indahouse

indahouse

kategorie:
dodano: 2024-05-17 08:58 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

„Każda doje*ana płyta potrzebuje kontynuacji” - tymi słowami Szymi Szyms otwiera swój najnowszy solowy album. Po kilku muzycznych sukcesach raper postanawia wrócić do korzeni, na co dowodem ma być nadchodzący sequel jego kluczowego krążka. Wydany w 2019 roku STAYPE. to dziś biały kruk w polskim podziemiu rapowym. Przełomowa dla artysty płyta rzuciła niegdyś nowe światło na jego karierę. STAYPE2. jest więc projektem szczególnym, swoistym puszczeniem oka do wiernych odbiorców. Album obrazuje drogę, jaką przeszedł Szymon zarówno jako człowiek jak i twórca.

video
dodano: 2021-05-10 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Chwilę po ogłoszeniu nowego reprezentanta ekipy, Ziareckiego, indahouse z dumą prezentuje singiel oraz sylwetkę kolejnego zawodnika w swoich szeregach. Poznajcie Buffela.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-27 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ekipa Szymiego Szymsa postanowiła wesprzeć zbiórkę dla chorego na nowotwór 12- letniego Wiktora Lewickiego i wystawiła na licytację specjalny pakiet swoich wydawnictw w wersjach niedostępnych już do normalnego zakupu.

video
dodano: 2021-04-13 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

indahouse nie zwalnia tempa! Po świetnie przyjętym „indamixtape” całej ekipy, kolektyw oficjalnie ogłasza swojego nowego zawodnika, a jest nim pochodzący ze Słupska Łukasz „Ziarecki” Ziarek, rocznik 95. Kilkuletnim fanom składu z Koszalina ta ksywka nie będzie obca. Ich drogi zaczęły się krzyżować już w 2015 roku, co zaowocowało udziałem na grupowym projekcie indahouse. Jednocześnie stał się on pierwszym artystą, z którym ekipa podpisała kontrakt wydawniczy. Wczoraj premierę miał pierwszy singiel z nadchodzącej wielkimi krokami solowej płyty Ziareckiego.

video
dodano: 2021-01-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku Tourbusa przenosimy się do Koszalina - Szymi Szyms zabiera nas w miejsce, gdzie grał swój pierwszy koncert, wspomina też jego przebieg. A dodatkowo - opowiada o występie, który do tej pory może uznać za swój najlepszy i najbardziej pamiętny.

video
dodano: 2021-01-21 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Koszalińska ekipa na czele z Szymi Szymsem działa już od 2014 roku. W tym roku postanowiła wypuścić pierwsze wspólne wydawnictwo, czyli "indamixtape". Wraz z premierą mixtape'u do sieci trafił wczoraj klip do kawałka "pijawki".

kategorie:
dodano: 2021-01-21 01:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Najnowszy projekt, który premierę ma już 20 stycznia, to zlepek różnorodności i jednocześnie współgrania jakie łączy chłopaków. Album składa się z trzynastu numerów, gdzie pomimo tego że każdy z nich nieco się od siebie różni, jest to spójny projekt.