Haos

Haos

wydarzenie
dodano: 2014-01-21 18:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ubiegłoroczny "HAOS" Ostrego i Hadesa pokrył się platyną, a wręczenie tego wyróżnienia miało miejsce w grudniu w warszawskim klubie 1500m2. Sprawdźcie krótką videorelację z tej imprezy i samej ceremonii.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-11-25 12:18 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

Ostatni koncert grupy w Warszawie + wręczenie Platynowej Płyty za sprzedaż albumu “HAOS”

Wstęp od 15 lat. Bilety w cenie 20,00 zł możecie kupić na internecie:
http://www.asfaltshop.pl/bilet-ostr-hades-platynowy-koncert-6122013-prox...

a także w sieci Ticketpro (Empiki), w sklepach Galeria Koloru (Al. Solidarności 82, Hoża 9a) oraz SideOne (Chmielna 21)

Uwaga! Ilość biletów ograniczona, dbamy o komfort koncertu.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-10-03 12:47 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Już w październiku ekipa ARTdeRUE powraca i to z dużym kopem. 11 lat na scenie i coroczna impreza urodzinowa na którą zaprosiliśmy artystów nietuzinkowych, mających swój styl jak i uznanie wśród słuchaczy. Ta mieszanka wyzwoli ogromną dawkę adrenaliny i energii jakiej nie poczujecie nigdzie indziej tylko w klubie Wytwórnia 4 i 5 października.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2013-09-04 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

"Wystąpiliśmy wczoraj do Związku Producentów Audio Video o wyróżnienie albumu tytułem Platynowej Płyty. W sklepach znajdziecie jeszcze ostatnie egzemplarze, ale po ich wyprzedaniu “HAOS” nie będzie dotłaczany przez jakiś czas, więc jeśli do tej pory nie masz najlepszego krążka 2013 to nadrób zaległości :)" - pisze Asfalt Records a my gratulujemy kolejnej platyny Ostremu i pierwszej w dorobku Hadesowi!

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-08-05 19:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

O.S.T.R. & Hades x Swanski "Powstrzymać Cię"

Dlaczego: "Powstrzymać Cię" to jeden z lepszych numerów na jednym z najbardziej klimatycznych albumów tego roku. Sprawdźcie jak wyszło video nagrane w kooperacji ze światowej sławy grafikiem i malarzem Swanskim.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-29 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

O.S.T.R. & Hades "Rap na osiedlu" feat. Rakraczej, Kas, Zorak, Green, Sughar (HD)

Przedstawiamy klip promujący limitowany winylowy singiel do utworu "Rap na osiedlu" z albumu "HAOS" autorstwa O.S.T.R. i Hadesa. Gościnnie do kawałka dograli się: RakRaczej, Kas, Zorak, Green oraz Sughar. Winyl możecie zamawiać pod tym linkiem.

video
dodano: 2013-05-17 18:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Mogę mieć mniej, po to żeby mieć więcej". Ostatnie solowe wydawnictwa O.S.T.R.'a miały mało klipów promujących... przy "Haosie" wszystko nadrabiane jest z nawiązką. Tym razem klimatycznego video doczekał się brudny i nastrojowy numer "Mniej więcej". Sprawdźcie sami.

Tagi:
dodano: 2013-04-25 20:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

O.S.T.R. & Hades "Stary Nowy Jork" feat. Jordanów (HD)

Piąty klip promujący "HAOS" to video nagrane do numeru "Stary Nowy Jork". Sprawdźcie co Ostry z Hadesem przygotowali tym razem.

Tagi:
dodano: 2013-03-24 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Na koniec weekendu mamy nowy klip z albumu “HAOS”, tym razem do utworu O.S.T.R. & Hades “Obsesja”. Teledysk w oparciu omateriały z etiudy operatorskiej Mateusza Zwolińskiego zrealizowała ekipa Projekt Borsuk na prawdziwej taśmie filmowej 16 mm, co jest już dzisiaj raczej rzadkością. To czwarte video z albumu “Haos”, ale nie ostatnie… w najbliższym czasie na warsztacie wylądują także kawałki “Stary Nowy Jork” i “Rap na osiedlu”.

Tagi:
wydarzenie
kategorie:
dodano: 2013-03-11 19:06 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

drzwi: 20.00.

Tagi:
video
dodano: 2013-03-11 10:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

O.S.T.R. & Hades "Ona i Ja" (HD)

Dlaczego: Nawiązań do commonowskiego "I Used To Love H.E.R." było w historii rapu mnóstwo, ale trzeci singiel z płyty "HAOS" wybija się z pewnością ponad przeciętną. Klimatyczne, korzenne brzmienie i zgrabnie zarysowane historie. Sprawdźcie sami.

Tagi:
video
dodano: 2013-02-24 15:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

O.S.T.R. & Hades "Psychologia tłumu" feat. Sacha Vee (HD)

Dlaczego: Przedstawiamy drugie przedpremierowe video z albumu “HAOS”. Kawałek wyprodukowali Killing Skills, a za klip odpowiada Asfalt Studios i Bidi coś kręci. Sacha to związana z Killing Skills i pochodząca z egzotycznej Nowej Zelandii wokalistka souljazzowa. Przypominamy, że już we wtorek oficjalna premiera sklepowa albumu “HAOS”.

Tagi:
dodano: 2013-02-23 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Odcinek numer 11 to będący tuż przed premierą płyty "HAOS" jeden z naszych Artystów Tygodnia - warszawski MC Hades. Sprawdźcie co ma do powiedzenia reprezentant HIFI Bandy.

dodano: 2013-02-19 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 29)

Albumy takie jak ten mają to do siebie, że łatwo można przewidzieć ich wysoki poziom. Dlaczego? Bowiem gdy w duecie spotykają się jedna z ikon sceny oraz jedna z jej ciekawszych nowych twarzy to... legenda zrobi wszystko, by udowodnić, że wciąż dotrzymuje kroku 'młodym i głodnym', a MC dopiero ugruntowujący swoją pozycję zrobi wszystko, by udowodnić, że można go już stawiać na równi z największymi i pomysł na LP nie był przypadkiem. Łódzko-warszawskie collabo O.S.T.R.'a z Hadesem zapowiada się wielce interesująco a my w najbliższym tygodniu przyjrzymy się tej dwójce dokładniej, z uwagi na premierę płyty "HAOS", która już 26 lutego.

Tagi:
video
dodano: 2013-02-14 10:42 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 11)

Jeśli wydawało Wam się, że "My Albo Oni" jako pierwszy mega-singiel, będzie najlepszym bangerem na nadchodzącej płycie - nic bardziej mylnego. Dziś dostaliśmy od O.S.T.R.'a i Hadesa jeszcze większą bombę opatrzoną przekozackim klipem. Produkcją tym razem zajął się sam Ostry razem z ekipą Killing Skills, a swietne skrecze i cuty dołozyli DJ Kebs i DJ Haem. "Czas Dużych Przemian" pokazuje, że złoto które zdobyła płyta jest jak najbardziej zasłużone i że Ci, którzy zamówili pre-order na pewno nie będą rozczarowani. Zresztą zobaczcie sami!

Strony