DJ Ace

DJ Ace

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-09-14 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Hostowane przez Hirka Wronę "Long Story Short" to projekt opisujący narodziny i ewolucję kultury hip-hop. Na materiał składa się 5 skreczowanych/ cutowanych utworów dedykowanych DJom, raperom i graficiarzom.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-08-13 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„LSS” to koncepcyjna EP przygotowana przez DJ Ace’a. Opowiada o powstaniu i ewolucji kultury Hip-Hop, która w tym roku obchodzi swoje 46 urodziny. Na materiał składa się 5 skreczowanych/ cutowanych utworów dedykowanych DJom, raperom i graficiarzom.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Teledyskowa gorączka nabiera tempa - wczoraj coś dla siebie znaleźć mogli chyba wszyscy. Fani eklektycznej poszukującej starej szkoły dostali video od Abradaba, fani klasycznych brzmień Hemp Gru z Erosem, fani nowej szkoły Beteo z ReTo, fani osobistych emocjonalnych rapsów Patera, fani soczystych skreczy DJ-a Ace'a a fani muzycznych abstrakcji i kombinacji - collabo Tuzzy z Don Poldonem. I nie tylko.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 22:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Ace - TRIPTYCH (prod. Boroproduct) OFFICIAL VIDEO

„Triptych” to utwór z ostatniej EP dowodzonej przez DJ-a Ace'a serii „CutAddix”, wydawnictw opartych głównie o skrecze i cuty. Numer wyprodukował Boroproduct. Premiera kompletnego materiału przewidziana jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-11-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po 14 latach powróciła klasyczna nowojorska formacja The Diplomats, która odcisnęła ogromne piętno na nowojorskiej scenie początków tego millenium. Więcej o powrocie pisaliśmy Wam przed 2 tygodniami, a szczegóły płyty znajdziecie oczywiście w dziale Premier. Warto odnotować też jednak projekt, który poświęcić Dipsetom postanowił szczeciński wyjadacz DJ Ace...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-06-14 02:14 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

22 czerwca 2018 światło dzienne ujrzy debiutancki album zespołu The Generacja. The Generacja to drugi projekt labelu Under The Top, nawiązujący stylistyką do klasycznych brzmień rapu. Kooperacja czterech MC's i Beatmakera to mieszanka wybuchowa która zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Pękacz, Lutek, Bodek i Emil to kombinacja czterech różnych styli, które w połączeniu z bitami Siódmego tworzą niepowtarzalny choć dobrze znany koneserom rapu klimat. 

video
dodano: 2018-01-18 10:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Pierwszy klip ekipy The Generacja. Utwór o tytule "Od 20 lat" to pierwszy singiel z  nadchodzącego projektu The Generacja do którego należą Lutek, Pękacz, Emil Przechwyty oraz Bodek Przechwyty. Za montaż i produkcję klipu odpowiedzialna jest ekipa Film Head. Album pojawi się w 2018r. nakładem wytwórni Under The Top.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-12-04 16:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego klipu promującego projekt CUT ADDIX 2, na który Dj Ace zaprosił Bonsona.

Tagi:
dodano: 2016-02-18 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Pięć minut sławy" to pierwszy singiel promujący nadchodzący album od EMASa, który ukaże się na przełomie marca i kwietnia nakładem QueQuality. Utwór został wyprodukowany przez Emesa Milligana, cuty dołożył DJ Ace. Okładka została zaprojektowana przez Grzegorza "Forin" Piwnickiego. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-01-12 17:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Na wstępie od razu przyznam, że SoulPete’a kojarzyłem wcześniej, znałem pojedyncze produkcje i wiedziałem, że spodziewać się można klimatów twardo stąpających po zadymionych ulicach Motor City… ale to tyle. Nie znałem w całości jego projektów nagranych z rodzimymi MC’s znad Wisły, nie traktowałem „SoulRaw” jako przede wszystkim pokazu stylu gospodarza – w dużej mierze do sprawdzenia zmusiła mnie tracklista i featuringi. Dlaczego? Jako gość wychowany na amerykańskim rapie i wciąż słuchający przeważnie artystów zza Oceanu, widząc obok siebie takie ksywki jak Oddisee, Blu, Supastition, Smif N Wessun czy Hezekiah, wiedziałem, że nie mogę tego przegapić.

video
dodano: 2014-12-27 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Sprawdźcie ostatnie video promujące tegoroczny producencki album Soulpete'a "Soul Raw" do numeru "Step Ford". W kawałku nawinął Ozay Moore, a skrecze dograł oczywiście DJ Ace.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2014-12-14 19:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Vibe2NES oraz DJ Ace przedstawiają darmowy odsłuch albumu „Cut Addix”. Turntablistyczny projekt miał swoją premierę 4 grudnia. Odsłuch całości znajdziecie poniżej, a materiał dostępny jest wciąż do kupienia w formie CD.

Tagi:
video
dodano: 2014-12-05 16:05 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Z okazji premiery albumu "Cut Addix", czyli turntablistycznego projektu DJ Ace'a, prezentujemy teledysk do tytułowego numeru. W "Cut Addix" pojawiła się cała ekipa Rap Addix! Klip i szczegóły projektu DJ Ace'a znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-11-17 16:15 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Mamy przyjemność przedstawić teledysk "Ace is back" promujący wyjątkowy projekt turntablistyczny pt. "Cut Addix", który przygotował DJ Ace - znany m.in. z działalności w ekipie Rap Addix/TrueSzczurs, czy koncertowania wraz z raperem Sobotą. Jednocześnie wydawnictwo Vibe2NES startuje z preorderem albumu "Cut Addix", który ukaże się w ściśle limitowanym nakładzie. Premiera "Cut Addix" przewidziana jest na 4 grudnia br.  Jak mówi sam autor i pomysłodawca - DJ Ace: Projekt jest ukłonem w stronę wszystkich fanów twierdzenia, że gramofon to pełnoprawny instrument muzyczny, a obecność DJ-a to nieodzowny element utworu rapowego. Szersze informacje i klip znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-02 11:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Spontaniczna kooperacja Jeżozwierza z O.S.T.R.'em zaowocowała winylowym singlem, na którym znajdziemy numery "Katany" oraz "Kiedy mnie już nie będzie". Dziś dostajemy pierwszy z nich a zarazem preorder winyla.

Strony