White Widow

White Widow

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2023-09-21 12:39 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Ostatni singiel White Widow mogliśmy usłyszeć w marcu, wtedy miała miejsce premiera "Speed Racing". Od tego czasu minęło kilka miesięcy i chłopaki z Łodzi wracają w pełni sił, aby zaprezentować numer na zakończenie ciepłych dni.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-26 16:09 przez: Redakcja (komentarze: 3)

W czerwcu w Warszawie odbędzie się dedykowany nowej fali polskiego trapu Members Only Festival, na którym wystąpią Rusina, Young Multi, Zeamsone, White Widow, Asster, Vkie i wielu innych graczy.

W tym roku festiwal postawił odświeżyć nieco oldschoolową formę promocji, stawiając na klasyczny cypher, do którego zaproszono Rusinę, Asstera, Yung Adisza oraz Kosiora i Barego ze składu White Widow - utwór wyprodukowali Learnhowtohustle oraz Lister, a całość przyozdobiono typowo cypherowym video, nagranym w Pradze Centrum, gdzie odbędzie się festiwal. A jak mówią organizatorzy - to nie koniec muzycznych niespodzianek związanych z Members Only.

video
kategorie: Polska, News, Trap
dodano: 2023-04-04 20:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
White Widow

White Widow w składzie Kosior, Bary, Macias i Chłopiec wydali nowy utwór "Speed Racing". 

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, R&B, Relacje
dodano: 2023-01-24 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Warner Music Poland otworzyło 2023 rok hucznym wydarzeniem - na zamkniętym czwartkowym evencie w warszawskiej Butelkowni na terenie Placu Konesera pojawiło się wiele gwiazd, a wytwórnia poinformowała o nowych ruchach i planach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-12-11 22:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 3)
alberto macias

Alberto przegrał na ostatniej gali High League z Paweł Tyburskim - na przegraną podopiecznego Malika zareagował w bardzo wymowny sposób Macias, który wdał się w ostrą wymianę zdań z Alberto i Josefem Bratanem przed niedawną walką z drugim z nich. 

dodano: 2022-12-04 09:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Jak co roku social media zalały podsumowania roku przygotowane przez Spotify. Tym razem większość kategorii została zdominowana przez rap, a dokładniej przez członków SBM Label. My jak co roku postanowiliśmy zebrać personalne listy raperów, którymi podzielili się na swoich social mediach.

dodano: 2022-10-11 18:09 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Po ogromnym sukcesie debiutanckiej płyty, White Widow w składzie Kosior, Bary, Chłopiec oraz Macias, wracają do fanów z długo wyczekiwanym drugim albumem grupy pod tytułem "Parę głów dalej". Na albumie usłyszymy również gościnki Rusiny, Vkiego, Pako, Astrogrxala, 49YB oraz ekipy Gugu Gang.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-17 21:11 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Sportowa rywalizacja stopniowo zmieniła się w mocny osobisty konflikt między raperami i ich ekipami. Josef Bratan i Macias z White Widow zmierzyli się właśnie w oktagonie High League.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-14 20:01 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 14)

Atmosfera przed starciem Josefa Bratana i Maciasa na gali High League robi się coraz ostrzejsza. W trakcie trwającej konferencji miała miejsca kąśliwa wymiana zdań między raperami, w trakcie której do stołów podszedł Alberto i zaatakował Maciasa.

video
dodano: 2022-09-10 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Beef" to kolejny singiel od łódzkiej ekipy White Widow, która jest w ostatnich miesiącach na fali. Utwór jest specjalnym wsparciem dla Maciasa przed nadchodzącą walką z Josefem Bratanem na High League.

video
dodano: 2022-06-05 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"HA HA HA HA" to nowość od Frostiego stworzona w kooperacji z White Widow na bicie Pedro, Francisa i Florego. Video wyprodukował Czajnik.

video
dodano: 2022-01-15 10:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Vkie nie zwalnia tempa po projekcie "Dżungla". Reprezentant podziemnej sceny trapowej łączy siły z Maciasem z ekipy White Widow w bezkompromisowym singlu "Nie miej pretensji".

dodano: 2021-11-26 16:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W dzisiejszym natłoku muzyki ciężko przebić się pośród najgłośniejszych ksywek, a wiele dobrej muzyki nie jest w stanie skupić wystarczająco uwagi. Wsparcie dla artystów z potencjałem oferuje nowo powstała playlista Level Up na Spotify, która ma prezentować cotygodniowy przegląd nowości od osób, które mają szansę, by w przyszłości rozbłysnąć i wjechać w mainstream.

Popularność playlisty rośnie i obserwuje ją ponad 7000 osób. Dziś pojawiło się czwarte notowanie, a kto się w nim znalazł?

video
dodano: 2021-10-25 22:58 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Rosnąca w siłę łódzka ekipa White Widow przyzwyczaiła nas do ostrych i bezkompromisowych bangerów - teraz zaskakuje więc singlem "Diego", w którym pierwsze skrzypce gra Bary a numer ukazuje dla odmiany bardziej emocjonalną i rodzinną stronę WW.

Tagi: