GrubSon, RAU czy Numer Raz - rapowe audycje w Czwórce

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-29 13:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Brakuje Wam dobrego rapu w stacjach radiowych? Na falach Czwórki znajdziecie szereg audycji, prezentujących różne muzyczne odcienie i klimat.

Numer Raz, RAU, GrubSon, Emil Młodak – każdy z nich w radiowej Czwórce prowadzi program, w którym dzieli się muzycznymi inspiracjami i rozmawia z gośćmi z branży.

Numer Raz, współtwórca legendarnego duetu Warszafski Deszcz, z radiową Czwórką związany jest od 2012 roku. W jego audycji „Numer Raz na Fali” usłyszycie dużo oldschoolowych brzmień zza oceanu oraz nowości z Polski. Program stale odwiedzają raperzy, producenci, DJ-e i inne postaci związane z rodzimą rap-grą. Ostatnio gośćmi byli m.in. Szczyl, Magiera czy Miętha. Audycja startuje w Czwórce we wtorki po 22:00. Rozmowy Numera dostępne są w formie videopodcastów na kanale Czwórki.
Strona audycji „Numer Raz na Fali”

„RAUdycja” to dobra propozycja dla tych, którzy szukają w muzyce świeżych brzmień, nowych inspiracji i dźwięków. RAU znany z niekonwencjonalnego stylu swoich produkcji i kąśliwego, autoironicznego humoru – raz w tygodniu prowadzi w Czwórce nieprzewidywalny program, podczas którego przez godzinę dzieli się muzycznymi fascynacjami, „gorącymi” odkryciami, własnymi premierami oraz luźnymi spostrzeżeniami na aktualne tematy ze świata. RAU gra industrialne techno, taneczne hity z lat 80, polski rap, a jego audycje są bardzo często poświęcone jednemu konkretnemu gatunkowi. „RAUdycja” w Czwórce w środy po godz. 19.00.
Strona audycji „RAUdycja”

Audycji z udziałem GrubSona w Czwórce można słuchać od początku tego roku. W programie „TŁUSTY CZWARTEK”, zgodnie z nazwą, zawsze jest tłusto, wesoło, niebanalnie i ciekawie. Twórczość i dźwiękowe inspiracje GrubSona, czyli jednego z najbardziej szanowanych i wszechstronnych polskich artystów, wykraczają daleko poza ramy hip-hopu. Obejmują także elektronikę, soul, funk, drum and bass, soundsystemową kulturę i wibracje, jazz, a nawet muzykę filmową. O czym można przekonać się w czwartki po godz. 22.00.
Strona audycji „Tłusty czwartek”

Propagator najnowszej fali rapu i trapu, Emil Młodak, do zespołu Czwórki dołączył dwa miesiące temu. W audycji „offBeat” prezentuje najnowszy amerykański underground – rap, drill, rnb i pochodne gatunki. Godzinna audycja to również doskonała okazja do rozmów z niezależnymi muzykami, producentami i raperami. Wszyscy, którzy chcą wiedzieć, czego słucha się za oceanem, mogą włączyć Czwórkę w niedzielę po 16:00, a z pewnością szybko nie odejdą od głośników.
Strona audycji „offBeat”

Czwórka Polskie Radio dostępna jest w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez aplikację Polskiego Radia.

Anonim
Numer raz, typ co nie ma własnego zdania. Podczas audycji wystarczyło, że ktoś podważył jego zdanie, żel a on już zmieniał je mówiąc no racja, racja. I te jego yhy yhy podczas gdy gość coś mówi. Koszmar.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>