Familia HP

Familia HP

wydarzenie
dodano: 2016-10-21 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W weekend 21 - 22 października odbędzie się w Łodzi Bronx Hip-Hop Festival 2016. Na imprezie wystąpią m.in. O.S.T.R, VNM, Zeus, W.E.N.A., JWP czy Sarius, a część koncertową gościć będzie Klub Wytwórnia. Innymi atrakcjami będą warsztaty DJ'skie, capoeiry, graffiti, zawody breakdance oraz spektakle improwizowane.

video
dodano: 2016-04-28 21:19 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Szczebel za szczeblem" to drugi teledysk promujący najnowszy album łódzko-pabianickiej ekipy. Dynamiczny bit Ostrego okrasił skreczami i cut'ami DJ Cube. Na majkach Thomass i Oxy nawijają o swojej muzyczno-życiowej drodze i realizacji kolejnych celów. Ciekawostką jest, że studyjne ujęcia zarejestrowano w Radiu Łódź, gdzie kilkanaście lat temu Familia HP, współpracując wtedy również z Ostrym, nagrała video do klasycznego już kawałka "A kiedy miasto zasypia". Teledysk zrealizowała ekipa Dobrekino Studio. Album "Reguły gry" możecie zamówić na stronie zespołu: www.familiahp.com, jak i w dobrych sklepach z rapem: www.preorder.pl, www.asfaltshop.pl, www.dwanasciecali.pl.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-04-20 21:49 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj swoją premierę ma najnowszy szósty oficjalny album rutynowanej ekipy z Eudezet. Familia HP powraca z materiałem, który w całości wyprodukował, nagrał i zmiksował O.S.T.R. "Reguły gry" to rapowy zbiór wartości, spostrzeżeń na miejskie życie, stosunki międzyludzkie i sceniczne sprawy. Klasyczny hip hop w nowoczesnych realiach. Gościnnie pojawiają się Green, Sarius oraz DJ Haem. Płyta jest dostępna w dwóch wersjach: standardowej oraz deluxe w metalowym grawerowanym pudełku. Możecie ją zamówić na www.familiahp.com jak i w dobrych sklepach z hip hopem: www.asfaltshop.pl, www.preorder.pl czy www.dwanasciecali.pl Pełen odsłuch albumu dostępny poniżej.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-04-15 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Familia HP prezentuje tytułowy track promujący ich szósty album "Reguły Gry", którego premiera będzie miała miejsce 20 kwietnia 2016 r. Gościnnie w kawałku wzięlli udział Green i Sarius, na bicie O.S.T.R. Preorder albumu jest już możliwy na stronie www.familiahp.com.

video
dodano: 2016-04-11 01:04 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Video "Detox" to pierwszy singiel promujący szósty album Familii HP "Reguły Gry", którego premiera będzie miała miejsce 20 kwietnia 2016 r. Klip zrealizowała ekipa Dobrekino Studio.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Familia HP to kawał historii łódzkiego rapu, a "Miejskie Wibracje" czy "Soundsystem" były albumami, które swego czasu mocno katowałem. Cieszyć może więc informacja, że formacja powraca, ponownie powierzając produkcję całego krążka O.S.T.R.'owi!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-07-20 16:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 4)
Piątym studyjnym albumem Familia HP rzuciła sobie wyzwanie kontynuowania obranej przed niemal dwiema dekadami "Misji".

Ta misja to hip-hop, to przyczynianie się do jego rozwoju poprzez tworzenie rapu. Idea zacna, a wykonanie?

 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-12-23 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 8)


Łódzko-pabianicki duet wraca do gry! Po bardzo dobrze przyjętym albumie zatytułowanym "42", który pojawił się w sklepach w 2009 roku, teraz przyszedł czas na kolejne wydawnictwo Familii HP! Nowy krążek zatytułowany "Misja" światło dzienne ujrzeć ma już w marcu nadchodzącego roku. Czy wiemy coś więcej?