Quebonafide

Quebonafide

dodano: 2022-08-22 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Co to było za starcie! Na Bitwie o Południe udział wzięli Jakub Grabowski oraz Filipek, obaj też spotkali się w wielkim finale. Dwukrotnie zwyciężył Filipek, który okrzyknięty został przez Quebo na Twitterze nowym szefem QueQuality. Co miał do powiedzenia wygrany?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Relacje
dodano: 2022-06-05 22:21 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Wczoraj Jakub Grabowski zagrał swój pierwszy plenerowy koncert w ramach "Mega Hip-Hop Tour" - wystąpił w Lubochni na Festiwalu Masła, jako support Nowatora. Co się tam działo? Na miejscu był jeden z naszych czytelników i fan Quebo, Krzysiek ala Kinek Kellermann. Sprawdźcie jak z jego perspektywy wyglądało całe wydarzenie:

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-06-05 18:14 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Quebonafide zapowiadał, że po zakończeniu trasy "Psycho Relations" będzie miał dla fanów nowe wieści. No i są - otrzymaliśmy dość obszerne oświadczenie z kilkoma zaskakującymi fragmentami, a także utwór, który można było usłyszeć na finał koncertów z trasy.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-05-09 23:11 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)
fot. Kamil Kotarba

Trwa trasa Psycho Relations Tour, promowana także jako Ostatnia Trasa Quebonafide. Ciechanowski raper przygotował dla fanów wyjątkowe show, a jako że prosił o brak spoilerów w trakcie trasy to na razie nie będziemy wchodzić w szczegóły - ale uwierzcie, że warto odwiedzić któreś z pozostałych miast.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-06 22:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na kanał QueQuality wylądowała dzisiaj tajemnicza zapowiedź, w której mamy okazję zobaczyć Quebonafide, natomiast parę dni temu MC założył konto na Twitterze, gdzie również opublikował krótkie video. Czyżby raper nadchodził z następcą "ROMANTICPSYCHO"?

Tagi:
video
dodano: 2022-01-07 16:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Jak się okazuje, pierwotna wersja "Benz-Dealera", którą jakiś czas temu Forxst sprzedał w formie tokena NFT, trafiła w ręce SBM Label. Wytwórnia natomiast przekazała szkic utworu doKinny'ego Zimmera, który dziś został ogłoszony nowym członkiem labelu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-01-06 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 15)

Rap jest coraz popularniejszy wśród naszych piłkarskich reprezentantów, którzy dzielą się publicznie swoimi rekomendacjami. Tym razem rąbka tajemnicy uchylił Arek Milik.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-31 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Wczoraj wieczorem Quebonafide i Kukon niespodziewanie ogłosili, że już dziś otrzymamy nowe efekty ich współpracy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-21 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Quebonafide już od paru lat nie jest zbyt aktywny w social mediach, dlatego fani bacznie go obserwują i żadna jego aktywność nie uchodzi ich uwadze. Raper dziś zaskoczył swoją wizytą w Szkole Podstawowej Nr. 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie, gdzie pojawił się na jednej z klasowych Wigilii.

Tagi:
dodano: 2021-10-26 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Instagramowe zasięgi polskich raperów cały czas rosną. Już jakiś czas temu Quebonafide jako pierwszy przekroczył milion obserwujących na swoim profilu, a w ostatnim czasie dołączyła do niego kolejna dwójka.

dodano: 2021-10-12 14:10 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 9)

Zaskakujące wieści od Quebo. Otrzymujemy info o trasie przesuniętej przez lockdowny, która ma być... ostatnia.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-28 23:36 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 9)

Quebonafide przekroczył dziś 2 miliony miesięcznych słuchaczy na Spotify, jako drugi raper po Macie. Z tej okazji opublikował nowe nagranie... dość osobliwe.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-18 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Sentino dograł się do numeru "ŚWIATTOMÓJPLACZABAW" Quebonafide, gdzie położył refren. Po czasie wyszło, że raperzy podpisali umowę w sprawie dogrania się do kawałka, która opiewała na 5000 zł. Alvarez ujawnił jakiś czas temu, że pieniędzy dalej nie otrzymał, natomiast wczoraj stwierdził, że jego cierpliwość się skończyła, a dokumenty będą rozpatrywali jego prawnicy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-02 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Pod koniec zeszłego roku Quebo wydał singiel "TEEN KASIA", którego tytuł nawiązuje do pseudonimu polskiej byłej aktorki porno. Jak wynika z linijek rapera z ostatniego singla Maty "Papuga", szef QueQuality został pozwany przez byłą gwiazdę filmów dla dorosłych.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Wywiady
dodano: 2021-09-02 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Papuga" rozsiadła się na szczycie karty na czasie YT, będąc kolejnym pomysłowym i wysokobudżetowym klipem z nowego albumu Maty. Za jego reżyserię i scenariusz odpowiada Igor Ignacy Leśniewski. Sprawdźcie, czego udało nam się dowiedzieć od niego o całej produkcji!

Strony