościem jej nowego numeru będzie Quebonafide. Wokalistka zapowiedziała teledysk do kawałka "Game Changer", natomiast Quebo wstawił z nią zdjęcie z planu tego klipu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2021-02-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 30)

"Lovesong" i "polski rap" to połączenie oferujące nam często kopalnię żenady i festiwal cringe'u - ale nie zawsze. Poza przaśnymi i patetycznymi piosenkami ukazało się też trochę utworów, które wykraczają poza miałkość, banał i ujmują temat miłości w sposób, który może zrobić wrażenie także na starszym słuchaczu - Walentynki to idealna okazja, by przypomnieć niektóre z nich.

video
dodano: 2021-02-11 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pora na Magazyn Popkillera, w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek! Dziś mamy dla Was więcej newsów, bo w ostatnich dniach działo się dużo... Komentujemy wyróżnienia i rekordy Quebo czy Maty, opowiadamy o debiutującym Miszelu czy powrocie Mielzky'ego, ale także przyglądamy się ważnym rocznicom - 15-leciu śmierci J.Dilli oraz 17-leciu debiutu Kanyego Westa.

Gościem tygodnia jest natomiast Tau, a we fragmencie wywiadu (całość już w weekend) usłyszycie m.in. o korzeniach jego znajomości z Hirkiem, o szukaniu winylowych sampli na saksach oraz o znaczeniu O.S.T.R.'a i jego muzyki w życiu Tau.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dopiero co informowaliśmy was, że Tymek zgarnął diament za singiel "Język Ciała", a teraz mamy dla was kolejną dobrą wiadomość. Wytwórnia QueQuality poinformowała dzisiaj w humorystyczny sposób, że "ROMANTICPSYCHO" Quebonafide zdobyło diamentową płytę.

Tagi:
video
dodano: 2021-02-04 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rapowy Internet żył w ostatnich tygodniach poszukiwaniami "Benz Dealera". Czy wspólny utwór Quebonafide i Tommy'ego Casha jednak się ukaże? A może już się ukazał tylko nikt nie może go znaleźć? Czy Quebo podpowiada czy trolluje? Nad tym wszystkim zastanawiali się goście podcastowego podsumowania stycznia, zorganizowanego w ramach Magazynu Popkillera.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-29 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wczoraj pisaliśmy wam o możliwej nowej akcji promocyjnej płyty Quebo. Również wczoraj późnym wieczorem okazało się, że mieliśmy do czynienia z trollem, a cała "akcja" to internetowy żart jednego z internautów.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-28 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Od dwóch dni na tajeminczym kanale poprowadzonym w całości w języku japońskim pojawiają się krótkie filmiki zawierające przesterowane snippety numerów Quebo. Nazwa kanału po przetłumaczeniu może oznaczać tytuł nadchodzącej płyty ciechanowskiego rapera. Czyżby oznaczało to start kolejnej akcji promocyjnej szefa QueQuality?

Tagi:
video
dodano: 2021-01-27 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po odcinkach live wracamy do telewizyjnej formuły Magazynu Popkillera! Dziś Otsochodzi opowiada o kulisach współpracy z Eisem, Hirek Wrona wspomina Kobe Bryanta na rocznicę śmierci, Cezary Pazura czyta "Bubbletea" Quebonafide, a Mr. Polska w wywiadzie tygodnia szczerze opowiada o swojej tęsknocie za Polską, szukaniem korzeni i walce z depresją.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-07 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Michał Wiśniewski był obecny na słynnym wyjeździe do Kijowa, który zaowocował klipem do numeru Kukona i Quebo "PIJE WÓDE I SŁUCHAM ICH TROJE". Artysta zdradził w najnowszym wywiadzie dla serwisu Pomponik swoje wrażenia z tej imprezy.

Strony