WdoWA

WdoWA

video
dodano: 2022-07-05 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

"Rój to klasyczna rapowa przewózka po mieście. Zima, Warszawa, stary Cadillac, Kasta, Wdowa, Ńemy, Fabijański i kozacki, hipnotyczny bit nie kogo innego jak Ńemego." - czytamy w opisie. I faktycznie dostajemy brudny i surowy singiel w korzennym stylu. Numer promuje wydany dopiero co album Fabijańskiego "Cukier"

dodano: 2022-05-17 21:15 przez: Redakcja (komentarze: 2)

WdoWA prezentuje zupełnie zaskakujące, wręcz punkowe, oblicze. W sieci pojawił się singiel „TOAST! (miłość)” zapowiadający album „Historia Jednej Miłości”. Płyta ukaże się 31 maja.
 
Singiel „TOAST! (miłość)” mówi o niezwykłym uczuciu z najprostszej perspektywy. Po latach związku okazuje się, że miłość to rutyna i codzienność, a jednocześnie zrozumienie i akceptacje. W swoim najnowszym singlu WdoWa wnosi toast za tę piękną zwyczajność.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-03-03 19:20 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

W związku z toczącą się wojną część artystów postanowiła wstrzymać promocję swojej muzyki lub przesunąć premiery.

dodano: 2022-02-25 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 5)

W sieci ukazał się nowy teledysk WdoWy „Nie zwalniaj”. Weteranka sceny hip-hopowej wraca ze świeżym utworem, w którym oddaje nastrój i emocje związane z początkiem każdej romantycznej znajomości. Singiel zapowiada nowy album raperki „Historia jednej miłości”. Ruszył też preorder materiału.

dodano: 2022-02-15 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Płyta "Historia Jednej Miłości" to koncept album w całości poświęcony miłości. Utwory na płycie opowiadają o cyklu relacji miłosnej, oddając jego najintensywniejsze momenty. Od samotności, przez poszukiwanie, randkę, sex, miłość, po rutynę, zdradę i rozstanie. Każda piosenka na płycie poświęcona jest innemu etapowi relacji.

Tagi:
kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-28 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

WdoWA pracuje obecnie nad swoim nowym albumem "Historia Jednej Miłości", a w międzyczasie pojawiła się w trzecim odcinku serialu The Next Level, gdzie wystąpiła wraz z Łozem. W trakcie programu goście zdradzali zaskakujące informacje o sobie, a druga osoba musiała domyślić się czy to prawda czy fałsz. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o tym, że warszawska artystka realizuje się na kolejnej płaszczyźnie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-20 14:58 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Parę miesięcy po startu cyklu Rap Backstage Marcin Flint i Krzysztof Nowak kończą ten rok rozmową z WdoWĄ. Odcinek klasycznie ukazał się na kanale IDĘWTANGO.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-12-15 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Po odcinkach z udziałem Peji i VNM'a, tym razem w programie The Next Level pojawia się WdoWA, a obok niej dobrze znany także rapowym słuchaczom Wojtek "Łozo" Łozowski, były członek Afromental i współpracownik Mesa czy VNM'a.

"Kim jest Doktor Serduszko i co ma z nim wspólnego pielęgniarka w skórze arbuza na głowie? Jeżeli szukacie kogoś do władania przepychaczką to lepiej trafić nie mogliście. To tutaj nastąpiła rewolucja sztuki. Czy jesteście na nią gotowi?" - czytamy w opisie.

video
dodano: 2021-11-05 21:14 przez: Kontakt (komentarze: 0)

WYMIANA (WdoWA x Siles x FonTam x Pono, prod. Gibbs) to kolejny, tym razem bardziej nowoczesny singiel z klipem zapowiadający wydawnictwo De Nekst Best Mixtape 2, które łączy ponad 60 artystów. Niech to świeże flow połączone ze skillową, oldschoolową nawijką i klimatycznym obrazkiem pozwoli Wam przenieść się w przestrzeń, którą stworzyli artyści zebrani na tym traku.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Warszawska raperka szykuje na ten rok pierwszy od wielu lat krążek. Artystka ujawniła fanom ilość utworów jaki się na nim znajdzie oraz opowiedziała o jego koncepcie.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-26 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jak zostać raperką? Na to pytanie w swojej specjalnej instrukcji odpowiedziały WdoWA, Rena i Ryfa Ri - sprawdźcie jak singiel z projektu WRR wypadł na żywo na gali Popkillery 2021.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-23 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

11 lat po premierze ostatniego albumu i 8 lat po premierze EP-ki "Listopad" WdoWA zdradza, że jej kolejny solowy materiał jest już prawie gotowy, co oznacza, że premiery możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-07 12:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
fot. Iza Tołwińska

WdoWA pojawiła się na tegorocznych Popkillerach w podwójnej roli - współprowadzącej oraz występującej wraz z projektem WRR. I właśnie o kulisach powstania wspólnego materiału z Reną i Ryfą Ri WdoWA opowiedziała Yurkosky'emu w rozmowie tuż przed galą.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

WdoWA zaczepiła jakiś czas temu Tedego w numerze WRR "Jak zostać raperką? (instrukcja)". Od tego czasu ta dwójka zaczepia się w social mediach, a według Numera Raza konflikt może skończyć się beefem.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-26 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 8)

Po pastiszowym otwarciu w drugim singlu ze wspólnego projektu WdoWA, Rena i Ryfa Ri jadą już klasycznie hip-hopowo. Bez gryzienia się w język i z grubą dawką namedroppingu. W klipie zobaczymy takie osoby jak Hemp Gru, Saful, Włodi czy Numer Raz, a w wersach znajdziemy odniesienia do wielu osób ze sceny, a także prztyczki w stronę Tedego, W.E.N.Y., Belmondo czy Dziarmy.

Tagi:

Strony