Frosti

Frosti

dodano: 2021-07-23 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 1)
fot. Roch Jasnos

Dziś w nocy w sieci pojawił się pierwszy teledysk nowego reprezentanta SPÓŁKI ZOO. Włodar, bo o nim mowa, zaprezentował się słuchaczom numerem pod tytułem "Się wjeżdża", za którego produkcję odpowiada Pedro.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-21 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Frosti zorganizował na swoim Instagramie Q&A, podczas którego poruszył parę ciekawych kwestii. Raper m.in. wskazał 3 najlepsze polskie raperki, zdradził za jaką kwotę wystąpiłby na Fame MMA oraz opowiedział o paru szczegółach dotyczących nadchodzącego mixtape'u SP ZOO.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-15 12:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Spacer" to nowy singiel członka Spółki ZOO, który powstał na 2-stepowym bicie Kushy. Numer został nagrany przed zluzowaniem obostrzeń i jest wyobrażeniem wypadu rapera do ulubionych knajp, barów i innych miejsc.

Tagi:
dodano: 2021-02-09 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Warszawski MC i Młody Wilk szóstej edycji opublikował dzisiaj czwarty singiel ze swojej trzeciej solowej płyty, a wraz nim ruszył preorder albumu. "TGV" z gościnnym udziałem Michała Szczygła zapowiada krążek "Albert Trapstein", który ukaże się nakładem Def Jamu.

kategorie:
dodano: 2021-02-09 13:39 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Choć z ksywki znika Rege a z wagi kilogramy to ciężar punchy wzrasta do kwadratu. Iloczyn melodyjnych, drillowych oraz trapowych utworów w połączeniu z melancholijnymi wrzutami daje wynik wysoko dodatni. "Albert Trapstein" to trzeci, solowy album rapera, który jest niewątpliwie najbardziej dojrzałym materiałem artysty.

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2021-01-18 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Do sieci trafił remix drugiej części głośnego posse-cuta "Życie Warszawy". Tym razem nie otrzymaliśmy żadnych nowych zwrotek członków Hemp Gru. Zespół zaprezentował natomiast młodą gwardię Warszawy, głównie reprezentujących uliczny nurt.