Szymi Szyms o numerze z Peją: "Mama we łzach, braciak dumny"

Szymi Szyms na koniec listy gości swojego nowego materiału zostawił osobę wyjątkowo dla niego ważną... Ubiegłoroczny Młody Wilk opublikował zdjęcie zrobione, gdy miał 10 lat i opatrzył je osobistym opisem:

"Peja ostatnim gościem na moim mixtape BRZYDKIE! Pewnie kojarzycie historyjki z małolatami, którzy podawali piłkę wielkim piłkarzom podczas meczów swojej ulubionej drużyny, a po latach wychodzą razem na bojo. Dziś mogę powiedzieć, że czuję się trochę bohaterem takiej historyjki. Nie wiem czy gramy w jednej lidze, bo brakuje mi jeszcze wielu dokonań i masy doświadczenia, ale wyszliśmy pograć razem. Mama we łzach, braciak dumny. To oni zaszczepili we mnie rap, m.in pierwszymi numerami Peji, które przegrywaliśmy na kasety. Spełniliśmy moje marzenie z dzieciaka. Zróbcie hałas dla Peji! Zrobiliśmy razem mocny numer na bicie HUT'a i Litt Willson'a." - napisał Szymi.

Peja udostępnił u siebie ten wpis dodając komentarz: "Dla takich historii warto było! #jest_jedna_rzecz Pozdro Szymi Szyms"

Czekamy na efekt tego spełnionego marzenia! "Brzydkie" już 4 lutego - preorder tutaj, a poza Peją pojawią się tam Opał, Feno, ZetHa, Buffel i Miszel.

SZYMI SZYMS - Yamakasi feat. OsaKa (prod. FVCKOFF x Cheez) [Popkiller Młode Wilki 8]

Co???
To jest rap? No panowie bez jaj. Ten szymi to z rapem nie ma nic wspólnego.
ekologis
A czym jest rap? W sensie, proszę o definicje
Noreaga
Rap przeciwieństwo tego szymiego. Dzieci mogą nazywać to rapem. To jak bym się uparł i wpierał, że Metallica to techno,tylko rozwinięte-z postępem czasu.
Zygzak
xDDDDD Gość 10 lat działa w podziemiu na mega zajawie, robi typowe payin dues, a Janusze nadal płaczą 'to nie jezd rab'. Kup piwko, idź na murek i dyskutuj, że rap się skończył na Paktofonice.
Killarmy
No bo to nie jest rap. Masz problemy ze słuchem?
jutasiod
to co, odpowiedź

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>