OSTR

OSTR

kategorie:
dodano: 2024-03-01 18:41 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Wracamy do tradycji, jest luty - jest nowy materiał od O.S.T.R. - i to nie byle jaki, bo po raz pierwszy wydany osobiście przez Adama! - Ale o co w ogóle chodzi? - Poczekaj, sprawdzę w telefonie. O.S.T.R. wydaje album w trio! - Kto tam jest z Adamem? - Poczekaj, sprawdzę w telefonie. LUCK7 i Młody Olisadebe - A kto to jest? - Poczekaj, sprawdzę w telefonie. Młody Olisadebe i LUCK7 to dwudziestokilkuletni artyści, znani z debiutów w Asfalt Records, wydający obecnie pod skrzydłem O.S.T.R. - Kto zrobił bity? - Poczekaj, sprawdzę w telefonie. O.S.T.R., DJ Haem i Młody Olisadebe

Tagi:
dodano: 2024-02-11 15:05 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Za nami kolejny tydzień pełen rapu. Płytowych premier tym razem mniej, ale w singlach działo się sporo. Nowy materiał dostarczył nam Święty Bass (Miły ATZ x Phunk'ill) - czyli coś dla fanów brzmienia UK. Singiel z preorderem zaserwowali Bisz i Kosa, a także O.S.T.R. x Młody Olisadebe x Luck7. Nowe numery dostarczyli Bonus RPK, Małach/Rufuz, Oliwka Brazil czy Ćpaj Stajl z udziałem Kukona. Łapcie 5 płyt i 25 singli!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-04-07 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
ostr

Za kilka dni swoją premierę będzie miał nowy album od O.S.T.R.ego. Z tej okazji w sieci pojawił się kolejny singiel promocyjny, na którym gościnnie udzielił się Gibbs.

Tagi:
dodano: 2023-03-16 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 13)
ostry

W 2019 roku O.ST.R. wypuścił album "Instrukcja Obsługi Świrów", rok temu dostaliśmy EPkę "042 Requiem". Dzisiaj raper wraca do słuchaczy z zapowiedzią pełnoprawnego materiału...

Tagi:
video
dodano: 2023-01-31 01:18 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 12)
tede ostr

Raczej nie doczekamy się publikacji zapowiadanego przed wieloma laty albumu Tede i O.S.T.R.'ego jako TEOS, ale obaj panowie po 21 latach serwują wspólny singiel!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-22 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Za pośrednictwem swoich social mediów, łódzki raper poinformował, że dołączył do zespołu Canal+ Sport. Nie wiadomo jeszcze, jaką dokładnie rolę będzie pełnił, wiadomo natomiast, że będzie współpracował z Andrzejem Twarowskim i Rafałem Nahornym, którzy komentują i omawiają angielską Premeir League.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-09-14 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Hostowane przez Hirka Wronę "Long Story Short" to projekt opisujący narodziny i ewolucję kultury hip-hop. Na materiał składa się 5 skreczowanych/ cutowanych utworów dedykowanych DJom, raperom i graficiarzom.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

video
dodano: 2018-08-29 12:05 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Polska siła” to utwór stworzony przez O.S.T.R. z zespołem Żywiołak dla uświetnienia premiery polskiej linii czołgów w grze “World of Tanks”. Kawałek powstał na bazie oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry. Zgodnie z zamysłem twórców “World of Tanks” tego typu projekt muzyczny ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-06 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

O.S.T.R. - Rise Of The Sun - feat. Cadillac Dale, DJ Haem - produced by Killing Skills

Przed Wami świeżutki, letni numer Adama zatytułowany "Rise of the Sun" zobrazowany klipem, do którego to bit wyprodukowali niezawodni panowie z Killing Skills. Gościnnie Cadillac Dale, natomiast cuty to robota DJ Haema. Kawałek dostępny jest w serwisie iTunes.

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2013-03-11 19:06 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

drzwi: 20.00.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-12-23 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 8)


Łódzko-pabianicki duet wraca do gry! Po bardzo dobrze przyjętym albumie zatytułowanym "42", który pojawił się w sklepach w 2009 roku, teraz przyszedł czas na kolejne wydawnictwo Familii HP! Nowy krążek zatytułowany "Misja" światło dzienne ujrzeć ma już w marcu nadchodzącego roku. Czy wiemy coś więcej?