Numer Raz

Numer Raz

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-29 13:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Brakuje Wam dobrego rapu w stacjach radiowych? Na falach Czwórki znajdziecie szereg audycji, prezentujących różne muzyczne odcienie i klimat.

Numer Raz, RAU, GrubSon, Emil Młodak – każdy z nich w radiowej Czwórce prowadzi program, w którym dzieli się muzycznymi inspiracjami i rozmawia z gośćmi z branży.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

WdoWA zaczepiła jakiś czas temu Tedego w numerze WRR "Jak zostać raperką? (instrukcja)". Od tego czasu ta dwójka zaczepia się w social mediach, a według Numera Raza konflikt może skończyć się beefem.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-06 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

9 lat temu wyszła ostatnia płyta Warszafskiego Deszczu, a 11 lat temu ostatnie solo Numer Raza "Ludzie, maszyny, słowa" - szalony rok 2020 przynosi nam jednak i ten powrót!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-24 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Numer Raz wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Chmielotoku, prowadzonym przez Proceenta. Poza tematami dotyczącymi wyrobów browarniczych, raperzy zahaczyli o parę tematów stricte muzycznych. Jeden z nich dotyczył Tedego, mianowicie Proceente zapytał Numera, z którym z byłych kolegów "nie napiłby się piwa". Były członek Warszafskiego Deszczu poruszył wtedy wątek Tedego oraz Rycha Peji.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-26 20:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Tede zarzucił wczoraj Numerowi, że "Żyje w wirtualnym świecie" - ten odniósł się do wypowiedzi w prześmiewczy sposób.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-25 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Pisaliśmy Wam wczoraj o ostrej wymianie zdań między dawnymi współtwórcami Warszafskiego Deszczu. Tede wywołał Numera, który w mocnych słowach odbił piłeczkę. TDF odniósł się do sytuacji, zaznaczając, że to ostatnie słowa z jego strony.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-24 16:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

Ostra wymiana zdań między dawnymi kompanami z Warszafskiego Deszczu. Tede przywołał wczoraj Numer Raza na swoim instastory, opowiadając o kulisach ochłodzenia ich relacji, sięgających długo przed "Karmagedonem", stwierdził też, że Numer nadal nie oddał mu długu 5000 zł.

dodano: 2019-12-03 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Trwają przygotowania do premiery wyjątkowego spektaklu muzyczno-teatralnego z udziałem m.in. raperów: Numera Raza, Vixena i wokalistki Ani Iwanek. „Ghosting. Stan ducha” reżyseruje Jakub Wocial. Muzycy, którzy są spoza branży teatralnej, po raz pierwszy spotykają się na deskach teatru, żeby stworzyć taką formę. Do spektaklu powstała autorska muzyka bazująca na rapie, elektronicznym popie, R&B. Cuty i muzykę tworzy m.in. DJ Eprom. Premiera 20, 21 i 22 grudnia w Małej Warszawie na warszawskiej Pradze. Bilety już trafiły do sprzedaży.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-31 12:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Albumem "Bejłocz" rozpoczęliśmy ten rok i także tym albumem go zamkniemy. Mamy dla Was niepublikowany wcześniej na YouTube utwór w którym gościnnie udzielili się O.S.T.R. i Numer Raz.
Kuba Knap to jakość w którą uwierzyliśmy kilka lat temu i wierzymy nadal. Indywidualny styl i wizja, która swoje ujście znajduje na kolejnych albumach spod szyldu tego magicznego dryblasa.
Czekamy z niecierpliwością na 2018, który mamy nadzieję, przyniesie kolejne sztosy od Kuby oraz innych artystów związanych z Alkopoligamią. A będzie się działo!" - pisze Alkopoligamia. A my czekamy na kolejne ruchy!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-04 22:30 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Pokłosiem wrześniowej audycji Numer Raza, w której pojawił się DJ Tuniziano wydaje się być odejście Numera z Wielkiego Joł i chyba ostateczne zamknięcie rozdziału pod nazwą WFD...

wydarzenie
dodano: 2017-05-18 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W sobotę 3 czerwca w klubie Rejs nad Wisłą wytwórnia Aloha Entertainment świętuje swoje X urodziny. Będzie to oficjalny before festiwalu Hip Hop Kemp 2017.  Najpierw odbędą się warsztaty hip-hop, a następnie startują koncerty. Zagrają Reno, Abel & Brat Jordah, Proceente & Łysonżi Dżonson, Numer Raz, Muflon, Blady Kris, Zerotroskiss (Masia/Guova/MuzaMan/DJ Gugatch), Subarugang oraz goście specjalni. Afterparty rozkręcą DJ Grubaz & DJ Beredson. Imprezę poprowadzi Rufin MC.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-17 23:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Proceente prezentuje utwór "Detox" z wydanego jesienią albumu "Asamblaż". Gościnnie w kawałku pojawiają się Numer Raz i Emazet. Muzykę wyprodukował Metro, za mix oraz mastering odpowiada Staszek Koźlik z Erem Studio.

wydarzenie
dodano: 2016-06-25 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W zeszłym tygodniu poznaliśmy pełny line-up Mazury Hip-Hop Festiwal 2016. Na 15. odsłonie MHHF wystąpią: O.S.T.R., Tede, Sokół i Marysia Starosta, JWP/BC, Hemp Gru, Małpa, Tau, Kali, Sobota, VNM, Te-Tris, Quebonafide, Taco Hemingway, Miuosh oraz Mielzky. Trzydniowe święto hip-hopu w Giżycku potrwa od 21 do 23 lipca. Dziś z kolei organizatorzy ujawnili szczegóły wielkiej bitwy freestyle’owej o Twierdzę Boyen, jaka rozegra się w trakcie festiwalu pod patronatem WBW.

wydarzenie
dodano: 2016-06-15 13:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W ramach Festiwalu Wschód Kultury 26 czerwca na rzeszowskim Rynku będzie miał miejsce koncert "History of the Rhythm". Wystąpią m.in. Michał Urbaniak, Ten Typ Mes, Te-Tris, Kasia Rościńska i DJ Eprom, a także zespół koncertowy pod przewodnictwem Zbigniewa Jakubka. To już czwarta edycja imprezy Art Celebration.

wydarzenie
dodano: 2015-11-18 23:09 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do line-up'u hucznych 10. urodzin najstarszej warszawskiej audycji hiphopowej dołączyli ostatni goście. Swoją obecność 20 listopada na scenie klubu 55 potwierdzili: Hades, Numer Raz, PRO EBT, Kiki Krajnik, DJ DTL oraz DJ Beredson. Tym samym dołączyli oni do szerokiego grona potwiwerdzonych wcześniej: Vienia, Bilona, Pyskatego, Empirii Mor W.A., HZD/Hazzidy, Parzela, Łysonżiego Dżonsona, Flinta, WSZ-a, CNE oraz DJ-a Grubaza. Partnerem głównym imprezy został SnowShow.pl, organizator wyjazdu "Hip-Hop Week".

Strony