Major SPZ

Major SPZ

video
dodano: 2021-08-19 13:27 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Major SPZ opublikował dziś nowy klip, który dedykowany jest jego synowi. W teledysku do numeru "Fortnite" Major przenosi się do świata gry, a sam kawałek wypełniony jest follow-upami do produkcji studia Epic Games.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-22 13:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Major SPZ opublikował dzis na swoim kanale nowy singiel - refleksyjną "Makietę" na bicie Ślimaka. Produkcją klipu zajął się Filop.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-06 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Major SPZ zbliża się do premiery swojego kolejnego albumu "Klepsydra". Z tej okazji szczeciński raper serwuje nam następny klip - tym razem solowy, wyprodukowany przez Kubiego.

video
dodano: 2021-02-15 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj do sieci trafił z okazji Walentynek klip Majora i Kaliego do numeru "Si" z wydanego pod koniec zeszłego roku albumu "HUCPA". Sam kawałek został wyprodukowany przez 2K'a i Sergiusza.

Tagi:
dodano: 2021-02-08 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Reprezentant QueQuality, który jako jeden z pierwszych sięgał po bity w stylistyce UK drill, odpalił wczoraj preorder swojego debiutu "W stronę światła". Wraz z nim otrzymaliśmy czwarty singiel z płyty - "GRY" z gościnnym udziaem Majora SPZ i Duke'a z kolektywu 102 Boyz.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-14 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W zeszły piątek swoją premierę miał głośny krążek Kaliego i Majora, "HUCPA", który przyniósł parę kontrowersyjnych numerów, w tym wypuszczony w dzień premiery z klipem "Fuck System". Dziś szef Ganja Mafia Label postanowił podzielić się z fanami refleksją i wrażeniami z nagrywania tego krążka oraz zapowiedział specjalne, backstage'owe materiały, przedstawiające proces powstawania płyty. Oprócz tego Kali poinformował, że "HUCPA" pokryła się już złotem.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 17)

Wczoraj swoją premierę miała wspólna płyta Kaliego i Majora, "HUCPA", a raperzy postanowili uraczyć fanów kolejnym klipem, promującym krążek. "Fuck System" to najprawdopodobniej najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich numerów na albumie do którego szef GM oraz SPZ zaprosili reprezentantów ulicznej sceny, głównie z ramienia Step Records: Kamelito, Intruza, Dawida Obserwatora i Dedisa. Podkładem zajął się Sir Mich.

dodano: 2020-12-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Klasycznie grudzień zapchany jest premierami płytowymi, a co weekend słuchacze otrzymują potężny ładunek nowego materiału za którym ciężko czasami nadążyć. Nie inaczej jest i tym razem. Swoje premiery mają Kali i Major ze swoją społecznie zaangażowaną "HUCPĄ". "Redrum" Słonia i Chrisa Carsona, promowany świetną "Wojną Totalną", czy Kid Cudi ponownie "na księżycu" z trzecią częścią klasycznego "Man On The Moon", a to i tak jeszcze nie wszystko.

kategorie:
dodano: 2020-12-11 13:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Hucpa” to eklektyczny, zaangażowany społecznie materiał, w którym Kali i Major komentują aktualne i minione wydarzenia w Polsce i na świecie. Jednocześnie artyści chcą przynieść fanom trochę rozrywki w okresie pandemii. Gościnnie na materiale mozemy usłyszeć chociażby Żabsona, Malika Montanę czy Sariusa. Produkcją zajęli się m.in. Sir Mich, Worek czy 2K.

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2020-11-28 22:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kali i Major SPZ kontynuują promocję wspólnego albumu - po luźniejszych "Puk! Puk!" i "Mona Lisa", przyszedł czas na poważniejszy singiel. Tytułowa "HUCPA" to wyprodukowany przez Worka numer, który traktuje o wolności i podziałach, nie brak też kontrowersyjnych wątków powiązanych z teoriami spiskowymi. Klip to postapokaliptyczny krajobraz, który wpisuje się w tematykę kawałka.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-18 18:32 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Mona Lisa" to kolejny singiel ze wspólnego albumu Kaliego i Majora, który tak samo jak pierwszy doczekał się fabularnego klipu, w którym raperzy kradną sławny obraz Da Vinciego. Numer, na którym obaj artyści eksperymentują z autotunem, wyprodukował Sir Mich. Reżyserią teledysku ponownie zajął się szef GM.

kategorie: Polska, Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2020-11-14 20:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Fabularyzowany teledysk promujący wspólny album Kaliego i Majora SPZ ewidentnie skupił oko - w 3 dni przekroczył granicę 1 000 000 odsłon i znajduje się w czołówce karty na czasie YT. Klip zrealizowany z rozmachem przez 9LITER FILMY to zdecydowanie jeden z ciekawszych obrazków tego roku - sprawdźcie zdjęcia z planu teledysku, zrealizowane przez Patryka Ulatowskiego @po.buchu.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-11 15:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kali i Major prezentują pierwszy singiel promujący "HUCPĘ", do którego powstał ciekawy, fabularny klip, w którym możemy zobaczyć Bogdana Kalusa, aktora znanego m.in. z serialu Ranczo. Za jego reżyserię odpowiada sam szef GM. Numer wyprodukowali natomiast Newslight$ i K4M.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-10 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Już jutro otrzymamy pierwszy singiel "PUK PUK" ze wspólnego albumu Majora i Kaliego "HUCPA". Dzień przed startem preorderu raperzy prezentują zestawy preorderowe oraz ujawniają tracklistę wydawnictwa, zawierającą mocną listę gości z m.in Malikiem Montaną czy Żabsonem.

dodano: 2020-11-05 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W końcu dowiedzieliśmy się, co zwiastowały tajemnicze filmiki Majora i Kaliego na ich kanałach youtubowych. Raperzy połączyli siły, by stworzyć wspólny krążek o tytule "HUCPA", którego preorder wystartuje w Święto Niepodległości, czyli 11 listopada, natomiast album ukaże się równo miesiąc później.

Tagi:

Strony