Major SPZ

Major SPZ

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-17 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Kilka miesięcy temu Major SPZ informował, że trafił do więzienia. Jednak jest już na wolności.

Tagi:
dodano: 2022-03-28 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Głowa PMM po dobrze przyjętej płycie "Alfabetu" z Ero wraca z drugim solowym albumem „Ile? Kiedy? I z kim?” wyprodukowanym w całości przez Jacona. Płyta jest kwintesencją szczecińskiego sznytu. Usłyszycie na niej mocne, uliczne bangery, jak i bezkompromisowe, osobiste linijki Głowy. W nowym singlu do duetu dołącza inny reprezentant Szczecina, Major SPZ.

video
dodano: 2022-03-17 21:01 przez: Kontakt (komentarze: 5)

"Śnią mi się węże" to nowy singiel Fenixa z gościnnym udziałem szczecińskiego rapera - Majora SPZ. Premiera kawałka miała dzisiaj miejsce na kanale Major Specnaz. Fenix to raper, którego solowe kawałki pojawiały się już wcześniej na kanale Majora. Ostatnim z nich był „Real Talk” w 2020 roku.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-08 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W kolejnym singlu promującym "Na farta" Majora SPZ dostajemy jego kooperację z Paluchem.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-11-19 03:23 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Na Farta" bo tak nazywa się nowy album Majora SPZ, to bezkompromisowy skrojony na miarę materiał. Perełka w dyskografi artysty. Przekaz,brzmienie i teksty na najwyższym poziomie do którego Major już nas przyzwyczaił.
W wydaniu PRE-orderowym znajduje się 12 numerów plus 2 bonusowe tracki, druga płyta CD z wersją instrumentalną albumu, książeczka z tekstami i zdjęciami z klipów, dwustronne wlepki i banknot jednodolarowy którego artysta dorzuca na farta.
Mocne grono producenckie miedzy innymi Matheo, Worek, Sergiusz, Rutkovsky, Newlight$, Ślimak, Franky, Dj Decks oraz Sir Mich wprowadza album na jeszcze wyższy poziom.
Za brzmienie albumu odpowiada Shimz i Mix/master został zrobiony na wysokiej jakości sprzęcie. Teledyski do singli, szata graficzna i okładka albumu to dzieło Filopa.

video
dodano: 2021-11-18 21:45 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Major SPZ nie próżnuje - szczeciński weteran pracuje obecnie nad albumem "Na farta", gdzie w wydaniu specjalnym czeka na nas... dolar na szczęście. Dostaliśmy nowy klip, poznaliśmy także gości na płycie.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-19 13:27 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Major SPZ opublikował dziś nowy klip, który dedykowany jest jego synowi. W teledysku do numeru "Fortnite" Major przenosi się do świata gry, a sam kawałek wypełniony jest follow-upami do produkcji studia Epic Games.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-22 13:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Major SPZ opublikował dzis na swoim kanale nowy singiel - refleksyjną "Makietę" na bicie Ślimaka. Produkcją klipu zajął się Filop.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-06 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Major SPZ zbliża się do premiery swojego kolejnego albumu "Klepsydra". Z tej okazji szczeciński raper serwuje nam następny klip - tym razem solowy, wyprodukowany przez Kubiego.

video
dodano: 2021-02-15 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj do sieci trafił z okazji Walentynek klip Majora i Kaliego do numeru "Si" z wydanego pod koniec zeszłego roku albumu "HUCPA". Sam kawałek został wyprodukowany przez 2K'a i Sergiusza.

Tagi:
dodano: 2021-02-08 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Reprezentant QueQuality, który jako jeden z pierwszych sięgał po bity w stylistyce UK drill, odpalił wczoraj preorder swojego debiutu "W stronę światła". Wraz z nim otrzymaliśmy czwarty singiel z płyty - "GRY" z gościnnym udziaem Majora SPZ i Duke'a z kolektywu 102 Boyz.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-14 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W zeszły piątek swoją premierę miał głośny krążek Kaliego i Majora, "HUCPA", który przyniósł parę kontrowersyjnych numerów, w tym wypuszczony w dzień premiery z klipem "Fuck System". Dziś szef Ganja Mafia Label postanowił podzielić się z fanami refleksją i wrażeniami z nagrywania tego krążka oraz zapowiedział specjalne, backstage'owe materiały, przedstawiające proces powstawania płyty. Oprócz tego Kali poinformował, że "HUCPA" pokryła się już złotem.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 17)

Wczoraj swoją premierę miała wspólna płyta Kaliego i Majora, "HUCPA", a raperzy postanowili uraczyć fanów kolejnym klipem, promującym krążek. "Fuck System" to najprawdopodobniej najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich numerów na albumie do którego szef GM oraz SPZ zaprosili reprezentantów ulicznej sceny, głównie z ramienia Step Records: Kamelito, Intruza, Dawida Obserwatora i Dedisa. Podkładem zajął się Sir Mich.

dodano: 2020-12-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Klasycznie grudzień zapchany jest premierami płytowymi, a co weekend słuchacze otrzymują potężny ładunek nowego materiału za którym ciężko czasami nadążyć. Nie inaczej jest i tym razem. Swoje premiery mają Kali i Major ze swoją społecznie zaangażowaną "HUCPĄ". "Redrum" Słonia i Chrisa Carsona, promowany świetną "Wojną Totalną", czy Kid Cudi ponownie "na księżycu" z trzecią częścią klasycznego "Man On The Moon", a to i tak jeszcze nie wszystko.

kategorie:
dodano: 2020-12-11 13:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Hucpa” to eklektyczny, zaangażowany społecznie materiał, w którym Kali i Major komentują aktualne i minione wydarzenia w Polsce i na świecie. Jednocześnie artyści chcą przynieść fanom trochę rozrywki w okresie pandemii. Gościnnie na materiale mozemy usłyszeć chociażby Żabsona, Malika Montanę czy Sariusa. Produkcją zajęli się m.in. Sir Mich, Worek czy 2K.

Tracklista:

Tagi:

Strony