Vin Vinci

Vin Vinci

kategorie:
dodano: 2024-04-12 16:24 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

"Vandal Mixtape", to mixtape, który powstawał podczas prac nad projektem "Virtus".

współpraca płatna
dodano: 2024-03-31 14:37 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W największe katolickie święto Zmartwychwstania Pańskiego, Bozon Records serwuje słuchaczom trzeci singiel z "Remedium II". Tym razem gościnnie pojawia się Vin Vinci, a teledysk po prostu trzeba zobaczyć.

Raperzy przenoszą się w nim do świata westernu, niosąc zarazem uśmiech, radość i pozytywny nastrój.

kategorie:
dodano: 2024-03-29 08:19 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Vin Vinci powraca z kolejnym albumem! Po bardzo dobrze przyjętych przez słuchaczy płytach "Vandal Vibe" oraz "Dokument Tożsamości" nadszedł czas na projekt o tytule "Virtus". Reprezentant ekipy Vandal Vibe zdążył przyzwyczaić nas już do chwytliwych refrenów, pełnych emocji tekstów oraz przede wszystkim do tego, że w swoich utworach przedstawia swoje spojrzenie na świat oraz poglądy w bezkompromisowy sposób. Na albumie "Virtus" nie będzie inaczej.

video
dodano: 2021-04-15 20:06 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Tym razem Sentino postanowiła zaatakować Step Armia, cztli reprezentacja Step Records złożona z Intruza, Dawida Obserwatora, Vin Vinciego i Episa DYM KNF. "Sejczento" to track, w którym raperzy m.in. stają w obronie obrażanych wcześniej osób przez Sentino na jego instagramowych live'ach.

video
dodano: 2020-10-31 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ośmiu rapowych żołnierzy (dziewięciu w wersji utworu, która znajduje się na platformach streamingowych), Phono na bicie i moc soczystych, pełnokrwistych wersów - Step Armia rozpoczyna swą szarżę od mocnego bangera! To pierwszy singiel promujący nadchodzący projekt „Prima Sort”, który ujrzy światło dzienne już 4 grudnia. Za realizację teledysku odpowiada Easymonday.