szymi szyms

szymi szyms

kategorie:
dodano: 2024-05-17 08:58 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

„Każda doje*ana płyta potrzebuje kontynuacji” - tymi słowami Szymi Szyms otwiera swój najnowszy solowy album. Po kilku muzycznych sukcesach raper postanawia wrócić do korzeni, na co dowodem ma być nadchodzący sequel jego kluczowego krążka. Wydany w 2019 roku STAYPE. to dziś biały kruk w polskim podziemiu rapowym. Przełomowa dla artysty płyta rzuciła niegdyś nowe światło na jego karierę. STAYPE2. jest więc projektem szczególnym, swoistym puszczeniem oka do wiernych odbiorców. Album obrazuje drogę, jaką przeszedł Szymon zarówno jako człowiek jak i twórca.

video
dodano: 2023-10-09 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Szymi Szyms wydał w tym roku wspólny album z OsaKą, teraz wraca w solowej odsłonie. Po albumach w QueQuality wraca też na własny kanał pod szyldem indahouse. "Kochaj albo zabij" to mocny, szczery i bezkompromisowy singiel bez gryzienia się w język.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-23 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Szymi Szyms i OsaKa w drodzę na Wigilię organizowaną przez QueQuality wpadli na nietypowy sposób na danie fanom kilku prezentów...

video
dodano: 2022-01-28 14:28 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Do premiery BRZYDKIE, czyli nadchodzącego materiału Szymiego Szymsa dzieli nas zaledwie tydzień, jednak zawodnik QueQuality nie pozostawia fanów bez niczego i zaprasza na premierę utworu MŁODY SZYMSIOR.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-01-25 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Szymi Szyms na koniec listy gości swojego nowego materiału zostawił osobę wyjątkowo dla niego ważną... Ubiegłoroczny Młody Wilk opublikował zdjęcie zrobione, gdy miał 10 lat i opatrzył je osobistym opisem:

video
dodano: 2021-12-29 17:43 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Szymi Szyms nie zwalnia tempa i kontynuuje promocję swojego nadchodzącego wydawnictwa "BRZYDKIE". Tym razem reprezentant QueQuality zaprasza na "ASAKURĘ" - singiel stworzony wraz z Opałem.

video
dodano: 2021-10-18 17:16 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Szymi Szyms serwuje klip do pierwszego, tytułowego singla z gościnnym udziałem ZetHy, zwiastujący drugi solowy album pt. "Brzydkie".

video
dodano: 2021-08-23 13:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się teledysk „Maltańskie tango”. W mocno imprezowym numerze z zacięciem klubowym pojawili się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa oraz Szymi Szyms.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-08-06 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W lipcu część ekipy QueQuality odwiedziła słoneczne wyspy Malty i Gozo, gdzie powstał numer "DOZOBAGOZO" do którego spontanicznie powstał teledysk. CDN..." - czytamy w opisie. Co sugerowałoby, że to nie ostatni wspólny utwór tej piątki...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-27 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ekipa Szymiego Szymsa postanowiła wesprzeć zbiórkę dla chorego na nowotwór 12- letniego Wiktora Lewickiego i wystawiła na licytację specjalny pakiet swoich wydawnictw w wersjach niedostępnych już do normalnego zakupu.

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

video
dodano: 2021-03-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak postanowili pójść w trójkowym numerze w tak zaskakującą stronę? I jaki dokładnie był jego koncept? Zapraszamy za kulisy "Pierwszego razu" nagranego na bicie St. Elmo! 

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

video
dodano: 2021-03-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trzeci ćwiartkowy singiel i... dla odmiany trochę sentymentalnego nastroju. "Pierwszy raz" Janusza Walczuka, Szymiego Szymsa i Hodaka to powrót do starych czasów i beztroskich przygód, a producentem singla jest St. Elmo, który w inicjatywie Młodych Wilków zaznaczył się na samym jej początku - to on odpowiadał za bit do hitowego "Hajlajfu" nagranego przez Białasa i Solara w pierwszej edycji akcji.

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

dodano: 2021-03-06 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Oprócz tego, że akcja Młodych Wilków jest dobrą okazją do pokazania się dla młodych artystów, to spełnia jeszcze jedną ważną funkcję o której często zapominamy - integracyjną. Artyści często nawiązują między sobą dobre relacje, które prowadzą do wspólnych kooperacji. Tak się stało również w przypadku tej edycji. W ramach ogłoszenia Szymi Szymsa kolejnym Młodym Wilkiem Kara podzieliła się pozytywnymi wrażeniami na temat jego osoby.

Strony